ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:26

vuksadinare wrote:
....rekoh ti da posla ima i da se otvaraju firme..ali palce male...proslo liti spanjolac otvorio firmu za konzerviranje ribe na kukuzovcu kod sinja..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..
A cuj samo za hranu za jednu osobu potrošit ceš pedeset kuna dnevno ..ubroji režije i ostale troškove plus registracija ...ono trošak samo jedne osobe minimalni da je sve ok dakle zdravlje i to je 100 kuna po osobi ...ako ti je PDV 25% onda ti država uzme 25 kuna dnevno .....nisu male plače nego je država skupa,

Mogu ja radit i za 3500 al onda ce PDV morat bit nula.

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:26

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..

Da je ponudio 6K morao bi odbijati ljude od gužve.
pa rekoh...evo on nudi posao a ne moze nac radnike..placa od 3 do 3500 knua..pa nece vlajda dat placu kao u svojoj drzavi..ne bi onda doalzio tu...znaci nije tu drzava kriva..nece ljudi radit za takvu placu...ne moze drzava nekog natjerat puskom...da ide radit..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:28

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..

Da je ponudio 6K morao bi odbijati ljude od gužve.
pa rekoh...evo on nudi posao a ne moze nac radnike..placa od 3 do 3500 knua..pa nece vlajda dat placu kao u svojoj drzavi..ne bi onda doalzio tu...znaci nije tu drzava kriva..nece ljudi radit za takvu placu...ne moze drzava nekog natjerat puskom...da ide radit..
Pa normalno da mu nece radit kad je PDV 25% a država sve poskupljuje ...tom radniku 3500 kuna ode samo na hranu i režije ....moš tako i kupus posadit i iskljucit struju i prebacit se na petrolejsku lampu i ležat doma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:28

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
....rekoh ti da posla ima i da se otvaraju firme..ali palce male...proslo liti spanjolac otvorio firmu za konzerviranje ribe na kukuzovcu kod sinja..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..
A cuj samo za hranu za jednu osobu potrošit ceš pedeset kuna dnevno ..ubroji režije i ostale troškove plus registracija ...ono trošak samo jedne osobe minimalni da je sve ok dakle zdravlje i to je 100 kuna po osobi ...ako ti je PDV 25% onda ti država uzme 25 kuna dnevno .....nisu male plače nego je država skupa,

Mogu ja radit i za 3500 al onda ce PDV morat bit nula.
...cuj recimo u srbiji i bh-a nesto je niza cijena hrane..ali su nize place i opet dođe na isto...inace ovi prostori su odvajkada zivjeli od poreza..nekad su ti slali zandare da platis porez ili ce te iskundacit..a ako ne uzmu ti stvari ili odes u bajbuk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:29

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..

Da je ponudio 6K morao bi odbijati ljude od gužve.
pa rekoh...evo on nudi posao a ne moze nac radnike..placa od 3 do 3500 knua..pa nece vlajda dat placu kao u svojoj drzavi..ne bi onda doalzio tu...znaci nije tu drzava kriva..nece ljudi radit za takvu placu...ne moze drzava nekog natjerat puskom...da ide radit..
A ta država nabila poreze i sve poskupljuje da se i neisplati radit za tu plaču ....bolje doma ležat i posadit kupus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:31

..ja samo znam da streberi ne mogu vise vodit drzavu i oni koji govore 'pet jezika'...takvi su nas i najvise kostali...rekoh jednom onaj kerum kakav je...ali za vrijeme njega bar se nesto pocelo pomicati u splitu i desavati....nama treba covjek koji zna svoj posao koji ima inovativnost i kreativnost a najmanje je bitno je li zna pet jezika...da li ima nalickanu frizuru i je li visok,mrsav da bi ag svaka punica pozeljela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:32

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
....rekoh ti da posla ima i da se otvaraju firme..ali palce male...proslo liti spanjolac otvorio firmu za konzerviranje ribe na kukuzovcu kod sinja..placa do 3 do 3500..nije se javilo upola ljudi koliko ej trazio..pisalo u medijim ajos spanjolac kukao kako nema ljudi zainteresiranih za posao..
A cuj samo za hranu za jednu osobu potrošit ceš pedeset kuna dnevno ..ubroji režije i ostale troškove plus registracija ...ono trošak samo jedne osobe minimalni da je sve ok dakle zdravlje i to je 100 kuna po osobi ...ako ti je PDV 25% onda ti država uzme 25 kuna dnevno .....nisu male plače nego je država skupa,

Mogu ja radit i za 3500 al onda ce PDV morat bit nula.
...cuj recimo u srbiji i bh-a nesto je niza cijena hrane..ali su nize place i opet dođe na isto...inace ovi prostori su odvajkada zivjeli od poreza..nekad su ti slali zandare da platis porez ili ce te iskundacit..a ako ne uzmu ti stvari ili odes u bajbuk
Pa nek onda prebaci pogon u BiH il Srbiju ...a šta cu mu ja ? Država bi te gulila a oce da radiš za plaču koja je jednaka tome da moš i u vrtlu posadit kupus i iskljucit struju i prebacit se na petrolejsku lampu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:36

.......mislim ono kod nas se doslovce biraju kampanjski tipovi politicara...i najvaznija stavka je zna li tri ili cetri jezika..putin ima prevoditelja...orban ima prevoditelja...sumnjam da trump zna osim engleskog jos koji jezik a i taj mu nesto zapinje...pa im nitko en postavlja bezvezna pitanja o jeziku,frizuri,odijelu....muka mi je vise gledat takav tip politicara..cak mi ej simpaticnije na ekranu vidjeti cak i onog keleminca,keruma,pernara,matu arlovica..nego ovakve...niskoristi koji ne bi ni vrh cipela uprlajli a svaka dlaka na kosi mora biti zalizana..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:39

vuksadinare wrote:.......mislim ono kod nas se doslovce biraju kampanjski tipovi politicara...i najvaznija stavka je zna li tri ili cetri jezika..putin ima prevoditelja...orban ima prevoditelja...sumnjam da trump zna osim engleskog jos koji jezik a i taj mu nesto zapinje...pa im nitko en postavlja bezvezna pitanja o jeziku,frizuri,odijelu....muka mi je vise gledat takav tip politicara..cak mi ej simpaticnije na ekranu vidjeti cak i onog keleminca,keruma,pernara,matu arlovica..nego ovakve...niskoristi koji ne bi ni vrh cipela uprlajli a svaka dlaka na kosi mora biti zalizana..
Ma iskreno boli me kuraz , nek im žene rade za kikiriki il nek dovlace crnce iz Afrike i stavljaju ih u barake da im rade za 3500 kuna.

Ajde moja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:42

..ti si u depresiji?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:44

vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
A ono ....radi ti za 3500 kuna ...mislim nije problem al samo za đeparac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:47

vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
U suštini ja sam muški kojeg nitko nece vuc za nos a tko to ide radit na kraju se sam uhvati u zamku. Pogle si nataliteta ?

Misliš da cu ja pravit djecu s takvim plačicama ? Necu brajo , mogu ja i drkat kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:48

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
A ono ....radi ti za 3500 kuna ...mislim nije problem al samo za đeparac.
ja radim za 3800
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 10:51

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
A ono ....radi ti za 3500 kuna ...mislim nije problem al samo za đeparac.
ja radim za 3800
Tvoj problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by vuksadinare 27/2/2017, 10:53

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
A ono ....radi ti za 3500 kuna ...mislim nije problem al samo za đeparac.
ja radim za 3800
Tvoj problem.
...ajd boga ti..ja misli da je tvoj problem sto nisi ozenjen nemas obitelj..a imas 4 banke na leđima..stalno tu spominje smatrijahat,zene..jbg nije jos kasno..nađi dobru udavacu..svojih godina.. ;)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 11:06

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..ti si u depresiji?
A ono ....radi ti za 3500 kuna ...mislim nije problem al samo za đeparac.
ja radim za 3800
Tvoj problem.
...ajd boga ti..ja misli da je tvoj problem sto nisi ozenjen nemas obitelj..a imas 4 banke na leđima..stalno tu spominje smatrijahat,zene..jbg nije jos kasno..nađi dobru udavacu..svojih godina.. ;)
Nemam ja problema nego ti :

"Najgora situacija je u Osječko- baranjskoj županiji gdje je prirodni pad  -1600, druga je Primorsko-goranska županija s prirodnim padom od oko -1400 skoro -1500, potom slijede Sisačko-moslavačka županija, Karlovačka i Splitsko-dalmatinska. To je pet najgorih županija. Mene je iznenadilo da se prirodni pad pojavio i u gradu Rijeci, ali i u Splitu i Osijeku, dosadašnjim nositeljima regionalnog razvoja.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t16740-demograf-otkrio-koji-dijelovi-hrvatske-najbrze-izumiru-jeste-iznenaeni#768665

Ti i ja smo Rvatici , možemo radit za 3800 kuna jer nismo podstanari .....pocmi uvozit radnu snagu .....jedino ako su robovi ce ti radit za 3800 kuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 11:15

Vi ste se svi malo prepracunali pa ste mislili da ce mladi krenit u kreiranje obitelji s ovakvim plačicama i nesigurnošcu a onda lijepo ušli u EU i hrpa ekipe štafenzi vanka ....je je je vratit ce se ...neki ...al ti neki opet nit ce obnovit populaciju koliko treba nit bilo šta u tom stilu s ovakvim plačicama.

Samo vi mudrujte , necete dugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by RayMabus 27/2/2017, 11:20

Mudrijaši sine mudrijaši , ono radi za 4000 kuna ovi ce držat PDV 25% ,  citaj preskupa država , dizat cijene i poreze a onda bi vi kao bebe .....nema ništa , zaboravi .....ima Švabija ko oce bebe a nije na državnoj sisi.

Cupaj se poslije za glavu kako ceš otvorit tvornicu a jeftinija radna snaga i zakoni u susjedstvu.

Dovuci radnike za industriju slobodno za 365 dana u godini ....bude ti rekao da samo za podstanarstvo placa tisucu i nešto kuna i da s 3800 kuna moš obrisat guzicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic) - Page 2 Empty Re: Tri budale..sastančili u nedjelju navečer zbog poskupljenja plina?(sic)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum