ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Trinity 25/2/2017, 16:10

RayMabus wrote:Pa e ono šta , ocemo konkretni primjer , bilo šta ...evo Austrija ....pa šta da FPO ( nacional socijalisti ) preuzmu vlast ...koliko oš dva mandata , eto osam godina ...pa neš ti u osam godina izrađat djece da idu na tržište rada kad treba minimalno 18 godina pa i koju godinu više da postanu radno aktivno stanovništvo.
A da se kod nas i rađa, di bi se zaposlili? U javnom sektoru valjda. :^0

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 16:17

Triny wrote:
RayMabus wrote:Pa e ono šta , ocemo konkretni primjer , bilo šta ...evo Austrija ....pa šta da FPO ( nacional socijalisti ) preuzmu vlast ...koliko oš dva mandata , eto osam godina ...pa neš ti u osam godina izrađat djece da idu na tržište rada kad treba minimalno 18 godina pa i koju godinu više da postanu radno aktivno stanovništvo.
A da se kod nas i rađa, di bi se zaposlili? U javnom sektoru valjda. :^0
Cak nije ni to tragedija jer se igra odvija u sadašnjosti pa je pitanje više za potencijlalne roditelje istih : A od cega ceš ih hranit 18 godina ?

Od demagogije možda ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Guest 25/2/2017, 16:33

Europa i Amerika,polako,dolazeci im iz guzice u glavu,uvidjaju da je fatalna greska da zene odlkucuju po pitanju kritičnih stvari vezanih za drzavu i drustvo..
Longi,trpaj jos Khozojepa u Europu..
Bernardić,zaglavio u proslosti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Trinity 25/2/2017, 16:48

RayMabus wrote:
Triny wrote:
RayMabus wrote:Pa e ono šta , ocemo konkretni primjer , bilo šta ...evo Austrija ....pa šta da FPO ( nacional socijalisti ) preuzmu vlast ...koliko oš dva mandata , eto osam godina ...pa neš ti u osam godina izrađat djece da idu na tržište rada kad treba minimalno 18 godina pa i koju godinu više da postanu radno aktivno stanovništvo.
A da se kod nas i rađa, di bi se zaposlili? U javnom sektoru valjda. :^0
Cak nije ni to tragedija jer se igra odvija u sadašnjosti pa je pitanje više za potencijlalne roditelje istih : A od cega ceš ih hranit 18 godina ?

Od demagogije možda ?!?!?!
I domoljubljem. :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:00

pismejker wrote:Europa i Amerika,polako,dolazeci im iz guzice u glavu,uvidjaju da je fatalna greska da zene odlkucuju po pitanju kritičnih stvari vezanih za drzavu i drustvo..
Longi,trpaj jos Khozojepa u Europu..
Bernardić,zaglavio u proslosti..
Cuj uviđaju znaci da promatraju ....još uvijek ništa nepoduzimaju a razlog je šta su žene 50% birackog tijela pa se nežele zamjerit biracima.

Uviđam i ja da je danas oblačan dan šta neznaci da nakon što sam to uvido da ce se odma pojavit sunce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Guest 25/2/2017, 17:05

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Europa i Amerika,polako,dolazeci im iz guzice u glavu,uvidjaju da je fatalna greska da zene odlkucuju po pitanju kritičnih stvari vezanih za drzavu i drustvo..
Longi,trpaj jos Khozojepa u Europu..
Bernardić,zaglavio u proslosti..
Cuj uviđaju znaci da promatraju ....još uvijek ništa nepoduzimaju a razlog je šta su žene 50% birackog tijela pa se nežele zamjerit biracima.

Uviđam i ja da je danas oblačan dan šta neznaci da nakon što sam to uvido da ce se odma pojavit sunce.
I radi toga,a i probaj nasto aktivno napraviti..ucas ce te neka harpija demonizirati uz pomoc neke udruge..
Dobro,dok muskima stvarno ne pukne konac,pa pometu tu quasivladavinu zena brutalno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:09

Nece muškima puknit kuraz jer ti muške nije brige , pasivizirani su i nezainteresirani.

Davno su te zapadnog muškarca uškopile.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Guest 25/2/2017, 17:11

RayMabus wrote:Nece muškima puknit kuraz jer ti muške nije brige , pasivizirani su i nezainteresirani.

Davno su te zapadnog muškarca uškopile.
a to jeste istina.. gledam kako se u americi,ako muskarac pokusa nesto po tim pitanjima potaknuti raspravu,zene učopore,,iza njih stanu hrpetine kojekakvih udruga za zastitu sirotis zenskih bica,bace te na sud,a ti moli boga,da imas dobrog odvjetnika..Samo sto si se usudio postaviti tu dskusiju,vec si pociniio nezamisliv kriminal..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:15

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Nece muškima puknit kuraz jer ti muške nije brige , pasivizirani su i nezainteresirani.

Davno su te zapadnog muškarca uškopile.
a to jeste istina.. gledam kako se u americi,ako muskarac pokusa nesto po tim pitanjima potaknuti raspravu,zene učopore,,iza njih stanu hrpetine kojekakvih udruga za zastitu sirotis zenskih bica,bace te na sud,a ti moli boga,da imas dobrog odvjetnika..Samo sto si se usudio postaviti tu dskusiju,vec si pociniio nezamisliv kriminal..
Da al ...fali radne snage ...treba uvozit.

Sigurno neuvoze feminizirane muškarce koji imaju neku nekretninu il nešto nego patrijahalne koji nemaju ništa a imaju gdje utec kad naprave shranje u toj državi ( mogu utec u svoju maticnu državu ).

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 9295e918-f09b-4734-8514-0d449d0bb73f
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:34

Poanta price je : ipak sam ja bio lovac stotinama tisuca i miljona godina , nemoram ja ništa jebat al ti ceš biti shebana.

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Svedska-silovanje-imigranti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Trinity 25/2/2017, 17:37

Lovci, hranitelji, branitelji... :rofl
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:40

Triny wrote:Lovci.  :rofl
Da al nelovi ovaj koji siluje i/il ubija a niti je plijen ona koju taj siluje i/ili ubija. Oni su samo glavni protagonisti u crnoj kronici. Pravi plijen ste vi : društvo....preciznije vaši umovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Trinity 25/2/2017, 17:42

Drži se ti mamuta. :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 17:47

Triny wrote:Drži se ti mamuta. :D
Neozbiljna si. To je zato jer živiš na Balkanu pa ti je svejedno jel te udari il prikolje lokalni il Arap.

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 David%20Komsic


No kad pogledaš jedno je sigurno : sigurno neceš uvesti manje patrijahalne od domacih , mogu samo bit još više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 18:06

Žalosno je šta u biti neshvacate da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.

SAMO TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by melkior 25/2/2017, 19:49

RayMabus wrote:Žalosno je šta u biti neshvacate da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.

SAMO TRPAJ.
Da, ali ima sjajnih žena na margini društva, ne zaboravi. One zaslužuju sva prava koja imaju, jer ih ne zloupotrebljavaju. Baš sam danas upoznao jednu 20-godišnjakinju, navodno dijete s teškoćama u razvoju. Ma kad ti kažem da je bolja od 70% žena na koje sam naletio u proteklih godinu dana, i više. Tako topla, vedra, iskrena, jednostavna osoba, fascinantno. Ono, znaš kad ju vidiš, sjedne preko puta tebe u vlaku, i ne možeš se suzdržati da ju ignoriraš ili da se ne osmjehneš. Pozitiva teška. Društvo ju može smatrati zakinutom i žaliti zbog nekontroliranih tikova i pokreta, ali ja sam ostao počašćen njenom blizinom iako mi je u prvi mah bilo neugodno i nisam znao kamo da gledam jer nije u redu zuriti u bogalja koji sjedi ravno nasuprot tebi i, praktički ti se unosi u lice nekontroliranim pokretima...Smijala se gotovo cijelo vrijeme, vedra zbog sunčanog dana, zbog majčine blizine, ma vedra zbog ničega. Ono, kad te ljudskost pogodi i nemaš kamo pobjeći, nemaš se gdje sakriti, pokušavaš gledati papire, kopati po fasciklu, na kraju sam odustao i izravno ju pogledao. I bilo je to mojih nezaboravnih i najsjajnijih 45-50 minuta koje sam proveo s nekim ljudskim bićem u proteklih godinu dana. Navodno dijete s teškoćama u razvoju, ali istina je da, mi smo ti, tzv. normalni i zdravi, zapravo bogalji - nezadovoljni, nesređeni, uvijek nam nešto fali, nikada sretni, gotovo uvijek mrzovoljni, i strašno ozbiljni. A u stvari oštećeni. Mi. Nisam imao pojma da cura živi nedaleko od mene. Kakvo otkriće.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Guest 25/2/2017, 19:52

RayMabus wrote:Poanta price je : ipak sam ja bio lovac stotinama tisuca i miljona godina , nemoram ja ništa jebat al ti ceš biti shebana.

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Svedska-silovanje-imigranti
Longi Legenda....istina istina ono povr slike..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 19:53

melkior wrote:
RayMabus wrote:Žalosno je šta u biti neshvacate da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.

SAMO TRPAJ.
Da, ali ima sjajnih žena na margini društva, ne zaboravi. One zaslužuju sva prava koja imaju, jer ih ne zloupotrebljavaju. Baš sam danas upoznao jednu 20-godišnjakinju, navodno dijete s teškoćama u razvoju. Ma kad ti kažem da je bolja od 70% žena na koje sam naletio u proteklih godinu dana, i više. Tako topla, vedra, iskrena, jednostavna osoba, fascinantno. Ono, znaš kad ju vidiš, sjedne preko puta tebe u vlaku, i ne možeš se suzdržati da ju ignoriraš ili da se ne osmjehneš. Pozitiva teška. Društvo ju može smatrati zakinutom i žaliti zbog nekontroliranih tikova i pokreta, ali ja sam ostao počašćen njenom blizinom iako mi je u prvi mah bilo neugodno i nisam znao kamo da gledam jer nije u redu zuriti u bogalja koji sjedi ravno nasuprot tebi i, praktički ti se unosi u lice nekontroliranim pokretima...Smijala se gotovo cijelo vrijeme, vedra zbog sunčanog dana, zbog majčine blizine, ma vedra zbog ničega. Ono, kad te ljudskost pogodi i nemaš kamo pobjeći, nemaš se gdje sakriti, pokušavaš gledati papire, kopati po fasciklu, na kraju sam odustao i izravno ju pogledao. I bilo je to mojih nezaboravnih i najsjajnijih 45-50 minuta koje sam proveo s nekim ljudskim bićem u proteklih godinu dana. Navodno dijete s teškoćama u razvoju, ali istina je da, mi smo ti, tzv. normalni i zdravi, zapravo bogalji - nezadovoljni, nesređeni, uvijek nam nešto fali, nikada sretni, gotovo uvijek mrzovoljni, i strašno ozbiljni. A u stvari oštećeni. Mi. Nisam imao pojma da cura živi nedaleko od mene. Kakvo otkriće.
Ocito nije teško shvatiti da se moja poruka ne odnosi na nju i slicne. Uostalom piše ti na koga se odnosi : da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by melkior 25/2/2017, 20:00

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Žalosno je šta u biti neshvacate da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.

SAMO TRPAJ.
Da, ali ima sjajnih žena na margini društva, ne zaboravi. One zaslužuju sva prava koja imaju, jer ih ne zloupotrebljavaju. Baš sam danas upoznao jednu 20-godišnjakinju, navodno dijete s teškoćama u razvoju. Ma kad ti kažem da je bolja od 70% žena na koje sam naletio u proteklih godinu dana, i više. Tako topla, vedra, iskrena, jednostavna osoba, fascinantno. Ono, znaš kad ju vidiš, sjedne preko puta tebe u vlaku, i ne možeš se suzdržati da ju ignoriraš ili da se ne osmjehneš. Pozitiva teška. Društvo ju može smatrati zakinutom i žaliti zbog nekontroliranih tikova i pokreta, ali ja sam ostao počašćen njenom blizinom iako mi je u prvi mah bilo neugodno i nisam znao kamo da gledam jer nije u redu zuriti u bogalja koji sjedi ravno nasuprot tebi i, praktički ti se unosi u lice nekontroliranim pokretima...Smijala se gotovo cijelo vrijeme, vedra zbog sunčanog dana, zbog majčine blizine, ma vedra zbog ničega. Ono, kad te ljudskost pogodi i nemaš kamo pobjeći, nemaš se gdje sakriti, pokušavaš gledati papire, kopati po fasciklu, na kraju sam odustao i izravno ju pogledao. I bilo je to mojih nezaboravnih i najsjajnijih 45-50 minuta koje sam proveo s nekim ljudskim bićem u proteklih godinu dana. Navodno dijete s teškoćama u razvoju, ali istina je da, mi smo ti, tzv. normalni i zdravi, zapravo bogalji - nezadovoljni, nesređeni, uvijek nam nešto fali, nikada sretni, gotovo uvijek mrzovoljni, i strašno ozbiljni. A u stvari oštećeni. Mi. Nisam imao pojma da cura živi nedaleko od mene. Kakvo otkriće.
Ocito nije teško shvatiti da se moja poruka ne odnosi na nju i slicne. Uostalom piše ti na koga se odnosi : da vam je bilo dobro al niste to znale cijeniti.
Ma, sve pet.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by RayMabus 25/2/2017, 20:06

Ma bit ce im sve pet kad im utrpamo uberšljama odasvud sa svih strana u tu zapadnu Evropu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Guest 25/2/2017, 20:09

Samo nije mi jasno kako su zene tako efikasno uspjele izigrati muski rod....u stvari jasno je..U pitanju su oni mekušci od muskih,ili stvarno promaseni,koji su jedino takvim ustupcima mogli dobiti pipice od cura i zena..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti - Page 2 Empty Re: SDP: Prava žena, ljudska prava, multikulti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum