ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 15:42

ciji sam ja..??' samo svoj.. pirat...domovnicu imam,nisam Hrvat,pa cak niti Srbin,pa ebi ga..zato sam ja lockao firmu i dao se u pečalbu u drugoj drzavi.. king

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 15:45

n omoram priznati,jucer sam vidio jednu Niggicu,iako mi nisu dragi,jerbo nisu bas radno nabrijani,ova cura je uz prekrasno tijelo,imala facu a nes za ne odvojiti pogleda..krupne,mackaste oci vise rasirene,manji nos,usne prekrasne,ne onako mesnate,oblik glave ludilo..prvi puta da vidim takav dragulj medju Niggama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by v_vlado 3/9/2015, 15:46

bogomdani wrote:ciji sam ja..??' samo svoj.. pirat...domovnicu imam,nisam Hrvat,pa cak niti Srbin,pa ebi ga..zato sam ja lockao firmu i dao se u pečalbu u drugoj drzavi.. king
Svaka čast,men nije bitno tko si već kakav si....domovnica je papir koji se može kupiti,sjeti se ruskih mafijaša...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 15:55

v_vlado wrote:
bogomdani wrote:ciji sam ja..??' samo svoj.. pirat...domovnicu imam,nisam Hrvat,pa cak niti Srbin,pa ebi ga..zato sam ja lockao firmu i dao se u pečalbu u drugoj drzavi.. king
Svaka čast,men nije bitno tko si već kakav si....domovnica je papir koji se može kupiti,sjeti se ruskih mafijaša...
Ruskim mafijasima se Rh politicari ne usude reci NE.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 16:31

islam se širi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 16:42

a vjetar širi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 3/9/2015, 16:57

e puka si... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by RayMabus 4/9/2015, 18:27

Za to vrijeme, javlja The Guardian, u Munchenu se 5000 ljudi prijavilo na volontiranje kako bi pomogli tisućama izbjeglica čiji se dolazak očekuje iz Mađarske.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-proboja-krenuo-mars-izbjeglica-do-austrije-ekstremisti-ih-gadjaju-petardama/840095.aspx

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 4/9/2015, 18:38

ovi njemci su sprežna mozga doslovno , u hrvatskoj gledam komentari na medijima svi negativni protiv islamske imigracije(nitko nije stvarao problem kada su bili ukrainci ) ali ovi na zapadu su sjebani..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Loyola 4/9/2015, 18:40

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 COEite4XAAAn6-_
Loyola
Loyola

Male
Posts : 14
2015-09-04


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by RayMabus 4/9/2015, 18:42

neoliberalni_placenik wrote:ovi njemci su sprežna mozga doslovno , u hrvatskoj gledam komentari na medijima svi negativni protiv islamske imigracije(nitko nije stvarao problem kada su bili ukrainci ) ali ovi na zapadu su sjebani..
Totalno ....zato im i treba sve ove Arape i ostale propust da dođu do tamo.

SAMO TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by n_razbojnik 4/9/2015, 18:45

neoliberalni_placenik wrote:ovi njemci su sprežna mozga doslovno , u hrvatskoj gledam komentari na medijima svi negativni protiv islamske imigracije(nitko nije stvarao problem kada su bili ukrainci ) ali ovi na zapadu su sjebani..
Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 11219715_10152999299057466_1138355579310514461_n

a tek kakve 'uligane imaju...pa Vesna bi dala lijevu sisu za ovakve slike na jugoslav , ovaj hrvatskim stadionima
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 4/9/2015, 18:52

toj njemačkoj nema spasa, trpaj ih sve.. sa druge strane azija se širi na zapadu europe, a sa istoka rusija se azijatizira a sa juga srbija... čiste europske zemlje su poljska, baltičke zemlje, ukraina, mađarska, hrvatska, češka, slovačka, ukratko ex-AU(osim austrije), ostalo sve AZIJA. Azija počinje u Minhenu na zapadu, na Sjeveru u Štokolmu, na Istoku u Donjecku, a na Jugu u Novom Sadu. Između ovoga je Europa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 4/9/2015, 19:00

i ja nadjem u shebanu drzavu otici... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by jastreb 4/9/2015, 19:04

neoliberalni_placenik wrote:toj njemačkoj nema spasa, trpaj ih sve.. sa druge strane azija se širi na zapadu europe, a sa istoka rusija se azijatizira a sa juga srbija... čiste europske zemlje su poljska, baltičke zemlje, ukraina, mađarska, hrvatska, češka, slovačka, ukratko ex-AU(osim austrije), ostalo sve AZIJA. Azija počinje u Minhenu na zapadu, na Sjeveru u Štokolmu, na Istoku u Donjecku, a na Jugu u Novom Sadu. Između ovoga je Europa
Zaboravljaš Mediteran. Italija,Španjolska,Portugal,pa Irska.Škotska.Istočna Njemačka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by jastreb 4/9/2015, 19:04

Rumunjska! Divni ljudi. Jučer sam upoznao par Rumunjki.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 4/9/2015, 19:12

albatros wrote:Rumunjska! Divni ljudi. Jučer sam upoznao par Rumunjki.
Jedan Rumunj rekao za sebe,odnosno svoj narod da su pizde po karakteru,a za rumunjke da su podmuke i koristoljubive...e sad...valjdaima i koji kukolj medju njima.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by jastreb 4/9/2015, 19:15

Ma kojeg vraga mi kukamo???

Ima nas sto puta više i ovdje naričemo kao da nam je došao sudnji dan.

Pa pogledajte malo maleni Izrael. Enklava u islamskom moru,što bi Njegoš rekao "slamka jedna među vihorove",pa opet kad ste čuli da Izraelci kukaju i kmeče?

Treba samo odhebati SAD i zauzeti čvsti stav.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by jastreb 4/9/2015, 19:16

bogomdani wrote:
albatros wrote:Rumunjska! Divni ljudi. Jučer sam upoznao par Rumunjki.
Jedan Rumunj rekao za sebe,odnosno svoj narod da su pizde po karakteru,a za rumunjke da su podmuke i koristoljubive...e sad...valjdaima i koji kukolj medju njima.. jocolor
Ma jako su fini i prijatni ljudi.

I kulturni.

Za Bugare su gospoda.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by RayMabus 7/9/2015, 15:23

Na železničku stanicu u Minhenu danas je stiglo još 2.300 izbeglica od očekivanih desetak hiljada, javljaju nemački mediji, navodeći da su ukupni kapaciteti za smeštaj popunjeni.

Pre nego što druge izbeglice stignu, oko 4.000 ljudi mora da napusti grad u pravcu drugih nemačkih pokrajina, gde će biti rasporedjeni u prihvatne centre.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/588823/Oko-2300-izbeglica-stiglo-u-Minhen-kapaciteti-popunjeni
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Guest 7/9/2015, 16:45

Izgleda da ce u svabiji porez ici gore,da se mogu namiriti Invadersi..Svabiju ce godisnje Invadersi kostat i20 milijardi Ojra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbjeglički val zapljusnuo Minhen - Page 3 Empty Re: Izbjeglički val zapljusnuo Minhen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum