ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 13:02

http://www.direktno.hr/en/2014/direkt/77289/VIDEO-Prosvjed-protiv-Frljića-u-Varšavi-prijeti-mu-zatvor-i-izgon!.htm
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 13:05

..jos sam ja davno napsiao plakat ce te vi za hravtskom...tu mozda mozete prodavati vase svinjarije i provokacije..zbog supaka na vlasti..ali vani ne..jok..nema milosti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Guest 22/2/2017, 13:07

sada kada Poljaci pokrenu tjeralic za Frljićem, pa ovaj bude bježao iz Hrvatske (koja je EU i morala bi ga izručiti Poljskoj) u Bosnu da se sakrije haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by dijagram 22/2/2017, 13:24

Razbit ce ga yoda, samo kad ojaca u teretani.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 13:25

Pinochet wrote:sada kada Poljaci pokrenu tjeralic za Frljićem, pa ovaj bude bježao iz Hrvatske (koja je EU i morala bi ga izručiti Poljskoj) u Bosnu da se sakrije haha
bas..ahahaha...moze jedino u bosnu,srbiju ili gle cuda u vatikan po kojem pisa...ahahahahah
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by marcellus 22/2/2017, 13:30

treba poslat peticiju poljacima da ga ne protjeraju. 

nek ostane tamo

_________________
Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 13:35

marcellus wrote:treba poslat peticiju poljacima da ga ne protjeraju. 

nek ostane tamo
..mo's mislit kako bi tamo dugo zivio... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Guest 22/2/2017, 15:48

Sad ako ga protjeraju eto ga opet nama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 15:56

MaximusDecimusMiridije wrote:Sad ako ga protjeraju eto ga opet nama...
...ako ga optuze i raspisu tjeralicu molimo boga da se prebaci u bosnu ili srbiju... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Guest 22/2/2017, 16:00

Ko mu jebe mater, kakva umjetnost kakvi bakarači. Otišao ciljano provocirati. Nikakva šteta šta god da mu se desi. Kad nemaš granice tko ti jebe mater.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 22/2/2017, 16:02

MaximusDecimusMiridije wrote:Ko mu jebe mater, kakva umjetnost kakvi bakarači. Otišao ciljano provocirati. Nikakva šteta šta god da mu se desi. Kad nemaš granice tko ti jebe mater.
...interesantno sto nece najebat kod nas sto mu ej valjda i cilj..nego drugdje...a sto onda?.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by jastreb 22/2/2017, 19:44

Budimo pošteni. Ni Rijeka nije bila zadovoljna sa njegovim ekstravagancijama.

Rijeka je tolerantan grad,ali to nikada nije spadalo u vrijeđanje nečijih svetinja ili vrednota.

Znači Rijeka će ti dozvoliti veličanje svetoga Save,ili svečanost Ramazana,ali ti nikada neće tolerirati sprdanje sa Gospom Trsatskom ili sa žrtvama fašizma.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by debotoijusto 23/2/2017, 07:19

"Ova situacija u Poljskoj je, naravno, dobrodošla hrvatskim desničarima jer oni silno hoće dokazati da su veći pape od Pape. Mislim da je ova predstava jako važan, to je na kraju krajeva potvrdila i poljska kazališna kritika, jer ona govori o situaciji u poljskom društvu. To nije, naravno, situacija samo u poljskom društvu, to je situacija koju imamo i u Hrvatskoj, koja je iz dana u dan sve gora i gora. Moja predstava je otvorena kritika sprege katoličke crkva i vlasti u Poljskoj. Činjenica je da su u dosta slučajeva političari u toj zemlji crkvene marionete. Predstava također govori o poziciji žena u Poljskoj

Ja sam zapravo pokušao o svemu tome progovoriti u predstavi koju sam radio u Teatru Powszechny u Varšavi. Ova predstava je također odgovor na sve ono što se događalo oko predstave 'Naše nasilje i vaše nasilje'. To je predstava oko koje još uvijek traje policijska istraga u Poljskoj. Policija dovodi na informativne razgovore kritičare i teatrologe i postavlja im nevjerojatna pitanja. Jedno od njih je da li predstava ima, po njima, visoku umjetničku vrijednost. Moram priznati da se bojim društva u kojem sud odlučuje o tome da li je nešto umjetnost ili nije."

Nije točno da je podignuta bilo kakva kaznena prijava protiv mene ili bilo koga zbog predstave Kletva čiju smo premijeru imali u subotu 18. veljače u Varšavi. Pogotovo ne pred DORH-om kako je to objavljeno na portalu 100posto, DORH je Državno odvjetništvo Republike Hrvatske i nema veze sa predstavama u Poljskoj.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 23/2/2017, 07:21

frfljicu poljaci te rostiljaju...podignu li optuznicu...hrvatska te mora izruciti kao clanica eu-a..nema ti druge nego pinklec na rame via travnik ili surdulica.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Eroo 23/2/2017, 07:26

debotoijusto wrote:"Ova situacija u Poljskoj je, naravno, dobrodošla hrvatskim desničarima jer oni silno hoće dokazati da su veći pape od Pape. Mislim da je ova predstava jako važan, to je na kraju krajeva potvrdila i poljska kazališna kritika, jer ona govori o situaciji u poljskom društvu. To nije, naravno, situacija samo u poljskom društvu, to je situacija koju imamo i u Hrvatskoj, koja je iz dana u dan sve gora i gora. Moja predstava je otvorena kritika sprege katoličke crkva i vlasti u Poljskoj. Činjenica je da su u dosta slučajeva političari u toj zemlji crkvene marionete. Predstava također govori o poziciji žena u Poljskoj

Ja sam zapravo pokušao o svemu tome progovoriti u predstavi koju sam radio u Teatru Powszechny u Varšavi. Ova predstava je također odgovor na sve ono što se događalo oko predstave 'Naše nasilje i vaše nasilje'. To je predstava oko koje još uvijek traje policijska istraga u Poljskoj. Policija dovodi na informativne razgovore kritičare i teatrologe i postavlja im nevjerojatna pitanja. Jedno od njih je da li predstava ima, po njima, visoku umjetničku vrijednost. Moram priznati da se bojim društva u kojem sud odlučuje o tome da li je nešto umjetnost ili nije."

Nije točno da je podignuta bilo kakva kaznena prijava protiv mene ili bilo koga zbog predstave Kletva čiju smo premijeru imali u subotu 18. veljače u Varšavi. Pogotovo ne pred DORH-om kako je to objavljeno na portalu 100posto, DORH je Državno odvjetništvo Republike Hrvatske i nema veze sa predstavama u Poljskoj.
Jel sprema predstavu o islamu, mohamedu i spregi sa njihovim društvima? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74498
2016-07-22


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Eroo 23/2/2017, 07:28

Jebote, govori o spregi a demokraciju kusa lopaton, ko niko.
Eroo
Eroo

Posts : 74498
2016-07-22


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by epikur37 23/2/2017, 07:44

Idiot, nije ni zaslužio bolje. Nek ga protjeraju na liberalni zapad, oni imaju ukus za takvu "umjetnost"

Dawkins Richard bi ga ona usvojio.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by vuksadinare 23/2/2017, 07:54

epikur37 wrote:Idiot, nije ni zaslužio bolje. Nek ga protjeraju na liberalni zapad, oni imaju ukus za takvu "umjetnost"

Dawkins Richard bi ga ona usvojio.
..ma ni an zapadu ga bas ne obozavaju sjeti se kritika na njegov racun u njemckaim i austrijskim medijima...jedno je sloboda stvaralstva ali s granicom pristojnosti i ne vrijeđanja....jedno sam sigurna ovo sve sto frljic stvara nema veze sa umjetnoscu vec s osobnom osvetoljubivosti i mrznjom....od jednoog lika sam cuo koji se krece u tim krugovima u kojima frljic...da lik u mladosti nije bio protiv crkve..i jos ponekog..nego problem je sto ga se vecina obitelji odrekla zato sto je izbjegao mobilizaciju u hvo...u kojem su uzgred bili njegov otac cini mi se i brat...i obitelj ga je definirala kao dezertera....padale su i teske rijeci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon Empty Re: Frljiću nije ti ovo Hrvatska!Prosvjed protiv Frljića u Varšavi prijeti mu zatvor i izgon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum