ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! - Page 10 Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Leviathan2 20/3/2017, 22:33

Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:aupicku matterinu, ocetel vec otic za taj beograd, koji kurac stanojka i dzanga cimate, vec su po beograda tamjanom pricestili samo da vas vide
megi i norka odustale.
partibrejkerice, tctctc, one odustale a ni kaja nije sigurna
ni babe nijesu ono sto bishe onomad
a taman posla..
ne, nego smo se megi i ja diskretno povukle i dale priliku veberu da konačno ode s kajom
tim potezom ste ga u stvari zeznule, sad ga je frka

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! - Page 10 Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by michaellcmacha 20/3/2017, 23:13

veber wrote:jesam. dio je izgraden u socmegalomanskom stilu.
inace klascan eu grad.
ma ok je grad, na stranu sad ovo ono, klasika ima ponešto zanimljivog za onako prolazeći pojedinim dijelovima za vidjeti, mada ja sad kad se vrnem u 1988/89 kad sam tamo radio slabo tu neš onak pamtim tj da mi je ostalo u sjećanju, al dobro sve se svodilo na put od pazove do beograda, već zaboravih ali mislim da sam silazio na autobusnom kolodvoru u željezničkoj pa onda laganini bauljao prema terazijama, pa onda kroz kosovsku i eto me u makedonskoj... to sam zapamtio jer je bilo pamtljivo, sad jedino se ne mrem sjetiti ali mislim da sam na toj trasi prolazio i kraj ekonomskog fakulteta.... a jebote pa sad dok ovo pišem sjetih se da je taj autobusni kolodvor i bio u blizini ... samo skroz bzvz što je to izgledalo ko stanica tamo negdje prema Dubici... ajmo reć ko u rijeci... niti perona niti natkriveno i tako baš bzvz... ali kako rekoh i ne čudi me i od mene su otpeljali nastrešnicu za željeznički kolodvor pa im nije dugo tarajala sjebalo ju bombanje... pa valjda zato iz predostrožnosti nisu radili nastrešnice... čemu ako opet bude3 neko bombanje... :))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum