ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ode vrdoljak u remetinec

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Kermit 28/2/2017, 10:00

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:...da li kod dalicke,jandrokovica,seksa,marica,plenkija stauje neki 'svjetonazor'....?..sumnjam...dapace ja bi volio da se to desi..da napokon u hdz-u bar određeni ljudi dođu ksvjesti tko i kako drma strankom i na koji nacin i da li se moze dalje ovako...danas strankom ne drmaju idealisti vec pragmatici...i opcenito hr politikom
Eto ja to čitam godinama i ništa se ne događa, asila piše brat bratu 5 godina unatrag kako smo u bankrotu i da kraj godine nećemo dočekati, ti si sad zapeo za plenkija koji očito dobro pliva u političkim vodama sviđalo se to nama ili ne što se tiče njegovih poteza.
Vuče želje i vizije su jedno, stvarnost je nešto drugo.
Mi smo bankrot samo nas krediti izvlače, kad oni stanu to je to, u ostalom Grčka formalno nije u bankrotu a svi znamo što je tamo, ali no desetine tisuća zauvijek otišlih Hrvata su najveća potvrda uspjeha ovoga modela koji tebi osbno odgovara. Što se tiče vlade sasvim je dovoljno da će sve poskupiti 20%, da nema apsolutnih niakavih reformi osim povećanja broja uljeba i korupcije, a i da je Agrokor pred izdisajem ali no plenki dobro pliva to je najvažnije...

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Kermit 28/2/2017, 10:01

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
Sta mislis zasto DORH nije kurcem mrdnio protiv ovoga? Hehe pa koalicija buraz
..most ispada uletava hns kao 'spasitelj' u posljednji cas...ovo oko vrdoljaka pada u zaborav a vrdoljak daje podrsku u spasavanju ine...i samog plenkija kao premijera...a mozda kao i predsjednika hdz-a jos neko vrijeme...
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
hehehe svjetonazora. Koji je molim te svjetonazor hadeza ili hans-a?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 10:10

pok.marko veselica je prije dvije godine rekao..'danas u politici kod nas nemas idealista vec pragmatika'..i to je surova istina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by michaellcmacha 28/2/2017, 11:51

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
Sta mislis zasto DORH nije kurcem mrdnio protiv ovoga? Hehe pa koalicija buraz
..most ispada uletava hns kao 'spasitelj' u posljednji cas...ovo oko vrdoljaka pada u zaborav a vrdoljak daje podrsku u spasavanju ine...i samog plenkija kao premijera...a mozda kao i predsjednika hdz-a jos neko vrijeme...
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vili40 28/2/2017, 11:54

asilovski wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:dam se kladiti da ce sad vrdoljak ponuditi plenkiju sebe i hns umjesto mosta..zato su jucer oderali most :)
nema šanse za to,već sam ti bio rekao da bi spoj HNS-a i HDZ-a i za naše prilike bilo previše :D
Sta mislis zasto DORH nije kurcem mrdnio protiv ovoga? Hehe pa koalicija buraz
vrana vrani ne kopa oči,ali koalicija HNS-a i HDZ-a bila bi samoubojstvo i za jedne i za druge.Zato bih ja volio da to naprave,no nisu oni opet baš toliko glupi.Svađe i ona "dršte lopova" ih i održavaju na vrhu ali ako netko od njih završi u zatvoru bit će ono "lamperija uzvraća udarac". :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:56

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
..most ispada uletava hns kao 'spasitelj' u posljednji cas...ovo oko vrdoljaka pada u zaborav a vrdoljak daje podrsku u spasavanju ine...i samog plenkija kao premijera...a mozda kao i predsjednika hdz-a jos neko vrijeme...
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
dobro..tre jos razmislja nostalgicno po pitanju..'pa nece valjda nece se valjda toliko nisko spustiti..'...mozda ne bi da je netko drugi predsjednik..karamarko,kolinda,hasanbegovic pa i brkic...ali plenkovic ej nesto drugo..kad ej postavio dalicku koja mu je desna ruka u valdi..a koja je financirala radikalno lijevu stranku 'pametno'...kad je postavio obuljenku za ministricu..onda doista nista nije iskljuceno pa ni ta opcija koaliranja sa hns-om..a ja sam rekao da bi to mozda i bilo odlicno za hdz da konacno padnu sve maske i da se u samom hdz-u dobar dio njih osvijesti makar onaj idealisticki,domoljubni dio i da se vidi tko i zatso radi protiv interesea i temelja hdz-a...i da konacno progledaju kakav je greska napravljena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vili40 28/2/2017, 12:08

e da mi je doživjeti strastveni zagrljaj i poljupce počasne Pusićke i HDZ-ovog ravnatelja Brkića i da zajedno uzviknu "imamo napokon hrvatsku" a Prdoljak za to vrijeme časka sa Kolindom i priča joj smiješne viceve :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:23

vili40 wrote:e da mi je doživjeti strastveni zagrljaj i poljupce počasne Pusićke i HDZ-ovog ravnatelja Brkića i da zajedno uzviknu "imamo napokon hrvatsku" a Prdoljak za to vrijeme časka sa Kolindom i priča joj smiješne viceve :D

To ipak nećeš doživjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:23

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
..most ispada uletava hns kao 'spasitelj' u posljednji cas...ovo oko vrdoljaka pada u zaborav a vrdoljak daje podrsku u spasavanju ine...i samog plenkija kao premijera...a mozda kao i predsjednika hdz-a jos neko vrijeme...
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:24

tre911 wrote:Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.

Uze mi riječ iz usta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 12:27

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.
a sto ako bude tako..?..a sto ako ne mogu dalje zajedno most i hdz?..hdz sam en moze obnasati vlast ako misli odraditi kraj mandata..a novi izbori su svojevrsni rizik..sa tim da jaca zivi zid...a s njima hdz nece a ni oni sa hdz-om..a sam vlast ne mozes bez koalicije obnasati..jedina opcija im ej onda biti oporba ako nece sa hns-om,sdp-om..jer sa mostom u slucaju raspada koalciji vjerojatno nece po treci put jer bi to vec bio mazohizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:28

speare_shaker wrote:
tre911 wrote:Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.

Uze mi riječ iz usta.
Pa istog trena bi doživjeli debakl, ako se neko izrazito gadi glasačima HDZa to je HNS, prije bi progutali SDP nego HNS.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 12:29

tre911 wrote:
speare_shaker wrote:
tre911 wrote:Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.

Uze mi riječ iz usta.
Pa istog trena bi doživjeli debakl, ako se neko izrazito gadi glasačima HDZa to je HNS, prije bi progutali SDP nego HNS.
pa ako dođe do prijevremenih izbora a zele biti na valsti mnogo izbora nemaju...samostalno na valsti ne mogu biti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:31

vuksadinare wrote:a sto ako bude tako..?

Neće biti tako.

vuksadinare wrote:a sto ako ne mogu dalje zajedno most i hdz?

Novi izbori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 12:31

....za hdz je jedino rjesenje da dobiju preko 40% glasova na izborima da bi eventualno mogli racunati na podrsku nekih manjinaca koji su im skloni..i jos nekog tipa bandic...da bi komotnije vladali...mada ej to vrlo mala mogucnost da odu preko 40%....uglavnom zajebano..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 12:34

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:a sto ako bude tako..?

Neće biti tako.

vuksadinare wrote:a sto ako ne mogu dalje zajedno most i hdz?

Novi izbori.
...da...a koalicijski potencijal im je tada vrlo ogranicen..most sigurno vise nece sa njima ni oni sa mostom..sdp ne vjerujem prije ce sdp  sklepat koaliciju u tom slucaju sa hns-om i most-om....i jso s nekima..zivi zid zaboravi u koaliciji sa hdz-om...tako da vjerojatno u slucaju novih izbora ostaje im ako zele vlast jedino koalirati sa sdp-om...ako nece sa hns-om,zivim zidom..ili jednostavno opet oporbene klupe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:38

vuksadinare wrote:most sigurno vise nece sa njima ni oni sa mostom..

U tom slučaju Most na novim izborima ne ulazi u Sabor. A koliko vidimo, niti HNS, a vjerojatno niti HSS. Sve će se na kraju svesti na HDZ, SDP,  manjince, Silvana Hrelju i možda još neka protestna ili stranka redikula poput Živog Zida.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by michaellcmacha 28/2/2017, 12:38

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
gluposti
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.
gle vrijeme prolazi, paradigma se mijenja lagano ali sigurno, mi to nećemo doživjeti ali naša djeca moguće dožive da hdz kao stranka ne bude ni postojala, a njihova djeca će to sigurno doživjeti... mi smo tromi i tečko mijenjamo svoja stajališta i uvjerenja iako smo itekako svjesni da su stvari svakakve ali ni blizu onakve kakve bi trebale biti... s vremenom će se stvoriti kritična masa koja će promijeniti odnose snaga i jednostavno svesti današnje glavne političke igrače na razini lokalnih smetala... to je već viđen scenarij  i nije isključeno da se i kod nas odigra...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:41

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
vidjet cemo jesu li gluposti...
100%, HDZ i HNS ne mogu skupa ni pod opcijom razno, dva potpuno različita svjetonazora.
na žalost bojim se da si u krivu Tre, kod mene u sisku itekako mogu zajedno hns i hdz... ne jebe njih svjetonazor, nije to pokretač ničeg u sferi politike... kod mene hsp evo cijeli mandat drži lojtre sdp-u, a hns kad je skužio da je izvisio priklonio se hdz-u i tako to šljaka bez ikakvih problema...poneko tu i tamo neš prigovori po tom pitanju ali to nije smetnja za te njihove igre...
Mogu na lokalnoj razini, tu je već viđeno svega za povraćati. Na državnoj razini nema teorije.
gle vrijeme prolazi, paradigma se mijenja lagano ali sigurno, mi to nećemo doživjeti ali naša djeca moguće dožive da hdz kao stranka ne bude ni postojala, a njihova djeca će to sigurno doživjeti... mi smo tromi i tečko mijenjamo svoja stajališta i uvjerenja iako smo itekako svjesni da su stvari svakakve ali ni blizu onakve kakve bi trebale biti... s vremenom će se stvoriti kritična masa koja će promijeniti odnose snaga i jednostavno svesti današnje glavne političke igrače na razini lokalnih smetala... to je već viđen scenarij  i nije isključeno da se i kod nas odigra...
Pa s vremenom će se promjeniti dosta toga no mišljenja sam da će polarizacija jačati ( zbog trendova u svijetu) i da će tu svako loviti u svom dvorištu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Guest 28/2/2017, 12:42

michaellcmacha wrote:gle vrijeme prolazi, paradigma se mijenja lagano ali sigurno, mi to nećemo doživjeti ali naša djeca moguće dožive da hdz kao stranka ne bude ni postojala, a njihova djeca će to sigurno doživjeti...

Može jedan vic?
Koja će stranka biti na vlasti u Hrvatskoj za 45 godina?
HDZ - Stranka Demokratskih Promjena.
Ovo je na prvoj sjednici višestranačkog Sabora 1991. godine Šime Đodan ispričao Vladimiru Šeksu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by vuksadinare 28/2/2017, 12:42

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:most sigurno vise nece sa njima ni oni sa mostom..

U tom slučaju Most na novim izborima ne ulazi u Sabor. A koliko vidimo, niti HNS, a vjerojatno niti HSS. Sve će se na kraju svesti na HDZ, SDP,  manjince, Silvana Hrelju i možda još neka protestna ili stranka redikula poput Živog Zida.
i opet sdp moze kreirati vlast bez hdz-a..ostaju im oni prema kojim imaju veci koalicijski potencijal....zivi zid nece sa hdz-om..vecina manjinaca ne..hrelja je sdp-ov...jedino spas za hdz je kako sam rekao da uhvati makar 45% glasova da bi mozda uz pokojeg manjinca mogao sastaviti samostalno vlast ili vlast bez vecih turbulencija..a to ej nemoguce jer od 2000-te nijedna stranka ni sdp ni hdz nisu vise uhvatili magicnih 40% i vise..vrtili su se tu od 30% do 35%
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

ode vrdoljak u remetinec - Page 4 Empty Re: ode vrdoljak u remetinec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum