ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obrat na HRT-u: HDZ-e podržao povećanja pristojbe

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Obrat na HRT-u: HDZ-e podržao povećanja pristojbe - Page 2 Empty Re: Obrat na HRT-u: HDZ-e podržao povećanja pristojbe

Post by Guest 1/3/2017, 00:46

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
ne prijetiš se jer ti je to kazneno djelo, samo kažeš da nemaš i da ne mogu ući bez naloga, ako oni počnu trabunjati o Zakono o HRT-u kažeš da je isti promijenjen i da prestanu dosađivati jer ćeš ti onda zvati policiju zbog uznemiravanja, također kažeš da nemaš niti kompjuter ili bilo kakav radio tv-e kurac palac prijemnik, a najbolje je da ga ne pušćaš niti u predsoblje

ovo je dobro znati :)
Imaš dva vučka u dvorištu i nema da prdnu bez vašeg dopuštenja ili bez sudskog naloga. Kod mene dok je laky bio živ inkasatori su sa štapom zvonili a jednom je skoro nos odgrizao kada je gurnio glavu kroz otvor  kapije na 1,80 m. Bojali su ga se ko vraga :)))
Ma moji vukovi su pozadi, a lopov bi odnio i kuću i njih :))
Ti si imao pravog čuvara, ovi moji bi mogli uplasiti samo izgledom..inače blente :D
Bez obzira kad zabrundaju ima da se stegnu gaće svakome ko ih ne poznaje ili ne zna sa psima :)
E, da bar zabrundaju na nepozvane goste kao na lije i mace...tad trgaju ogradu, a susjedi izlijeću iz kuća :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Obrat na HRT-u: HDZ-e podržao povećanja pristojbe - Page 2 Empty Re: Obrat na HRT-u: HDZ-e podržao povećanja pristojbe

Post by vuksadinare 1/3/2017, 05:05

pada vlada...ne ide to vise tako...samo dizu cijene...jebote ona oreskoviceva vlada za ove je turbo socijalna...strasno sam razocaran ovom vladom...kakva podvala kakav mucak...tamo osim krsticevica svi goli quratz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum