ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:43

Nedićev aparat je imao sljedeću ulogu kad su u pitanju bili židovi..spriječiti bilo kakvu solidarnost srpskog stanovništva sa židovima i na taj način olakšati posao nacistima. one koji su uspjeli izbjeći logore, nedićevci su hapsili i isporučivali njemcima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:44

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
Stanojko wrote:Toliko o Nedicevom "fasizmu"...


“Ja znam samo jedno rešenje za jevrejsko pitanje: napolje sa
njima. Sve dotle, dok je i jedan Jevrejin u zemlji, ili dok može da
govori sa Srbima, ili dok ga Srbi mogu žaliti, sve dotle nema
mira u zemlji”.


Branislav Božović, Stradanje Jevreja u okupiranom Beogradu 1941-1944, Beograd 2012, str. 214.

http://www.muzejgenocida.rs/images/izdanja/BBozovic%20II%20izdanje.pdf
Budući svetac četničke pravoslavne crkve.

i oni se bune na Stepinca, pa to nisu istine!
Pa vidjela si što sam stavljao ko im je sve svetac, od pedofila do bratoubojica tako da će nedić ili mihajlović biti uklopljeni sasvim solidno u sliku svetosavlja koje pak nema apsolutno nikakva veze sa Kristovim naukom. Gledam neki dan video kako četnik priča o srpskom gospiću i belom manastiru, o srpskom kninu....a četnički pravopslavni pop uredno plješće tik do četničkog majmuna sa mikrofonom. Dakle kakve veze ima Kristov nauk sa otimačinom koje zagovara četnički pop? Nikakve, Krist nikada nije rekao otmi tuđe a pravoslavni četnički popovi prednjače upravo u tome da treba otimati i prisvajati tuđe na račun svetosavlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:50

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
Stanojko wrote:Toliko o Nedicevom "fasizmu"...


“Ja znam samo jedno rešenje za jevrejsko pitanje: napolje sa
njima. Sve dotle, dok je i jedan Jevrejin u zemlji, ili dok može da
govori sa Srbima, ili dok ga Srbi mogu žaliti, sve dotle nema
mira u zemlji”.


Branislav Božović, Stradanje Jevreja u okupiranom Beogradu 1941-1944, Beograd 2012, str. 214.

http://www.muzejgenocida.rs/images/izdanja/BBozovic%20II%20izdanje.pdf
Budući svetac četničke pravoslavne crkve.

i oni se bune na Stepinca, pa to nisu istine!
Pa vidjela si što sam stavljao ko im je sve svetac, od pedofila do bratoubojica tako da će nedić ili mihajlović biti uklopljeni sasvim solidno u sliku svetosavlja koje pak nema apsolutno nikakva veze sa Kristovim naukom. Gledam neki dan video kako četnik priča o srpskom gospiću i belom manastiru, o srpskom kninu....a četnički pravopslavni pop uredno plješće tik do četničkog majmuna sa mikrofonom. Dakle kakve veze ima Kristov nauk sa otimačinom koje zagovara četnički pop? Nikakve, Krist nikada nije rekao otmi tuđe a pravoslavni četnički popovi prednjače upravo u tome da treba otimati i prisvajati tuđe na račun svetosavlja.

sve više vidim poveznica sa isilom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:51

Noor wrote:Nedićev aparat je imao sljedeću ulogu kad su u pitanju bili židovi..spriječiti bilo kakvu solidarnost srpskog stanovništva sa židovima i na taj način olakšati posao nacistima. one koji su uspjeli izbjeći logore, nedićevci su hapsili i isporučivali njemcima.
Ma kakvi, to sve SS radio, već sam ti objasnio model po kojemu su SSovci znali gdje se nalazi svaki židov jer srbi nemaju apsolutno veze sa tim, oni su poznati po tome da vole židove i da su ih sve zaštitili od progona i ubijanja( da sad ne tražim slike iz tog vremena koje zorno pokazuju ljubav srba prema židovima jel)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:53

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:


“Ja znam samo jedno rešenje za jevrejsko pitanje: napolje sa
njima. Sve dotle, dok je i jedan Jevrejin u zemlji, ili dok može da
govori sa Srbima, ili dok ga Srbi mogu žaliti, sve dotle nema
mira u zemlji”.


Branislav Božović, Stradanje Jevreja u okupiranom Beogradu 1941-1944, Beograd 2012, str. 214.

http://www.muzejgenocida.rs/images/izdanja/BBozovic%20II%20izdanje.pdf
Budući svetac četničke pravoslavne crkve.

i oni se bune na Stepinca, pa to nisu istine!
Pa vidjela si što sam stavljao ko im je sve svetac, od pedofila do bratoubojica tako da će nedić ili mihajlović biti uklopljeni sasvim solidno u sliku svetosavlja koje pak nema apsolutno nikakva veze sa Kristovim naukom. Gledam neki dan video kako četnik priča o srpskom gospiću i belom manastiru, o srpskom kninu....a četnički pravopslavni pop uredno plješće tik do četničkog majmuna sa mikrofonom. Dakle kakve veze ima Kristov nauk sa otimačinom koje zagovara četnički pop? Nikakve, Krist nikada nije rekao otmi tuđe a pravoslavni četnički popovi prednjače upravo u tome da treba otimati i prisvajati tuđe na račun svetosavlja.

sve više vidim poveznica sa isilom.
Men se čini da su isilovci učili zanat kod ovih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:54

Nedić je nakon sloma Kraljevine Jugoslavije bio predsjednik Vlade Srbije do oslobođenja 1944; službeno nazvan Vladom nacionalnog spasa Nedićev kabinet bio je otvoreno fašistički i svoju privrženost Hitleru i Nemačkoj opravdavao je navodnom brigom za opstanak srpskog naroda.

„Sve uredbe koje su donošene (protiv Jevreja, Roma, komunista, “nacionalno nepouzdanih” službenika, žena…) potpisivali su svojeručno Milan Nedić i njegovi ministri, svedočeći kako je njihov rad dnevno pratio zahteve okupacionih vlasti i ideologije nacionalsocijalizma i sa kojom su revnošću oni u tome učestvovali. Zato je njihova tadašnja (kao i današnja) propaganda da su u kolaboraciju ušli kako bi zaštitili srpski narod i pomogli izbeglicama, samo zamagljivanje stvarne aktivnosti: pružanje svestrane pomoći i izražavanje potpune lojalnosti nemačkom nacionalsocijalizmu na svim frontovima. I onim stvarnim, ratnim, i onim političkim, ideološkim, ekonomskim, propagandnim, vaspitnim“, piše istoričarka Olivera Milosavljević.

kolona židova na ulicama Nedićevog Beograda, na putu u smrt.

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Jevreji_u_Beogradu_02_u_254845974
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:58

sukladno Nedićevim opravdanjima, evidentno je da je istrebljenje židova i roma tijekom drugog svjetskog rata u Srbiji u stvari bio izrazito patriotski čin!


Last edited by Noor on 21/2/2017, 10:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 09:59

Noor wrote:Nedić je nakon sloma Kraljevine Jugoslavije bio predsjednik Vlade Srbije do oslobođenja 1944; službeno nazvan Vladom nacionalnog spasa Nedićev kabinet bio je otvoreno fašistički i svoju privrženost Hitleru i Nemačkoj opravdavao je navodnom brigom za opstanak srpskog naroda.

„Sve uredbe koje su donošene (protiv Jevreja, Roma, komunista, “nacionalno nepouzdanih” službenika, žena…) potpisivali su svojeručno Milan Nedić i njegovi ministri, svedočeći kako je njihov rad dnevno pratio zahteve okupacionih vlasti i ideologije nacionalsocijalizma i sa kojom su revnošću oni u tome učestvovali. Zato je njihova tadašnja (kao i današnja) propaganda da su u kolaboraciju ušli kako bi zaštitili srpski narod i pomogli izbeglicama, samo zamagljivanje stvarne aktivnosti: pružanje svestrane pomoći i izražavanje potpune lojalnosti nemačkom nacionalsocijalizmu na svim frontovima. I onim stvarnim, ratnim, i onim političkim, ideološkim, ekonomskim, propagandnim, vaspitnim“, piše istoričarka Olivera Milosavljević.

kolona židova na ulicama Nedićevog Beograda, na putu u smrt.

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Jevreji_u_Beogradu_02_u_254845974
Ma sve to SS-reče stanojko i ostade živ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:05

stanojko i ekipa se drže one poznate Ćosićeve...„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.”

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:09

dobro,ja i susjedi zasad imamo samo beda sa jednom srpskom babom,koja nam po PS-u poslaguje kante za smetje,pod prozorima,a sve kutje max,prizemlje,kat i potkrovlje..(to znaci,sto nama vise pod prozore a sto dalje od nje)... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:10

Noor wrote:stanojko i ekipa se drže one poznate Ćosićeve...„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.”

:D
Jasno je meni da nekada nisu imali dosupan nikakva izvor informacija i da su bili tulavi no u današnje doba oni sve izvore informacija odbacuju i drže se svetosavskih pizdarija i četničkih pamfleta kao pijani plota. Takav intelektualni mazohizam je zaista teško pronaći čak i među afričkim plemenima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:14

tre911 wrote:
Noor wrote:stanojko i ekipa se drže one poznate Ćosićeve...„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.”

:D
Jasno je meni da nekada nisu imali dosupan nikakva izvor informacija i da su bili tulavi no u današnje doba oni sve izvore informacija odbacuju i drže se svetosavskih pizdarija i četničkih pamfleta kao pijani plota. Takav intelektualni mazohizam je zaista teško pronaći čak i među afričkim plemenima.

na stranu što oni odbacuju izvore informacija, ali što nas ovdje rade budalama i pokušavaju nam prodati srpsku istinu, kao da sami ne možemo doći do meritornih podataka.

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 427495ba251ed2b516637ccd8ae54c6d


Fuhrer, dozvolite da Vam s obratim s velikom čašću i da vas osobno informišem...Serbia ist endlich judenfrei!!!!

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Milan-nedi%C4%87
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Stanojko 21/2/2017, 10:20

Meni zao sto ne znate istoriju. Ne krivim vas, ni po Srbiji nije mnogo bolje... Sta ces, komunci, aposle ustasoidi vam potpuno isprali mozgove i sposobnost za svaku kriticku misao...

Dakle, dokumenti i izjave koje sam postavio su istorijske cinjenice a ne necija izmisljotina. A da vam jos jednom ponovim. Beograd je "juden frei" gradom proglasio nemac a ne Nedic, i to "pitanje" je reseno PRE njegovog postavljenja za predsednika vlade. Mislim, meni je zao sto vam kvarim srecu devojacku, ali tko je... :D

Idemo dalje... VOL 3...pazljivo citamo...


Недић је немачком генералу дао следеће услове:
- српска влада да управља са свим пословима на територији Србије;
- да се организује жандармерија од 10.000 жандарма;
- народне јединице до 30.000 људи;
- да се престане са убијањем Срба од стране Хрвата, Мађара Арнаута и Бугара.
Немачки командант привидно је прихватио све Недићеве захтеве.
По доласку на власт, ђенерал Недић се одмах прихватио посла смештања српских избеглица које су бежале пред усташама, као и Словенаца оје су прогнали Немци.
Поред Недића, видну улогу у смештању избеглица имали су Тома Максимовић и др Зец. Сву тројицу комунисти су, одмах по доласку на власт, убили. Недић се стално борио са немачким командантом против монструозне формуле "сто за једнога". После стрељања у Крагујевцу и Краљеву хтео је да поднесе оставку. Једном приликом, немачки ђенерал Вем је тражио од Недића да поднесе оставку, како би могао несметано да изврши стрељање Срба ради одмазде, и то - 50.000 људи из самог Београда, а у Мачви све мушкарце преко 15 година старости. Недићев одговор био је:
"Ако сте већ решили да стрељате, онда прво стрељајте мене и моје сараднике, па тек онда остале". Недић је стално код немачких команданата протестовао због хрватских зверстава према Србима. Од августа 1941. све до 6. септембра 1944. Недић се борио за ваку српску главу. Недићеви оружани одреди "Српска државна стража" и "Гранична стража" неуморно су се борили против комуниста.
Сви припадници Недићевих одреда били су верни обавештајци четницима Драже Михаиловића, помажући их оружјем и муницијом, у границама својих моћи.

_________________
Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:21

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:stanojko i ekipa se drže one poznate Ćosićeve...„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.”

:D
Jasno je meni da nekada nisu imali dosupan nikakva izvor informacija i da su bili tulavi no u današnje doba oni sve izvore informacija odbacuju i drže se svetosavskih pizdarija i četničkih pamfleta kao pijani plota. Takav intelektualni mazohizam je zaista teško pronaći čak i među afričkim plemenima.

na stranu što oni odbacuju izvore informacija, ali što nas ovdje rade budalama i pokušavaju nam prodati srpsku istinu, kao da sami ne možemo doći do meritornih podataka.
Zbog ega i ostavštine srpske mitomanije, oni ne mogu podnjeti nikakvu istinu sa hrvatske strane niti bilo što što ide iznad njih. Iz istog razloga pizdon priča da je NATO u stvari sredio srbe a ne HV, da je izdana krajina a ne da je oslobođena od četničkog terora, da smo mi gazili njihove izbjeglice a ne oni....njihov mozak jednostavno ne može podnjeti istinu i zato bježe u imaginarne idiotarije poput psihotronskog oružja ili izmišljanja NATO snaga koje protjeruju srbe sa vekovnih ognjišta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Stanojko 21/2/2017, 10:23

Zile, jesi srbin, ali si mnogo bre glup da bi se upustio u iole ozbiljne istorijske analize... :)

_________________
Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:28

Stanojko wrote:Meni zao sto ne znate istoriju. Ne krivim vas, ni po Srbiji nije mnogo bolje... Sta ces, komunci, aposle ustasoidi vam potpuno isprali mozgove i sposobnost za svaku kriticku misao...
Tako ti ćosića, kad ćeš skužiti da te majmunarije od četničkih izvora nemaju nikakvu težinu i da je sve namješteno da vama truje mozak. Iskreno mislio sam da si pametniji nio i ti si glup ko kurac kao i ostatak ekipe, đaba srdelice i sijeno i ulješare kad ste vi u pitanju No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:29

Stanojko wrote:Zile, jesi srbin, ali si mnogo bre glup da bi se upustio u iole ozbiljne istorijske analize... :)
U četničke istorijske analize??? Pa dobro ti se ne praviš lud, ti jesi glup ko kurac No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by vuksadinare 21/2/2017, 10:29

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:stanojko i ekipa se drže one poznate Ćosićeve...„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.”

:D
Jasno je meni da nekada nisu imali dosupan nikakva izvor informacija i da su bili tulavi no u današnje doba oni sve izvore informacija odbacuju i drže se svetosavskih pizdarija i četničkih pamfleta kao pijani plota. Takav intelektualni mazohizam je zaista teško pronaći čak i među afričkim plemenima.

na stranu što oni odbacuju izvore informacija, ali što nas ovdje rade budalama i pokušavaju nam prodati srpsku istinu, kao da sami ne možemo doći do meritornih podataka.
Zbog ega i ostavštine srpske mitomanije, oni ne mogu podnjeti nikakvu istinu sa hrvatske strane niti bilo što što ide iznad njih. Iz istog razloga pizdon priča da je NATO u stvari sredio srbe a ne HV, da je izdana krajina a ne da je oslobođena od četničkog terora, da smo mi gazili njihove izbjeglice a ne oni....njihov mozak jednostavno ne može podnjeti istinu i zato bježe u imaginarne idiotarije poput psihotronskog oružja ili izmišljanja NATO snaga koje protjeruju srbe sa vekovnih ognjišta.
tocno..ali oni imaju jednu prednost pred nama..tako gleda bar 90% njih ako ne i vise...oni su cjepljeni na to ne od danas,jucer vec desetljecima pa i stoljece....malo je razlika među njiam sto se tice povijesti na ovim prostorima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Stanojko 21/2/2017, 10:29

Verglas u prazno, ko vodenicki tocak... Izadji malo na vazduh, batali ovo... :)

_________________
Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:31

pismejker wrote:dobro,ja i susjedi zasad imamo samo beda sa jednom srpskom babom,koja nam po PS-u poslaguje kante za smetje,pod prozorima,a sve kutje max,prizemlje,kat i potkrovlje..(to znaci,sto nama vise pod prozore a sto dalje od nje)... :facepalm
baba-ratni zlocinac  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Guest 21/2/2017, 10:32

Stanojko wrote:Meni zao sto ne znate istoriju. Ne krivim vas, ni po Srbiji nije mnogo bolje... Sta ces, komunci, aposle ustasoidi vam potpuno isprali mozgove i sposobnost za svaku kriticku misao...

Dakle, dokumenti i izjave koje sam postavio su istorijske cinjenice a ne necija izmisljotina. A da vam jos jednom ponovim. Beograd je "juden frei" gradom proglasio nemac a ne Nedic, i to "pitanje" je reseno PRE njegovog postavljenja za predsednika vlade. Mislim, meni je zao sto vam kvarim srecu devojacku, ali tko je... :D

pa Nedić je prihvatio mjesto predsjednika Vlade narodnoga spasa u kolovozu 1941.
Zatvaranje Jevreja je započelo već u travnju 1941. godine, odmah po nemačkoj okupaciji Srbije. Masovno hapšenje Jevreja je u Srbiji i odvođenje u u logore počelo u kolovozu 1941. godine, u čemu je ključnu ulogu imala kvislinška Nedićeva vlada, čija je policija i žandarmerija svojski pomagala nacistima (dakle, interakcija s nacistima, hapšenja i odvođenja su intenzivno krenula tek po dolasku Nedića na vlast)
Šef okupacijske vojne uprave dr Harald Turner je 28. ožujka 1942. zabeležio: „Gospodin Nedić će moći da prisvoji istorijsku zaslugu da je za vreme njegove vladavine jevrejsko pitanje u Srbiji u potpunosti rešeno"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica - Page 3 Empty Re: Dok Hrvatsku optuzuju za fasizam dotle u Srbiji ide dalje rehabilitacija Milana Nedica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum