ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:39

Heinrich_Himmler wrote:
Vincent Vega wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
fridrih_niche wrote:Vincente, koji je idući film koji ce te inspirirat za potpis ili novi nick?
Nakon Kubricka i Tarantina, mislin da bi Scorsese bija odličan izbor...
;)
Stari Martin uvik ima dobre stvari... ja jednom tjedno gledam Rio Bravo.. tu John Wayne jebe mater
To mi je najbolji western svih vremena. I ne samo Duke, nego i Dean Martin i stari Walter.
Ma svi odreda neznas tko je bolji od koga Feathers Carlos Consuela Joe i Nathan Burdette ma svi odreda su genijalni
Nezaboravna mi je scena kad Dean Martin i Ricky Nelson pjevaju i sviraju.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:39

Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:Dobro ante govoriš za dalmatince,a za bajdu? Pa on je posta dalmatinac,kako je reka jedan od osnivača Torcide Ante Dorić da je posta veći Splićanin od njega i frane matošića  :)
A koga boli kurac za tog antu dorica... koji je on meni faktor u zivotu da ce odredjivat ko je veci dalmatinac od koga.. ante doric je splitska vucibatina i klosar pijandura koja nista u zivotu nihe radila osim muktasila na racun hajduka ka i ona muktaska skupina Nas Hajduk
Za Antu Dorića ne znam (iako je jedan od osnivača Torcide pa mu moraš to i oprostiti sve ako je :) )a za NH se varaš. Svi ti ljudi koji su prije a i sad u vodstvu udruge cijeli život samo daju klubu, za razliku od nekih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:45

amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:Dobro ante govoriš za dalmatince,a za bajdu? Pa on je posta dalmatinac,kako je reka jedan od osnivača Torcide Ante Dorić da je posta veći Splićanin od njega i frane matošića  :)
A koga boli kurac za tog antu dorica... koji je on meni faktor u zivotu da ce odredjivat ko je veci dalmatinac od koga.. ante doric je splitska vucibatina i klosar pijandura koja nista u zivotu nihe radila osim muktasila na racun hajduka ka i ona muktaska skupina Nas Hajduk
Za Antu Dorića ne znam (iako je jedan od osnivača Torcide pa mu moraš to i oprostiti sve ako je :) )a za NH se varaš. Svi ti ljudi koji su prije a i sad u vodstvu udruge cijeli život samo daju klubu, za razliku od nekih...
Evo srce mi se lomi.... NAS HAJDUK me podsjeca na mnoge emigrantske organizacije iz mog djetinjstva u njemackoj. Budale se lozile i ginile a vodjama nikad osim sto su od glupana izvlacili pare za svoje "drzavnotvorno" obilazenje svijeta i uzivanja dok je tuznike udba tamanila. Naravno u sprezi sa vodjama iste. Moj prijatelj sa kacunara teski hajdukovac je meni rekao da je NAS HSJDUK najvece zlo koje je dotakli hajduka ..lihvari i neradnici

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:46

Koji to sa Kacunara?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/4/2017, 23:47

Jedan Vukusic ... zivi ti gori blizu agnusa.. lik ima 45 godina... old school

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:51

Druži se sa djanama s Kmana i Kacunara?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/4/2017, 23:52

Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:Dobro ante govoriš za dalmatince,a za bajdu? Pa on je posta dalmatinac,kako je reka jedan od osnivača Torcide Ante Dorić da je posta veći Splićanin od njega i frane matošića  :)
A koga boli kurac za tog antu dorica... koji je on meni faktor u zivotu da ce odredjivat ko je veci dalmatinac od koga.. ante doric je splitska vucibatina i klosar pijandura koja nista u zivotu nihe radila osim muktasila na racun hajduka ka i ona muktaska skupina Nas Hajduk
Za Antu Dorića ne znam (iako je jedan od osnivača Torcide pa mu moraš to i oprostiti sve ako je :) )a za NH se varaš. Svi ti ljudi koji su prije a i sad u vodstvu udruge cijeli život samo daju klubu, za razliku od nekih...
Evo srce mi se lomi.... NAS HAJDUK me podsjeca na mnoge emigrantske organizacije iz mog djetinjstva u njemackoj. Budale se lozile i ginile a vodjama nikad osim sto su od glupana izvlacili pare za svoje "drzavnotvorno" obilazenje svijeta i uzivanja dok je tuznike udba tamanila. Naravno u sprezi sa vodjama iste. Moj prijatelj sa kacunara teski hajdukovac je meni rekao da je NAS HSJDUK najvece zlo koje je dotakli hajduka ..lihvari i neradnici
Jebiga, ima takvih koji su u manjini, kad im priložiš činjenice i argumente, ništa ne vridi i ništa ne vide. Udruga NH je spasila klub od propasti, uveo se rad, a prijatelju s porući da se slobodno može učlaniti i donositi odluke,kao i drugi. No jebiga, puno je dati 100 kuna Hajduku :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 18/4/2017, 15:09

Ampere moj prijatelj nit ide na utakmice nit nesto govori posebno a uvik placa pretplatu koju ti sigurno ne placas i clanarinu takodjer.. on u ducan neide a da nekupi bar jedan smoki sa hwjdukovin grbom i karlovacko sa hajdukom.. stim da se radi o branitelju ima da zacepis labrnju.... NAS HAJDUK JE MACENCE IVANA RILOCA I TAKVE GOVNADI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 18/4/2017, 15:10

On je isa na srbina sa hajdukovin salom. Is i u beogead i di sve ne ... do 2001 je bio jebeno aktivan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 11:57

[KADETI HAJDUKA U FINALU KUPA]
Uzvrat polufinala: Lokomotiva 2:4 Hajduk (Šego, Bajić, Brnić, Kreković).
U prvoj utakmici Hajduk je pobijedio sa 6:0 te se sa ukupnih 10:2 plasirao u finale kupa Hrvatske!
U finalu će Hajduk igrati protiv Dinama.
________________________________

Odlični kadeti od kad ih je preuzeja Oreščanin. Iz ove generacije par njih tribaju postati prvotimci A momčadi, odgovornost na struci!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 12:03

Heinrich_Himmler wrote:Ampere moj prijatelj nit ide na utakmice nit nesto govori posebno a uvik placa pretplatu koju ti sigurno ne placas i clanarinu takodjer.. on u ducan neide a da nekupi bar jedan smoki sa hwjdukovin grbom i karlovacko sa hajdukom.. stim da se radi o branitelju ima da zacepis labrnju.... NAS HAJDUK JE MACENCE IVANA RILOCA I TAKVE GOVNADI
Ako je to istina, svaka čast prijatelju. Ja redovito plačam članarinu i preplatu (osim ove godine jer mi nisu dozvolili da platim ako se osobno ne pojavim, pošto sam se odselija u inozemstvo nije moguće. To je valjda zbog novog zakona,moram to provjeriti jer želim biti preplatnik bez obzira što sam vani).

No teška glupost da je NH mecena Ivana Rilova ili bilo kog drugog. Na jednoj tribini na kojom sam bio je sam Rilov kaza da ako smatramo da loše i krivo rade nek ih smjenimo. Udruga NH ima demokratsko biranje ljudi koji obnašaju funkcije,tako da se svaki punoljetni član može kandidirati i može birati, uključujući i tvog prijatelja. No mnogi nisu informirani i bez veze pričaju,protiv udruge i protiv vodstva,zato kažem da triba pogledati činjenice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 12:08

Heinrich_Himmler wrote:On je isa na srbina sa hajdukovin salom. Is i u beogead i di sve ne ... do 2001 je bio jebeno aktivan
Svaka čast na tome,ja sam proša sve u hrvatskoj,15-ak godina pratija u Hajduka, danas sam jebiga previše kilometara daleko.
No to nam ne daje za pravo da pričamo svašta, ni meni ni njemu,ni bilo kome. Ja uvažavam mišljenje pojedinaca da Hajduk treba ići nekim drugim smjerom,da ovaj nije dobar,da je spor i slično,iako se ne slažem s tim. No ne uvažavam kad netko koji ne podržava ovaj sadašnji model priča nešto što nema apsolutno veze s istinom,primjerice to o udruzi i vodstvu. Vodstvo se bira među članovima, ono je prolazno i nebitno,bitni su svi članovi,bitna je ljubav i vizija da Hajduk ostane klub navijača,članova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 13:22

amper1950 wrote:[KADETI HAJDUKA U FINALU KUPA]
Uzvrat polufinala: Lokomotiva 2:4 Hajduk (Šego, Bajić, Brnić, Kreković).
U prvoj utakmici Hajduk je pobijedio sa 6:0 te se sa ukupnih 10:2 plasirao u finale kupa Hrvatske!
U finalu će Hajduk igrati protiv Dinama.
________________________________

Odlični kadeti od kad ih je preuzeja Oreščanin. Iz ove generacije par njih tribaju postati prvotimci A momčadi, odgovornost na struci!
Od jednog me čeka dres čim zaigra za prvu...
A oce!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by bafalo 19/4/2017, 14:32

kviz pitanje tko je ovo?. -jedva čekam derbi da mogu omotat bili šal i povikat ajmo dinamo-

_________________
Hajduk Split - Page 28 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 15:35

Duhovit ka seksipil Lane J. ...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 15:37

Heinrich_Himmler wrote:On je isa na srbina sa hajdukovin salom. Is i u beogead i di sve ne ... do 2001 je bio jebeno aktivan

aha, evo-sve ti verujemo... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 19/4/2017, 18:44

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/napokon-prave-vijesti-za-navijace-hajduka-dosta-je-bilo-gledanja-kako-se-drugi-bore-za-naslov-imamo-novce-za-ljetnu-kupovinu-pojacanja/5920456/

moćni hajduk, životinja
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 19/4/2017, 20:23

Jeeee.... Konačno se možda pojacamo s pokojim igračima iz moćnog HNL-a... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2017, 20:33

jasambrend wrote:Jeeee.... Konačno se možda pojacamo s pokojim igračima iz moćnog HNL-a... cheers
Pojačanja u prvom redu treba tražiti u akademiji,ako misle bez veze trošiti onda bolje da novac daju u humanitarne svrhe. Odštetu bi platija za jednog-dvojicu igrača, maksimalno trojicu ako baš procjeniš da je kvaliteta, a da odšteta nije prevelika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 20/4/2017, 10:14

jalnirajko wrote:http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/napokon-prave-vijesti-za-navijace-hajduka-dosta-je-bilo-gledanja-kako-se-drugi-bore-za-naslov-imamo-novce-za-ljetnu-kupovinu-pojacanja/5920456/

moćni hajduk, životinja
http://dalmatinskiportal.hr/sport/gotova-stvar--u-hajduk-dolazi-edin-sehic-iz-zagreba/20618
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/4/2017, 10:40

sat2 wrote:
jalnirajko wrote:http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/napokon-prave-vijesti-za-navijace-hajduka-dosta-je-bilo-gledanja-kako-se-drugi-bore-za-naslov-imamo-novce-za-ljetnu-kupovinu-pojacanja/5920456/

moćni hajduk, životinja
http://dalmatinskiportal.hr/sport/gotova-stvar--u-hajduk-dolazi-edin-sehic-iz-zagreba/20618
Novi Ibričić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum