ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by Kermit 21/2/2017, 22:44

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/eksplozija-u-nuklearnoj-elektrani-u-francuskoj-nekoliko-ljudi-je-ozlijedeno-vlasti-kazu-da-nema-rizika-od-radijacije/5611487/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by Kermit 21/2/2017, 22:44

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nuklearno-zracenje-nad-europom-nitko-ne-zna-sto-se-dogadja-rusi-izvode-tajne-testove/951986.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by Kermit 21/2/2017, 22:45

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove 16174400_1187351841318125_391256878814251439_n

Samko Sakic · 
Product manager at Simens Wind Power
Normalno da su Rusi a posto dva puta godisnje putujem tamo poslovno mogu vam reci drzava se raspada ekonomija im propada ogromna je inflacija cijene se mjenjaju nekoliko puta na dan a ovo sto Putin pokaziva svijetu i prkosi je cista propaganda a vi koji ste za Ruse trebate otici tamo da zivite pa da vidite sta je bijeda i sirotinja ljubili bi zemlju gdje zivite i bolje nepisute gluposti. A za ove rusofile otudjite tamo pa zivite za 200 dolara mjesecno gospodo. Mene kad su pitali kolka mi je placa u danskoj u simensu rekao sam im da me je sram to im reci zato sto su bezobrazno velike na osnovu njihovih placa.Jer oni toliko male place imaju da je to tuga jad i cemer. Pa gospodo izvolite pravac rusija.
Like · Reply · 9 · 5 hrs
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by Kermit 21/2/2017, 22:46

asilovski wrote:Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove 16174400_1187351841318125_391256878814251439_n

Samko Sakic · 
Product manager at Simens Wind Power
Normalno da su Rusi a posto dva puta godisnje putujem tamo poslovno mogu vam reci drzava se raspada ekonomija im propada ogromna je inflacija cijene se mjenjaju nekoliko puta na dan a ovo sto Putin pokaziva svijetu i prkosi je cista propaganda a vi koji ste za Ruse trebate otici tamo da zivite pa da vidite sta je bijeda i sirotinja ljubili bi zemlju gdje zivite i bolje nepisute gluposti. A za ove rusofile otudjite tamo pa zivite za 200 dolara mjesecno gospodo. Mene kad su pitali kolka mi je placa u danskoj u simensu rekao sam im da me je sram to im reci zato sto su bezobrazno velike na osnovu njihovih placa.Jer oni toliko male place imaju da je to tuga jad i cemer. Pa gospodo izvolite pravac rusija.
Like · Reply · 9 · 5 hrs
https://www.facebook.com/samko.sakic.1/friends

Prijateljice mu kurve hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by RayMabus 21/2/2017, 22:50

Napisao sam im post sad tamo nek svi citaju.

----Johnakan Kether ·
Split, Croatia

A nije prije deset dana eksplodirala neka nuklearka u Francuskoj ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by rigbi 21/2/2017, 23:08

cernobilski stit propusta, a nema ni godinu da su ga stavili
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove Empty Re: Eksplozija u nuklearnoj elektrani u Francuskoj: Rusi izvode tajne testove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum