ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 12:45

Mile Martic je pucao s time po Zagrebu ....reakcija se zna ...mislim ako te sisteme misliš koristi u pravom smislu te rijeci pa da imaju vojnu korisnost onda negađaš civile jer je to ratni zlocin ....gađaju se aerodromi da se blokiraju zvoncicima i cesete kojima neprijatelj napreduje prema tebi ili neko brdo gdje su rovovi itd itd itd.

Odstupanjeod 0.95% je ono 100 kilometara raketa pada u krugu 1 km ....znaci nema tu preciznosti klasicne ...200 kg bojevna glava ....gađaš bunker ...falit ceš ga i raznijet češ ledinu ...dakle to ima smisla samo za kazetno punjenje.

RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by Kermit 3/12/2017, 12:55

Srbija je posve uništena država, tako da su ovo posvemašnje gluposti, fino redakciju direkta odvesti na turu Vranje, Bor, Kragujevac da vide
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by Kermit 3/12/2017, 12:56

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 17264940_10212052865181216_4491818226591650282_n
Srbija...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 13:00

asilovski wrote:Srbija je posve uništena država, tako da su ovo posvemašnje gluposti, fino redakciju direkta odvesti na turu Vranje, Bor, Kragujevac da vide
Kako god ...ja sam tehnicke struke pa kad cujem ove tzv vojno politicke analiticare ka šta je ovaj lik ( autor clanka ) pa da treba topovskog mesa protiv raketa a isti uopce nezna šta su te rakete digne mi se kosa na glavi i odma blokiram debila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 13:15

asilovski wrote:Srbija je posve uništena država, tako da su ovo posvemašnje gluposti, fino redakciju direkta odvesti na turu Vranje, Bor, Kragujevac da vide
Nek te to nezavara : i sjeverna Koreja je isto pa ipak detoniraju atomsku bombu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by Guest 3/12/2017, 13:42

sitting_bull wrote:
pizzon wrote:krenite, i eto fronta, od obale do madjarske granice, za par dana !
ja mislio kako su sa slobom umrle i luđačke slobine ideje.

razlika je samo što je slobo uspio animirati veliku većinu da ginu za njega i njegove (znaš onu definiciju rata: rat je kada se ljudi koji se  uopće ne poznaju međusobno ubijaju za interese onih koji se  jako dobro poznaju i koji se međusobno uopće ne ubijaju), a sada to picousti i vojvoda Nikolić ni izbliza ne mogu ponoviti.
prvi ešalon bi vam bio i zadnji jer ga ne bi imali kime obnoviti...

ovako, to sto si meni nakucao prosledi forumskom vucku.
ona, otvoreno poziva na neki konacni obracun sa srbijom,
jer nije po volji vlada i pred. srbije.
ne pita da li nama odgvora hrvatska, a niko od nas ne poziva
na bilo kakav obracun sa hrvatima i hrvatskom.
vucku je dogorelo, verovantno U vUgla, i trazi rat sa srbijom.
ja samo replicima njemu i njegovim sledbenicima, a o frotnu,
koji bi se neminovno formirao ako bi hrvatska napala srpsku ili srbiju,
ima ko da brine sa nase strane, brinite o svojim esalonima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by vuksadinare 3/12/2017, 14:05

pizzon wrote:
sitting_bull wrote:
pizzon wrote:krenite, i eto fronta, od obale do madjarske granice, za par dana !
ja mislio kako su sa slobom umrle i luđačke slobine ideje.

razlika je samo što je slobo uspio animirati veliku većinu da ginu za njega i njegove (znaš onu definiciju rata: rat je kada se ljudi koji se  uopće ne poznaju međusobno ubijaju za interese onih koji se  jako dobro poznaju i koji se međusobno uopće ne ubijaju), a sada to picousti i vojvoda Nikolić ni izbliza ne mogu ponoviti.
prvi ešalon bi vam bio i zadnji jer ga ne bi imali kime obnoviti...

ovako, to sto si meni nakucao prosledi forumskom vucku.
ona, otvoreno poziva na neki konacni obracun sa srbijom,
jer nije po volji vlada i pred. srbije.
ne pita da li nama odgvora hrvatska, a niko od nas ne poziva
na bilo kakav obracun sa hrvatima i hrvatskom.
vucku je dogorelo, verovantno U vUgla, i trazi rat sa srbijom.
ja samo replicima njemu i njegovim sledbenicima, a o frotnu,
koji bi se neminovno formirao ako bi hrvatska napala srpsku ili srbiju,
ima ko da brine sa nase strane, brinite o svojim esalonima.
pa naravno da nam smetaju seseljevci i slobisti...sto bi trebali od srece skakati?...jebote kad cedo kako kak ti poziva na mir racunaj da suprotno misli i podlo sprema..da je pozvao npr..zarko korac,nenad canak,djordje balasevic na mir jos se moze vjerovat..ovako zvjercadi tesko...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by jastreb 3/12/2017, 14:15

vuksadinare wrote:http://direktno.hr/kolumne/zagreb-na-dometu-srbijanskih-raketa-nato-savez-nije-vjecna-kategorija-78961/
Znači samo je Zagreb bitan? A Vukovar,Vinkovce,Sl.Brod,Valpovo i Osijek ko jebe?

Sjećam se kad sam bio u vojsci u GS. Taj dan je na varoš palo oko 600 projektila,a navečer u dnevniku udarna vijest je bila kako je sa Banije ili Z.Slavonije ispaljena granata koja je pala u nekoj šumi oko 4 km od ZG.

Gospić nisu ni spominjali.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by jastreb 3/12/2017, 14:17

pizzon wrote:
epikur37 wrote:
pizzon wrote:
jer, srbija ni slucajno nece baciti ni kamen prema hrvatskoj

To je nešto najgluplje što bi mogli napraviti u tom slučaju bi vas opet pomelo

da, u tom slucaju bi nato odreagovao, nebitno i da niste nato.
ali, ako hr, napadne srpsku, to je sasvim nesto drugo.
Hrvatska nema interesa napadati RS. Da je imala učinila bi to još 1995.kada bi pomela i Banjaluku i Prnjavor i Srbac i Laktaše.

Hvatskoj i je u interesu mir sa zapadnim dijelom RS jer tu poslujemo tutta forza.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by vuksadinare 3/12/2017, 14:21

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:http://direktno.hr/kolumne/zagreb-na-dometu-srbijanskih-raketa-nato-savez-nije-vjecna-kategorija-78961/
Znači samo je Zagreb bitan? A Vukovar,Vinkovce,Sl.Brod,Valpovo i Osijek ko jebe?

Sjećam se kad sam bio u vojsci u GS. Taj dan je na varoš palo oko 600 projektila,a navečer u dnevniku udarna vijest je bila kako je sa Banije ili Z.Slavonije ispaljena granata koja je pala u nekoj šumi oko 4 km od ZG.

Gospić nisu ni spominjali.
dobro to se u zargonu kaze..logicno da je glavni grad uvijek prva meta..nama bi isto to beograd bio..pa nece nebitni npr knjazevac...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by jastreb 3/12/2017, 14:28

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:http://direktno.hr/kolumne/zagreb-na-dometu-srbijanskih-raketa-nato-savez-nije-vjecna-kategorija-78961/
Znači samo je Zagreb bitan? A Vukovar,Vinkovce,Sl.Brod,Valpovo i Osijek ko jebe?

Sjećam se kad sam bio u vojsci u GS. Taj dan je na varoš palo oko 600 projektila,a navečer u dnevniku udarna vijest je bila kako je sa Banije ili Z.Slavonije ispaljena granata koja je pala u nekoj šumi oko 4 km od ZG.

Gospić nisu ni spominjali.
dobro to se u zargonu kaze..logicno da je glavni grad uvijek prva meta..nama bi isto to beograd bio..pa nece nebitni npr knjazevac...
A baš je ZG bio prva meta u Dom.ratu. Koliko je na ZG ispaljeno projektila???

5? 6?

U slučaju novog rata,opet bi stradala slavonska sirotnja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by vuksadinare 3/12/2017, 14:30

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:http://direktno.hr/kolumne/zagreb-na-dometu-srbijanskih-raketa-nato-savez-nije-vjecna-kategorija-78961/
Znači samo je Zagreb bitan? A Vukovar,Vinkovce,Sl.Brod,Valpovo i Osijek ko jebe?

Sjećam se kad sam bio u vojsci u GS. Taj dan je na varoš palo oko 600 projektila,a navečer u dnevniku udarna vijest je bila kako je sa Banije ili Z.Slavonije ispaljena granata koja je pala u nekoj šumi oko 4 km od ZG.

Gospić nisu ni spominjali.
dobro to se u zargonu kaze..logicno da je glavni grad uvijek prva meta..nama bi isto to beograd bio..pa nece nebitni npr knjazevac...
A baš je ZG bio prva meta u Dom.ratu. Koliko je na ZG ispaljeno projektila???

5? 6?

U slučaju novog rata,opet bi stradala slavonska sirotnja.
je bas bi ovaj iz bg balisticke rakete ispaljivao na mikanovce...e jesi blentoslav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by govinda 3/12/2017, 14:34

Izvini a koje to rakete Srbija ima da moze gadjati Zagreb? Iz RS ne moze gadjati Zagreb sve dok Srbija ne okupira opet RS uz pomoc kvislinga i izdajnika iz RS, to je ocito...a mi u BiH nemamo takvih raketa da bi ih recimo RS otela i gadjala Zagreb...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 15:17

govinda wrote:Izvini a koje to rakete Srbija ima da moze gadjati Zagreb? Iz RS ne moze gadjati Zagreb sve dok Srbija ne okupira opet RS uz pomoc kvislinga i izdajnika iz RS, to je ocito...a mi u BiH nemamo takvih raketa da bi ih recimo RS otela i gadjala Zagreb...
Raketa Šumadija ....samo nije gotov projekt ....domet preko 280 km....kazetno punjenje ...ono s punim punjenjen od 200 kg nema smisla pošto je preciznost 0,95% tj na 100 km raketa pada unutar 1 km.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 15:29

No tu je rijec o protoipu , tehnicki završen al ....NORA haubica kad su išli testirat preciznost iznad 40 km onda u Srbiji to nemaju pa su htjeli na obale CG put mora a kamol i ce nešto od 300 km ...dakle nije testirana.

Imaju sad cetri kamiona lansera Orkan , maksimalni domet 50 km ...kazetno punjenje , zvoncici i to ....ova raketa Šumadija je u biti modernizirna Luna ( uvjetno receno al to je taj princip ) s kojom je Milan Martic tuka po Zagrebu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 15:35

U suštini je puno bolje pitanje gdje bi to vojska Srbije koristila jer ako ce je koristit ko Mile Martic onda se mogu slikat ....udar na Hr ...udar na BiH ....mislim jedino gdje zakonski oni mogu nešto je Kosovo jer se tu spore ...sve ostalo je zakonski gledano napad na drugu državu de fakto.

No Kosovo je malo ...300 km je previše ....cak ovo ispod 70 km nemožeš ni gađat nešto jer raketa ide u zrak pa pada po paraboli ....znaci za Kosovo im je dovoljno i 150 km raketa koja je jeftinija od ove jer ova Šumadija kad je Hr u pitanju može bit samo sredstvo odvracanja i ništa više ....nemogu nam cak ni blokirat aerodrom jer ako gađaju Zagreb .....imamo mi još aerdoroma koji su im van dometa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by govinda 3/12/2017, 15:37

jastreb wrote:
pizzon wrote:
epikur37 wrote:
pizzon wrote:
jer, srbija ni slucajno nece baciti ni kamen prema hrvatskoj

To je nešto najgluplje što bi mogli napraviti u tom slučaju bi vas opet pomelo

da, u tom slucaju bi nato odreagovao, nebitno i da niste nato.
ali, ako hr, napadne srpsku, to je sasvim nesto drugo.
Hrvatska nema interesa napadati RS. Da je imala učinila bi to još 1995.kada bi pomela i Banjaluku i Prnjavor i Srbac i Laktaše.

Hvatskoj i je u interesu mir sa zapadnim dijelom RS jer tu poslujemo tutta forza.
Ofanzivu na Banjaluku 1995.godine su zaustavili USA i NATO, znas to vrlo dobro...i naravno da je svakome u interesu posao a ne ratovanje, svakome normalnom...samo sto srpski politicari jos uvijek nisu odustali od vizije Velike Srbije...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by govinda 3/12/2017, 15:39

RayMabus wrote:
govinda wrote:Izvini a koje to rakete Srbija ima da moze gadjati Zagreb? Iz RS ne moze gadjati Zagreb sve dok Srbija ne okupira opet RS uz pomoc kvislinga i izdajnika iz RS, to je ocito...a mi u BiH nemamo takvih raketa da bi ih recimo RS otela i gadjala Zagreb...
Raketa Šumadija ....samo nije gotov projekt ....domet preko 280 km....kazetno punjenje ...ono s punim punjenjen od 200 kg nema smisla pošto je preciznost 0,95% tj na 100 km raketa pada unutar 1 km.
Koncept...treba novaca i godina da se to zavrsi...imam i ja koncept kako u Brckom napraviti dvoranu sa 20000 mjesta pa sta?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 15:40

Sa ovim kazetnim raketama mogu blokirat aerodrome po BiH ....gađaju ih time pa padne puno zvoncica i tako to .....sva tri aerodroma u F BiH su im u dometu ...doduše OS BiH nema avione pa im to neigra al mogu blokirat NATO avijaciju da slece.

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by RayMabus 3/12/2017, 15:41

govinda wrote:
RayMabus wrote:
govinda wrote:Izvini a koje to rakete Srbija ima da moze gadjati Zagreb? Iz RS ne moze gadjati Zagreb sve dok Srbija ne okupira opet RS uz pomoc kvislinga i izdajnika iz RS, to je ocito...a mi u BiH nemamo takvih raketa da bi ih recimo RS otela i gadjala Zagreb...
Raketa Šumadija ....samo nije gotov projekt ....domet preko 280 km....kazetno punjenje ...ono s punim punjenjen od 200 kg nema smisla pošto je preciznost 0,95% tj na 100 km raketa pada unutar 1 km.
Koncept...treba novaca i godina da se to zavrsi...imam i ja koncept kako u Brckom napraviti dvoranu sa 20000 mjesta pa sta?
Koncept ....nije koncept ako je aerodrom il nešto šta se gađa s ovim 50 km udaljeno to vec imaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by Ringo10 3/12/2017, 15:44

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:http://direktno.hr/kolumne/zagreb-na-dometu-srbijanskih-raketa-nato-savez-nije-vjecna-kategorija-78961/
Znači samo je Zagreb bitan? A Vukovar,Vinkovce,Sl.Brod,Valpovo i Osijek ko jebe?

Sjećam se kad sam bio u vojsci u GS. Taj dan je na varoš palo oko 600 projektila,a navečer u dnevniku udarna vijest je bila kako je sa Banije ili Z.Slavonije ispaljena granata koja je pala u nekoj šumi oko 4 km od ZG.

Gospić nisu ni spominjali.
dobro to se u zargonu kaze..logicno da je glavni grad uvijek prva meta..nama bi isto to beograd bio..pa nece nebitni npr knjazevac...
A baš je ZG bio prva meta u Dom.ratu. Koliko je na ZG ispaljeno projektila???

5? 6?

U slučaju novog rata,opet bi stradala slavonska sirotnja.
je bas bi ovaj iz bg balisticke rakete ispaljivao na mikanovce...e jesi blentoslav
Pa opet kenjariš u gaće od straha od Srba!

Pa već je i mene postalo sramota čitati tvoje paranoje. Dokle više.

Srbi i njihove gluparije danas mogu služiti samo za razonodu i zajebanciju. 

A ti svaki put mijenjaš gaće čim oni nešto probrabonjaju.

Jure i Boban ti se u grobu okreću od sramote.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop... - Page 3 Empty Re: Vrijeme je da se kaze bobu bob a popu pop...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum