ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski dnevnik forumaša

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by debotoijusto 21/11/2015, 20:32

bobster wrote:
debotoijusto wrote:
eek wrote:Circle (2015)
mali indie film, radnja se odvija u jednoj sobi, vrlo zanimljiv. preporuka
meni je ovo bilo predvidljivo dosadno , losa gluma i staticna rezija , da je prvi od takvih filmova koje sam pogledao mozda bi imao bolje misljenje.

takvi se filmovi njemu obično sviđaju,on je uvijek kontra svih teški specijalac btw zadnje 2 epizode Z Nation su bile epic,jedna posvećena mitu o vanzemaljcima a druga indijancima i njihovim legendama; :tu

Z Nation

p.s.sad se sjetih da sam taj Krug pogledo nedavno,loša imitacija saw ili kocke,iako ima relativno dobru ocjenu na imdb mnogi su ga popljuvali,ja zaspo negdje na polovici.. :K :blj
jos mi drzao nekako paznju dok nisu poceli moralizirat oko vjere braka seksualnosti + drveni glumci + staticna rezija/montaza... ako mogu reci nesto u obranu filma nisam gurkao naprijed i nisam zaspao  :D
ZN mi ima raspon od odlicnih do "ne znam sto sad s ovim" epizoda , gledam to drugim ocima i odlicna mi zabava
ovih dana obitavao na ZFF , ponesto i pogledao , najbolji mi rumunjski bravo , 183...i neke tadasnja verzija policajca sa sinom krece u potragu za odbjeglim robom ... nije akcija iako ima puno buke :D vec pregrst "mudrih" dijaloga  glume i tehnikalija...najgori mi ceski obiteljska prica , promasaj ravan ponekim filmovima s ovih prostora , ostali prosjek uigranosti novca/podrske eurimages , sve onako politicki korektno

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by eek 23/11/2015, 11:51

Z Nation je teško smeće.

A 12 angry men isto ne voliš jer ima statičnu režiju i montažu? Pa film se odvija u jednoj sobi, nije ovo Lorenzovo ulje, drametina koju je George Miller režirao kao da je akcijski film. Razumijem da se ljudima ne sviđa film, nisi jedini, ali neki argumenti su upitni, pogotovo s tehničke strane za film snimljen za siću.
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by jack_reacher 23/11/2015, 18:04

eek wrote:Z Nation je teško smeće.

pa ziher daleko bolje od walking dead za kojim si ti slinio na bivšem forumu a pola sezona su mu promašaj dok je z nation tek na drugoj i svakom epizodom sve zabavniji,imaš ukus ko neki penzić.. :facepalm :lol: :jezicina: :roflrofl
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by eek 23/11/2015, 22:20

kad sam ja slinio za Walking deadom? ta serija je teško smeće nakon prve sezone, davno sam ju presto gledat...provjeri si činjenice prije nego počneš pisat gluposti


Mali princ
Svi ove godine hvale Inside Out, koji je vrlo dobar film ali se raspada pod težinom vlastite ambicije i nelogičnosti pojednostavljenja emocija, no nitko nije gledao Malog Princa. 
I ovo nije ekranizacija knjige, nego je priča o dvoje usamljenih ljudi koje priča o Malom Princu spaja, film je prekrasno animiran i odlično režiran, s nekoliko različitih stilova animacije koje mu daje taj magični osjećaj, ali prava magija dolazi od 2 glavna lika i njihovog rastućeg prijateljstva. Vrlo emocionalan film koji će neke vjerojatno i rasplakati, svakako preporuka
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by debotoijusto 23/11/2015, 22:55

eek wrote:Z Nation je teško smeće.

A 12 angry men isto ne voliš jer ima statičnu režiju i montažu? Pa film se odvija u jednoj sobi, nije ovo Lorenzovo ulje, drametina koju je George Miller režirao kao da je akcijski film. Razumijem da se ljudima ne sviđa film, nisi jedini, ali neki argumenti su upitni, pogotovo s tehničke strane za film snimljen za siću.
bogohuljenje je u istu ravan stavljati 12 i krug  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by eek 24/11/2015, 00:06

naravno da ću usporediti 2 filma čija radnja se događa u jednoj prostoriji, a ti sereš samo da bi srao

Victoria
najbolji film ove godine, jedan kadar više od 2 sata i Berlin i zajebancija koja prerasta u teške pizdarije i tragediju
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by jack_reacher 25/11/2015, 12:26

eek wrote:kad sam ja slinio za Walking deadom? ta serija je teško smeće nakon prve sezone, davno sam ju presto gledat...provjeri si činjenice prije nego počneš pisat gluposti


Mali princ
Svi ove godine hvale Inside Out, koji je vrlo dobar film ali se raspada pod težinom vlastite ambicije i nelogičnosti pojednostavljenja emocija, no nitko nije gledao Malog Princa. 
I ovo nije ekranizacija knjige, nego je priča o dvoje usamljenih ljudi koje priča o Malom Princu spaja, film je prekrasno animiran i odlično režiran, s nekoliko različitih stilova animacije koje mu daje taj magični osjećaj, ali prava magija dolazi od 2 glavna lika i njihovog rastućeg prijateljstva. Vrlo emocionalan film koji će neke vjerojatno i rasplakati, svakako preporuka

provjerio sam,glavno da ti plačeš na malog princa i svršavaš na the wire,precijenjenu sagu o crnčugama,narkodilerima,ratovima bandi i odnosima detektiva u tipično američko "realističnom" stilu a sve drugo ti je teško smeće,ja ne kužim takvo ocjenjivanje,može nešto biti osrednje,slabo ili lošije ali ići u takve krajnosti može samo neko s ukusom babe koja se pali na razvikane sapunice i sere po svemu ostalom btw počeo gledat better call saul(spin off bb-a) za koji znam da ćeš isto popljuvat jer ti se ne sviđa breaking bad(meni je solidno jedno i drugo).. :doh :mid

http://forum.net.hr/forums/t/347665.aspx

http://forum.net.hr/forums/t/401097.aspx

http://forum.net.hr/forums/t/342310.aspx
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by eek 25/11/2015, 17:32

nijedna serija nikad nigdje ikada neće moći dotaći The Wire, tko god kaže suprotno je neznalica.
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by debotoijusto 25/11/2015, 20:42

eek wrote:nijedna serija nikad nigdje ikada neće moći dotaći The Wire, tko god kaže suprotno je neznalica.
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by jack_reacher 26/11/2015, 09:03

ma pusti (l)eeka,ja sam recimo toliko uvjeren da su Sopranos i\ili Oz vrh vrhova među krimi serijama da svako ko misli drugačije nema pojma o filmskoj umjetnosti,stručni naziv u filmskom žargonu bi bio "subjektivni doživljaj",također da sam na nekom filmskom forumu ili pdf moderator i sve što mi se iole ne sviđa odma proglašavam totalnim smećem sakrio bi se u mišju rupu od sramote..  shame :rofl
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 28/11/2015, 18:06

Danas napokon uhvatila vremena da pogledam Žeđ (Törst), jedan od filmova iz Bergmanove rane faze koji mi je do danas nekako izmicao u nastojanju da ga pogledam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by debotoijusto 29/11/2015, 20:33

Vegvísir wrote:Danas napokon uhvatila vremena da pogledam Žeđ (Törst), jedan od filmova iz Bergmanove rane faze koji mi je do danas nekako izmicao u nastojanju da ga pogledam
bravo ti , ne bi ulazio u to sto te ometalo da prije pogledas tek napisi par rijeci o filmu  ;)
nisam ga gledao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 30/11/2015, 00:12

debotoijusto wrote:
Vegvísir wrote:Danas napokon uhvatila vremena da pogledam Žeđ (Törst), jedan od filmova iz Bergmanove rane faze koji mi je do danas nekako izmicao u nastojanju da ga pogledam
bravo ti , ne bi ulazio u to sto te ometalo da prije pogledas tek napisi par rijeci o filmu  ;)
nisam ga gledao

A gle, ja sam Bergman-freak tako da ću ti u svakom slučaju reći da se isplati pogledati. :D Simpatična dramica koja se odvija oko tri ženska lika sjebana ljubavnim problema i koja pritom ne bježi od tipično teških bergmanovskih tema ( EDIT: napisala sam kojih, al' sam skužila da bi to ipak bio malce velik spoiler pa maknuh :roflrofl ). Definitivno ga ne bih svrstala među draže njegove filmove (to nikako!), ali je u svakom slučaju neloša najava fantastičnog niza meni fenomenalnih filmova koji su uslijedili desetak godina poslije (pogotovo onih na kojima je radio sa Svenom Nykvistom).  :D


Last edited by Vegvísir on 30/11/2015, 00:18; edited 1 time in total (Reason for editing : spoiler)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by debotoijusto 30/11/2015, 07:11

Vegvísir wrote:
debotoijusto wrote:
Vegvísir wrote:Danas napokon uhvatila vremena da pogledam Žeđ (Törst), jedan od filmova iz Bergmanove rane faze koji mi je do danas nekako izmicao u nastojanju da ga pogledam
bravo ti , ne bi ulazio u to sto te ometalo da prije pogledas tek napisi par rijeci o filmu  ;)
nisam ga gledao

A gle, ja sam Bergman-freak tako da ću ti u svakom slučaju reći da se isplati pogledati. :D Simpatična dramica koja se odvija oko tri ženska lika sjebana ljubavnim problema i koja pritom ne bježi od tipično teških bergmanovskih tema ( EDIT: napisala sam kojih, al' sam skužila da bi to ipak bio malce velik spoiler pa maknuh  :roflrofl ). Definitivno ga ne bih svrstala među draže njegove filmove (to nikako!), ali je u svakom slučaju neloša najava fantastičnog niza meni fenomenalnih filmova koji su uslijedili desetak godina poslije (pogotovo onih na kojima je radio sa Svenom Nykvistom).  :D
zahvaljujem...dakle ti gledas na B. kao ja na woody allena , njegov prosjecan film mi bolji od 90% filmova ...budem pogledao kad me uhvati "bergmanovstina" ponovo... vidim da ima i DVD u ponudi u videoteci na mrezi  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 30/11/2015, 11:02

eek wrote:nijedna serija nikad nigdje ikada neće moći dotaći The Wire, tko god kaže suprotno je neznalica.
Teško smeće od serije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 30/11/2015, 13:32

debotoijusto wrote:
zahvaljujem...dakle ti gledas na B. kao ja na woody allena , njegov prosjecan film mi bolji od 90% filmova ...budem pogledao kad me uhvati "bergmanovstina" ponovo... vidim da ima i DVD u ponudi u videoteci na mrezi  ;)

Tako nekako, da. :D Jedan od rijetkih redatelja kojem se volim vraćati iznova. I iznova. Pa još malo iznova. :)
Jesen i zima su kao stvoreni za bergmanovštinu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by jack_reacher 30/11/2015, 22:07

400 days - dobro zamišljena sf drama ali s nažalost lošom realizacijom i slabim svršetkom,šteta,nagli pad je uslijedio od sredine filma otprilike,bolje mi sjeo(po drugi ili treći put)Pandorum,sf horror s nabrijanom akcijom u svemirskom brodu koji čak (po)malo podsjeća na video igru Dead Space: :bwi:

http://www.imdb.com/title/tt3774790/

http://www.imdb.com/title/tt1188729/?ref_=fn_al_tt_1
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by L'âme 1/12/2015, 13:54

bobster wrote:ma pusti (l)eeka,ja sam recimo toliko uvjeren da su Sopranos i\ili Oz vrh vrhova među krimi serijama da svako ko misli drugačije nema pojma o filmskoj umjetnosti,stručni naziv u filmskom žargonu bi bio "subjektivni doživljaj",također da sam na nekom filmskom forumu ili pdf moderator i sve što mi se iole ne sviđa odma proglašavam totalnim smećem sakrio bi se u mišju rupu od sramote..  shame :rofl
dobar odabir,bobe..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber 8/12/2015, 13:15

nakon duuuuuuugo vremena pogledah tv i naletim na steven kingovu Under the Dome. i skužim da je serija od 12 epizoda, pasmater.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by jack_reacher 8/12/2015, 13:36

veber wrote: skužim da je serija od 12 epizoda, pasmater.

nije,to je samo jedna sezona,imaš sve online,iako volim kinga nije mi baš nešto,dobar start no poslije se zapetljala u kompliciranim odnosima likova,odusto od nje,jučer pogledo Goosebumps samo zbog Jack Blacka i razočaro se mada može proć ko neka horor zabava za djecu,danas na redu Time Out of Mind sa Richard Gerom,inače ne padam na patetične drame(ko eek)no mora se ponekad i to pogledat da se bude u toku.. :popcorn
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by veber 8/12/2015, 13:40

ne bum se ni trudio. previše tv-a za mene :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 37 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum