ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by vuksadinare 2/22/2017, 16:11

moonlight shadow wrote:
dzango wrote:
moonlight shadow wrote:
dzango wrote:
moonlight shadow wrote:



kako ste samo traktore i aute razgurali u obje strane, ko po špagi, taman za širinu tenka.
koje bombardiranje ostavlja ovakvo stanje? gdje su rupe po cesti od bombi? ili sa strane?
aj ti samo prodaj svoju poznatu srpsku demagogiju nekom drugom.

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Razbijen-konvo

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Izbjegli%C4%8Dka-kolona-una
Evo ti pa gledaj. Reci to njemu:


kakav je to izbjeglica u vojnoj košulji?????

-„Laž je srpski državni interes.“
-„Laž je u samom biću Srbina“.
-„U ovoj zemlji svaka laž na kraju postaje istina.“
-„Srbe je toliko puta u istoriji spašavala laž…“

D.Ć.
Lako je tebi da se zajebavaš. Nisu tebi ubili decu. Znam ja da je ovo vama smeššno, ali ipak.
Nit se zajebavam nit mi je smiješno. Ovakve strahote nikad da se nikome više ponove. Tragedija je tim veća kad to napravi svoj svome. Na takvo što čovjek ostane bez riječi!
nakon onog filma gdje su hrvati masakrirani u cojlugu,balincima..na svirep nacin..ne znam sto su mogli ocekivati...poljupce..

vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by Guest 2/22/2017, 16:17

Pa vec nam 22 godine podmeću ovu strahotu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by vuksadinare 2/22/2017, 16:18

moonlight shadow wrote:Pa vec nam 22 godine podmeću ovu strahotu...
podmecu oni nama svasta...same ne vide balvan u svom oku...to je problem...kao sto je problem da oni misle da su preplaceni na zrtve
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by max123 2/22/2017, 16:26

bogtejebo sto su ova srpcad placljiva.malo,malo pa zaplacu..

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by Guest 2/22/2017, 16:53

i taj će opet pucat po nama bez pardona. ima i taj dulji filmić, gdje plače i moli...joj, nemojte me ubit, braćo...molim vas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast - Page 5 Empty Re: Novo lice Srbije:Tri četnička kuma i mali Sloba žele vlast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum