ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:29

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:koliko vidim na svim forumima hr-a komentatori zele ispadanje hajduka i jedini hr klub ovo 'hr' stavljaju pod upitnike i komentari tipa 'dabogda sve izgubili...crkli....jebite si mater'...na sto smo spali...majko mila...da nam debela vecina zlo zeli...sramota
Na što si ti spao kad se zamaraš s običnim jebivjetrima koji su sigurno manjina. Tipovi koji gotovo cijeli dan na internetu samo seru protiv Hajduka, pišu negativno, zar su oni bitni? Pogledaj slike s rive jučer, to je bitno,bitna je podrška koju Hajduk ima, bitno je da klub polako, ali ipak sigurno raste na svim poljima, a ne što neki jebivjetar piše.
Daj se uozbilji...
pa nisu jebivjetri...ja zivim u okruzenju koje vecinski nije hajducko i znam sto se prica..ne toliko zbog mamica ali nakon napada na janicu i oni koji nisu skloni mamicu okrenuli su se kontra hajduka...nece biti lako navijacima hajduka...ne znas ti jer ne zivis u takvoj okolini
Zašto se netko okrenuo kontra Hajduka, zbog poteza skupine mladića koja je Janici rekla da "pu... kurac"? :roll
Uostalom,što mene zaboli k što misle ljudi koji ionako nisu hajdukovci, a pitaj te svoje u svom okruženju jesu li dizali glas na sve što se događalo i što se događa u našem nogometu, ili nije bilo nikih problema?
To su obični jebivjetri, a ne znam što misliš pod tim da navijačima Hajduka neće biti lako,ali dobro.

Ovo je bitno:

Hajduk Split - Page 45 2017-06-20-08-17-8120-

Red za preplate rano jutros, a ne ti tvoji jebivjetri iz okruženja ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 09:34

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:koliko vidim na svim forumima hr-a komentatori zele ispadanje hajduka i jedini hr klub ovo 'hr' stavljaju pod upitnike i komentari tipa 'dabogda sve izgubili...crkli....jebite si mater'...na sto smo spali...majko mila...da nam debela vecina zlo zeli...sramota
Na što si ti spao kad se zamaraš s običnim jebivjetrima koji su sigurno manjina. Tipovi koji gotovo cijeli dan na internetu samo seru protiv Hajduka, pišu negativno, zar su oni bitni? Pogledaj slike s rive jučer, to je bitno,bitna je podrška koju Hajduk ima, bitno je da klub polako, ali ipak sigurno raste na svim poljima, a ne što neki jebivjetar piše.
Daj se uozbilji...
pa nisu jebivjetri...ja zivim u okruzenju koje vecinski nije hajducko i znam sto se prica..ne toliko zbog mamica ali nakon napada na janicu i oni koji nisu skloni mamicu okrenuli su se kontra hajduka...nece biti lako navijacima hajduka...ne znas ti jer ne zivis u takvoj okolini
Zašto se netko okrenuo kontra Hajduka, zbog poteza skupine mladića koja je Janici rekla da "pu... kurac"? :roll
Uostalom,što mene zaboli k što misle ljudi koji ionako nisu hajdukovci, a pitaj te svoje u svom okruženju jesu li dizali glas na sve što se događalo i što se događa u našem nogometu, ili nije bilo nikih problema?
To su obični jebivjetri, a ne znam što misliš pod tim da navijačima Hajduka neće biti lako,ali dobro.

Ovo je bitno:

Hajduk Split - Page 45 2017-06-20-08-17-8120-

Red za preplate rano jutros, a ne ti tvoji jebivjetri iz okruženja ;)
gledaj..ovima koji podrzavaju mamica iz mog okruzenja boli kurac za sve drugo njima je da prca hajduk dovoljno....i da hajduk gleda u leđa dinamu i tko im to omoguci oni ga podrzavaju radilo s eo mamicu ili ne..i nije im zamjeriti i ti i ja bi se naslađivali da nam dinamo konstatno gleda u leđa...i naslađivali bi se...njima je to mamic omogucio i zato ga podrzavaju...oni gledaju na hajduka kao najveceg i ljutog rivala i njima je dovoljno da im gledamo leđa da budu zadovoljni...sve drugo ej mamicu oprosteno...dinamo prvak,hajduk gleda u leđa,liga prvaka u zagrebu do ove godine skoro non stop..jbg..mozes li im zamjeriti..tesko...eto sad nam oteo talentiranog klinca..normalno ej da ce nam se rugati i naslađivati a mamica dizati u nebesa...kad mi budemo ako jednog dana na njihovom mjestu isto ce vecina navijaca hajduka to njima raditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:38

vuksadinare wrote:b.t.w.....oteo mamic jos jednog talentiranog igraca hajdukovog pomladka....bravo 'uprava'...opet ce sad kriv biti mamic....pa on nas smara kako hoce...a i moze mu se..koga ima preko puta nije ni cudo...glamdzije koji osim galame nemaju sto drugo ponuditi...
:D :D :D
Jesi jedva dočeka vijest? Jesi, sad je duši lakše?
Nije nitko nikog "oteo", mladi igrači sami (ili obitelj ili već s menađerima) biraju gdje će otići. Prelasci mladih igrača iz Hajduka u Dinamo, ali i obratno su redoviti i normalni. Tako je jedan prešao iz Dinama u Hajduk ne baš tako davno:

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/gotovo-je-gotovo-hajduk-oteo-dinamu-jednog-od-najboljih-juniora-trebao-je-otici-u-slavni-europski-klub-a-sad-ga-pustaju-uz-poruku-sretno/5135525/

Hajduk je nedavno doveo najboljeg mladog igraća Rijeke:

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/borba-za-ogromnog-talenta-hajduk-krade-hrvatskog-zlatana-ibrahimovica-ljutom-rivalu-u-igri-i-vrhunski-europski-klubovi/5968841/

Vidiš, zovu ga novim Ibrahimovićem, pišu da ga traži pola Europe, sad bi ja treba napisati:"bravo Uprava" bez navodnika? :roll Pitanje je hoće li ijedan od ova tri spomenuta mlada igrača uspiti i napraviti veliku karijeru, no ko što sam reka odlasci mladih igrača, talenata iz jednog u drugi klub iz ko zna kojeg razloga su redoviti i to je sve normalno, jedino se kod nas jebivjetri pjene!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 09:41

....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:44

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:koliko vidim na svim forumima hr-a komentatori zele ispadanje hajduka i jedini hr klub ovo 'hr' stavljaju pod upitnike i komentari tipa 'dabogda sve izgubili...crkli....jebite si mater'...na sto smo spali...majko mila...da nam debela vecina zlo zeli...sramota
Na što si ti spao kad se zamaraš s običnim jebivjetrima koji su sigurno manjina. Tipovi koji gotovo cijeli dan na internetu samo seru protiv Hajduka, pišu negativno, zar su oni bitni? Pogledaj slike s rive jučer, to je bitno,bitna je podrška koju Hajduk ima, bitno je da klub polako, ali ipak sigurno raste na svim poljima, a ne što neki jebivjetar piše.
Daj se uozbilji...
pa nisu jebivjetri...ja zivim u okruzenju koje vecinski nije hajducko i znam sto se prica..ne toliko zbog mamica ali nakon napada na janicu i oni koji nisu skloni mamicu okrenuli su se kontra hajduka...nece biti lako navijacima hajduka...ne znas ti jer ne zivis u takvoj okolini
Zašto se netko okrenuo kontra Hajduka, zbog poteza skupine mladića koja je Janici rekla da "pu... kurac"? :roll
Uostalom,što mene zaboli k što misle ljudi koji ionako nisu hajdukovci, a pitaj te svoje u svom okruženju jesu li dizali glas na sve što se događalo i što se događa u našem nogometu, ili nije bilo nikih problema?
To su obični jebivjetri, a ne znam što misliš pod tim da navijačima Hajduka neće biti lako,ali dobro.

Ovo je bitno:

Hajduk Split - Page 45 2017-06-20-08-17-8120-

Red za preplate rano jutros, a ne ti tvoji jebivjetri iz okruženja ;)
gledaj..ovima koji podrzavaju mamica iz mog okruzenja boli kurac za sve drugo njima je da prca hajduk dovoljno....i da hajduk gleda u leđa dinamu i tko im to omoguci oni ga podrzavaju radilo s eo mamicu ili ne..i nije im zamjeriti i ti i ja bi se naslađivali da nam dinamo konstatno gleda u leđa...i naslađivali bi se...njima je to mamic omogucio i zato ga podrzavaju...oni gledaju na hajduka kao najveceg i ljutog rivala i njima je dovoljno da im gledamo leđa da budu zadovoljni...sve drugo ej mamicu oprosteno...dinamo prvak,hajduk gleda u leđa,liga prvaka u zagrebu do ove godine skoro non stop..jbg..mozes li im zamjeriti..tesko...eto sad nam oteo talentiranog klinca..normalno ej da ce nam se rugati i naslađivati a mamica dizati u nebesa...kad mi budemo ako jednog dana na njihovom mjestu isto ce vecina navijaca hajduka to njima raditi
Ma boli me kurac za Dinamo, njihove navijače i naslađivanje, bitno mi je da Hajduk kao klub na svim poljima lagano raste i sve će biti ok.
Dok je njihov klub rasta financijski, pa dok im je rasla i A momčad, propadali su na drugim poljima, danas su devastirani klub koji gleda sve manje i manje ljudi, klub za kojeg se takoreći u vlastitom gradu malo tko interesira. Pa sad, ko se kome može rugati, i hoće li prije Hajduk postati jak kao nekad ili Dinamo vratiti navijače i svu onu podršku koju je ima prije, vrijeme će pokazati.

A ti tu redovito na temi o Hajduku pričaš o Dinamu, Mamiću, pa onda Dinamu i još Mamiću, boli me kurac za Dinamu i Mamića, Hajduk je bitan i najbitnije ove sezone da se uđe u tu EL, ništa drugo. Ne triba mi ni kup ni prvenstvo u ovoj žabokrečini, nek izbore europu dogodine kroz prvenstvo i nek uđu u EL, ja zadovoljan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:46

vuksadinare wrote:....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 09:46

cuj sviđalo se tebi to kao i meni ili ne..ali vecina ljudi ne voli nasilje i obicno se stavlja u poziciju zrtev a narocito ako nasilje ucine oni koji su sami skloni nasilju..prema takvima se sigurno nece razviti empatija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 09:48

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
nego sa cim ima veze?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:50

vuksadinare wrote:cuj sviđalo se tebi to kao i meni ili ne..ali vecina ljudi ne voli nasilje i obicno se stavlja u poziciju zrtev a narocito ako nasilje ucine oni koji su sami skloni nasilju..prema takvima se sigurno nece razviti empatija...
Ovo je točno. A nasilje nad hrvatskim nogometom se provodi više od desetljeća, pa nitko ništa ne poduzima, osim par pojedinaca kad tom nasilju uzvrate nasiljem ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 09:52

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
nego sa cim ima veze?...
Nema veze s klubom i radom ljudi u klubu, na to sam mislija. Niti će bitno utjecati na rad tih ljudi. To što će neki jebivjetar koji nije navijač Hajduka, naprotiv, nakon što je netko pogodio Mamića šakom u glavu reći "dao bog da Hajduk sve izgubija" kakve to veze i utjecaj na Hajduk ima? Aposlutno nikakav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 09:56

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
nego sa cim ima veze?...
Nema veze s klubom i radom ljudi u klubu, na to sam mislija. Niti će bitno utjecati na rad tih ljudi. To što će neki jebivjetar koji nije navijač Hajduka, naprotiv, nakon što je netko pogodio Mamića šakom u glavu reći "dao bog da Hajduk sve izgubija" kakve to veze i utjecaj na Hajduk ima? Aposlutno nikakav!
...ima..da si dobio kontra mrznju a mrznja nikamo ne vodi...vodi smao problemima i jos vecim problemima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 10:00

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:....sad ti kazem nesto....past ces na guzicu..kad procitas sto sam ti napisao..meni je u neku ruku zao ove uprave(orvi put nakon nekoliko godina) vidim trude se u datim okolnostima nesto napraviti...ali jbg radikalno navijacko krilo ovakvim ispadima fizickim napadima na mamica i napadima na janicu..samo im debelo otezava posao..i radi probleme...moras i ti to priznati...bas sada kad se nesto pocelo raditi upravo ovakvi ispadi nam najmanje odgovaraju...apsolutno nepotrebno..i mislim da je doslo vrijeme da ovi iz uprave i kos konacno ozbiljno popricaju sa tim radikalnim naviajckim krilom i da ih uvjere da je sad pravo vrijeme za drugaciji vid borbe protiv mamica..mamic vis enije tako cvsrt na nogama i sad svaki ekstremniji ispad ili ispadi vuku vodu na njegov mlin i onih koji ga podrzavaju...vrijeme je za racionalno djelovanje...
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
nego sa cim ima veze?...
Nema veze s klubom i radom ljudi u klubu, na to sam mislija. Niti će bitno utjecati na rad tih ljudi. To što će neki jebivjetar koji nije navijač Hajduka, naprotiv, nakon što je netko pogodio Mamića šakom u glavu reći "dao bog da Hajduk sve izgubija" kakve to veze i utjecaj na Hajduk ima? Aposlutno nikakav!
...ima..da si dobio kontra mrznju a mrznja nikamo ne vodi...vodi smao problemima i jos vecim problemima...
Da završim s tobom za danas, mržnje uvik ima i uvik će biti. A to što se neki zgražaju nad šakom u glavu koju je "popio" Mamić (a istovremeno nikad nisu dizali glas protiv njega) i zbog toga mrze Hajduk, pa to sve govori o njima, od takvih drugo i drugačije ni ne očekujem. Nebitni su totalno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 10:02

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
Evo pao sam na guzicu  lol!
To što spominješ nema apsolutno veze jedno s drugim, a sve te radikalne stvari koje su događaju su isprovocirane kroz sve ove puste godine. To nema veze s klubom, s Hajdukom, mišaš kruške i jabuke, pomalo si naporan...
nego sa cim ima veze?...
Nema veze s klubom i radom ljudi u klubu, na to sam mislija. Niti će bitno utjecati na rad tih ljudi. To što će neki jebivjetar koji nije navijač Hajduka, naprotiv, nakon što je netko pogodio Mamića šakom u glavu reći "dao bog da Hajduk sve izgubija" kakve to veze i utjecaj na Hajduk ima? Aposlutno nikakav!
...ima..da si dobio kontra mrznju a mrznja nikamo ne vodi...vodi smao problemima i jos vecim problemima...
Da završim s tobom za danas, mržnje uvik ima i uvik će biti. A to što se neki zgražaju nad šakom u glavu koju je "popio" Mamić (a istovremeno nikad nisu dizali glas protiv njega) i zbog toga mrze Hajduk, pa to sve govori o njima, od takvih drugo i drugačije ni ne očekujem. Nebitni su totalno!
....mamic i nogomet nisu najbitniji faktor u ovoj drzavi da bi ljudi zbog toga razbijali glavu....i mrzili se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 10:42

.....ako te zanima EL a ne zanimaju te trofeji onda mozemo igrati i u albanskoj ligi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 10:44

....uostalom tko ej rekao da cemo proci levski ili sutjesku...sa njima cemo itekako muke imati...iz iskustva..sa bugarima smo oduvijek tesko igrali..a sjetimo se scile i haribde na utakmicama protiv buducnosti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 10:44

vuksadinare wrote:.....ako te zanima EL a ne zanimaju te trofeji onda mozemo igrati i u albanskoj ligi
Zanimaju,ali u koliko toliko normalnoj i regularnoj ligi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 10:46

vuksadinare wrote:....uostalom tko ej rekao da cemo proci levski ili sutjesku...sa njima cemo itekako muke imati...iz iskustva..sa bugarima smo oduvijek tesko igrali..a sjetimo se scile i haribde na utakmicama protiv buducnosti..
E, tko je rekao? :roll
Kakve sad veze ima ta tvoja konstatacija? Naporan si u p.m...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 10:49

Što se tiče Hajdukovog prvog protivnika nisam još ništa komentira jer se on još ne zna. Sigurno da smo dobili težak ždrijeb u ranoj fazi natjecanja (u ranoj bi više volija nekog slabije,ali jebiga)no kako bilo nema izlike ni alibija. Šteta što se ne igra na Poljudu, ali tako je kako je, ako bude Levski oni u uzvratu nemaju navijače tako da je to i njima minus. Ako je cilj EL, onda treba sve dati u tim utakmicama da se do nje dođe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 10:51

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:.....ako te zanima EL a ne zanimaju te trofeji onda mozemo igrati i u albanskoj ligi
Zanimaju,ali u koliko toliko normalnoj i regularnoj ligi!
sto podrazumijevas pod normalnu ligu?..ovo regularno znam..zanima me ovo 'normalnoj'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 11:03

hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 11:43

vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
Je, Hajduk je isto tako kriv što je kriminalac Mamić privatizira hrvatski ngoomet i napravio od njega privatni biznis.

Ajde, ajde...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum