ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:41

http://www.dnevno.hr/kolumnisti/marcel_holjevac/smisao-postojanja-havc-a-je-u-naslovu-filma-sve-dzaba-1002108/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:43

dobar komentar marcell..pogodio si bit..zasto snimati filmove o hrvatskoj povijesti,hrvatima kao pozitivcima kad se onda mozes pozdraviti sa 'regionskim' nagradama tipa..'kosancicev venac'...'vrnjacka banja'..ili..'tuzlanski dani filma'...i jos odreci se glumackih vecinom epizodnih rola u regionskim filmovima i serijama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:46

nek mi netko objasni a film je sufinancirao havc zasto je ovaj film od hrvatskog 'interesa'...a naslov filma i radnja se mahom tice beograda..'zasto je kino zvezda prazno'....osim pranja love...i yu nostalgije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by BB-8 21/2/2017, 10:55

ti si seljačina i ne kužiš umjetnost... :D

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Attach13 Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:55

..i sad nesto o hvalisanju sa nagradama...da budemo sikreni hrvatski filmovi su vrlo malo osvajali glavnu nagradu a to ej nagrada publike....mahom su to mile nagrade nizeg ranga..tipa nagrada zirija..ili nagrada za korektnost...obicno su to nagrade bile 3,4,5 po vaznosti...ali nepobitna cinjenica da se ne mogu sjetiti da je neki film na uglednijem međunarodnom festivalu ne racunajuci regionske a ni u regionskim festivalima nisu tako cesto osvajali prvu nagradu nagradu publike...to je isto naprimjer kad bi se neki nas nogometni klub hvalio osvojili smo predsezonski turnir u londonu i to osvajanje stavljali u rang da ne govorim o trofeju vec u najmanju ruku polufinala lige prvaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:58

Roy_Bean wrote:ti si seljačina i ne kužiš umjetnost... :D
naravno da sam seljacina..kako en mogu shvatiti da je film 'zasto je beogradsko kino zvezda prazno' od neprocjenjive vaznosti za hrvatski film i kulturu...ili od velike vaznosti za hrvatsku povijest..'oslobođenje skoplja'..bas sam zasotao i neuk.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by BB-8 21/2/2017, 10:58

čuj nagrada za korektnost... :^0

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Attach13 Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by BB-8 21/2/2017, 10:59

vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:ti si seljačina i ne kužiš umjetnost... :D
naravno da sam seljacina..kako en mogu shvatiti da je film 'zasto je beogradsko kino zvezda prazno' od neprocjenjive vaznosti za hrvatski film i kulturu...ili od velike vaznosti za hrvatsku povijest..'oslobođenje skoplja'..bas sam zasotao i neuk.. :D
da se razumijemo...i ja sam zajedno s tobom...

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Attach13 Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:59

Roy_Bean wrote:čuj nagrada za korektnost...:^O:
pa da..pno tipa..'multi kulti' nagrada...i onda ovi 'nasi' svrsavaju na to...zaboravivsi naponetu da se takva nagrada ili nagrade podjele jos nekim filmovima a ne samo jednom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 11:00

Roy_Bean wrote:
vuksadinare wrote:
Roy_Bean wrote:ti si seljačina i ne kužiš umjetnost... :D
naravno da sam seljacina..kako en mogu shvatiti da je film 'zasto je beogradsko kino zvezda prazno' od neprocjenjive vaznosti za hrvatski film i kulturu...ili od velike vaznosti za hrvatsku povijest..'oslobođenje skoplja'..bas sam zasotao i neuk.. :D
da se razumijemo...i ja sam zajedno s tobom...
ima nas vise.. :) ..recimo ocekujem od debota da nam to razjasni..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 11:03

gledao sam nedugo film 'zvizdan'....i mogu reci da nisam dugo gledao tako propagandisticki film o 'multi kulti'...i opet mahom hrvat je tu veci negativac od srbina...ima nekakvih dijaloga tipa..'a zasto ti kao hrvat nama srbima zelis oduzeti prava'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by marcellus 21/2/2017, 11:06

ma gluposti tim više što su hrvatsko srpski odnosi zapravo danas marginalna tema i u hr i u srbiji, mislim klasika prepucavanje ono... ali tempi pasati u biti

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by marcellus 21/2/2017, 11:07

kom se gledaju ko nas bre zavadi filmovi, promašeno u startu

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 11:11

marcellus wrote:kom se gledaju ko nas bre zavadi filmovi, promašeno u startu
..ima i takvih...zato su i kina poluprazna ili cak manje i od toga...ona mataniceva serija 'novine' tako je pompozno najavljivana...ma kakvo malo misto,gruntovcani,smogovci...ili kuda idu divlje svinje se mogu sakriti....da bi na koncu po obicaju serija bila totalni quratz..sve na isti nacin kao i druge sapunice...cak na jednom drugom forumu jedan bosanac je napisao..'koji dibiduz je redatelj ove wc-serije'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by Guest 21/2/2017, 11:31

vuksadinare wrote:recimo ocekujem od debota da nam to razjasni..
Kad smo kod debota, ako nakon posljednjg NU2 nije shvatio tko je zapravo Hrvoje Hribar, onda je potpuno izgubljen slučaj.
No, dobro, možda se neće oglasiti i zato jer je tu zapravo u sukobu interesa s obzirom da surađuje s HAVC-om pa ih izbjegava komentirati, bar je tako rekao.
Doduše, Hribar je ionako dobio nogu u HAVC-u pa dakle...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by Guest 21/2/2017, 11:37

speare_shaker wrote:
Kad smo kod debota, ako nakon posljednjg NU2 nije shvatio tko je zapravo Hrvoje Hribar, onda je potpuno izgubljen slučaj.

a možda je to on osobno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by n_razbojnik 21/2/2017, 11:44

vuksadinare wrote:gledao sam nedugo film 'zvizdan'....i mogu reci da nisam dugo gledao tako propagandisticki film o 'multi kulti'...i opet mahom hrvat je tu veci negativac od srbina...ima nekakvih dijaloga tipa..'a zasto ti kao hrvat nama srbima zelis oduzeti prava'...
Zvizdan je totalni promašaj od filma...scena seksa jedino što valja :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by Guest 21/2/2017, 11:55

Noor wrote:
speare_shaker wrote:Kad smo kod debota, ako nakon posljednjg NU2 nije shvatio tko je zapravo Hrvoje Hribar, onda je potpuno izgubljen slučaj.

a možda je to on osobno :)

Svašta je moguće, ali mislim da ipak nije. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by vuksadinare 21/2/2017, 11:59

n_razbojnik wrote:
vuksadinare wrote:gledao sam nedugo film 'zvizdan'....i mogu reci da nisam dugo gledao tako propagandisticki film o 'multi kulti'...i opet mahom hrvat je tu veci negativac od srbina...ima nekakvih dijaloga tipa..'a zasto ti kao hrvat nama srbima zelis oduzeti prava'...
Zvizdan je totalni promašaj od filma...scena seksa jedino što valja :D
...definitivno..ali eto neki ga uzdizu zbog et multi kulti promocije i sto je najveci stos matanicevih filmova koji igra non stop na tu kartu..jer valjda jedino moze ovojiti pokoju sporednu nagradu..i hvalisa ti se...inace kad ne snima nesto poput multi kulti filmova npr.seriju novine koje su totalni promasaj i vidljiva je redateljska ogranicenost...inace u zvizdanu kao i u ostalima matanicevim projektima hrvatima je vjecno namjenjena uloga najvecih negativaca..pa cak i u multi kulti vezama gdje su oni ti mahom koji su krivi da veza ne stima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by marcellus 21/2/2017, 12:05

Noor wrote:
speare_shaker wrote:
Kad smo kod debota, ako nakon posljednjg NU2 nije shvatio tko je zapravo Hrvoje Hribar, onda je potpuno izgubljen slučaj.

a možda je to on osobno :)

nije, hribara znam još iz škole, inteligentan i lukav ali pokvaren, deboto je plain stupid

_________________
Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba' Empty Re: Smisao postojanja HAVC-a je u naslovu filma 'Sve džaba'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum