ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by RayMabus 22/2/2017, 22:52

A huge underwater volcano has been mapped and photographed by scientists exploring the deep ocean north of Sulawesi, Indonesia.
The more than 10,000-foot- (3,048-meter-) tall volcano is called Kawio Barat, referring to the ocean area west of Indonesia's Kawio Islands, south of the Philippines. The giant volcano was mapped by the U.S. National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) ship Okeanos Explorer.

http://www.livescience.com/29578-huge-volcano-revealed-under-the-sea.html

Indonezija je južna polutka ...Alpha Centauri isto ...u suštini iz eks Lemurije se ta planeta vidi ...dosta su je proucavali znali da se na njoj može živit i otišli prije erupcije.

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 22/2/2017, 23:02

koliko sam shvatio iz onog videa,onaj telekop sto grade na Chileanskim Andama ce biti jaci i od ovog sto trebaju lansirati 2018 u orbitu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by RayMabus 22/2/2017, 23:06

Ja znam samo da cu se uskoro vantijelesno zaletit u Kualalumpur.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Brain32 22/2/2017, 23:13

dijagram wrote:
Brain32 wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:na jednu ce longi, na drugu ezekijel, na ostale svi ostali.
Pa nisam blesav toliko daleko putovat ....imaš Alpfa Centauri ....samo 4 svijetlosne godine putovanja.
Sad ce Rimac nesto smisliti.
Za tri dana ko od sale.
Jos stane na Jancu il kod macole:)

Pa ne znam baš dal' za tri dana ali zbog dilatacije vremena uz daleko manje od brzine svijetlosti stigli bi tamo prilično brzo
Stavit cemo je 20 promila ko kod dilatacije betonskog celika i mora stimati:)

Haha to je ipak premalo ali sa nekih 50% c bi se stiglo za par godinica manje od 40
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 22/2/2017, 23:41

Ground Biscuits wrote:koliko sam shvatio iz onog videa,onaj telekop sto grade na Chileanskim Andama ce biti jaci i od ovog sto trebaju lansirati 2018 u orbitu.
mislim da, 

zamisli koliko će tek vidjeti sa njime
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 22/2/2017, 23:45

veber wrote:yoda daj ne lupetaj. ono bas ga izbubetas. javi se kim sung samsngu i neka ti objasni kako su sletjeli na sunce.
daj malo, ako nista drugo, guglaj.

:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 22/2/2017, 23:50

moonlight shadow wrote:
RayMabus wrote:Išao sam na digitrion izracunati koliko je bzina svijetlosti na kvadrat ......

al ga nisi bacija kroz ponistru?
s ponistre se vidi tanker ispod volta piva panker
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 22/2/2017, 23:57

tre911 wrote:
moonlight shadow wrote:
RayMabus wrote:Išao sam na digitrion izracunati koliko je bzina svijetlosti na kvadrat ......

al ga nisi bacija kroz ponistru?
s ponistre se vidi tanker ispod volta piva panker

hehe :D
jel ima i dalje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by RayMabus 23/2/2017, 00:02

Pinochet wrote:
Ground Biscuits wrote:koliko sam shvatio iz onog videa,onaj telekop sto grade na Chileanskim Andama ce biti jaci i od ovog sto trebaju lansirati 2018 u orbitu.
mislim da, 

zamisli koliko će tek vidjeti sa njime
Nevide vanzemaljce ni kad im prelete ispred nosa .....

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRdK4ew_nh0YiEcY_-CMdPsaSxQnNclnhGpyUjWb0BM0tkzHK_3TA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 23/2/2017, 00:02

moonlight shadow wrote:
tre911 wrote:
moonlight shadow wrote:
RayMabus wrote:Išao sam na digitrion izracunati koliko je bzina svijetlosti na kvadrat ......

al ga nisi bacija kroz ponistru?
s ponistre se vidi tanker ispod volta piva panker

hehe :D
jel ima i dalje?
Ne da mi se smišljati, ovo sam zapamtio iz večernje škole :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 23/2/2017, 00:04

tre911 wrote:
moonlight shadow wrote:
tre911 wrote:
moonlight shadow wrote:
RayMabus wrote:Išao sam na digitrion izracunati koliko je bzina svijetlosti na kvadrat ......

al ga nisi bacija kroz ponistru?
s ponistre se vidi tanker ispod volta piva panker

hehe :D
jel ima i dalje?
Ne da mi se smišljati, ovo sam zapamtio iz večernje škole :}

e, a odlični su bili, da :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Guest 23/2/2017, 02:54

Pinochet wrote:
Ground Biscuits wrote:koliko sam shvatio iz onog videa,onaj telekop sto grade na Chileanskim Andama ce biti jaci i od ovog sto trebaju lansirati 2018 u orbitu.
mislim da, 

zamisli koliko će tek vidjeti sa njime
na prvi pogled mi je zvucalo nelogicno jer ovo je ipak na zemlji pa postoji problem atmosfere ali kad pogledas npr sa tim teleskopima koja je to tonaza koju treba odvuci u orbitu ipak je lakse napraviti nesto grandiozno na zemlji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađeno 7 planeta pogodnih za život - Page 5 Empty Re: Nađeno 7 planeta pogodnih za život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum