ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sun 2 Jul - 23:36

Tovare ipak boli kad u reprezentaciji koju možda i čine 3/4 igrača Dinama igra jedan Pivarić ili pak kad se poziva onaj balavac Čorić (prije njega primjerice Halilović) dok se izbornik, pardon tv serviser ne udostoji niti posjetiti jednog Pašalića kad se zaleti u Italiju Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 3 Jul - 7:55

Tu se slažem, tragedija je da jedan Pivarić mora igrati lijevog beka u reprezentaciji, ali nije TV serviser kriv kaj nemamo boljega ili imamo samo pun kurac istih takvihg trubadura kakav je i Pivarić tak' da je potpuno svejedno kojeg stavi. Čorič još nema odigrane službene utakmice u reprezentaciji kao što nebi imao ni Pašalić, jer ni jedan ni drugi u ovoj konkurenciji veznih igrača koju mi imamo ne zaslužuju ni prismrditi ni među prvih 18 igrača. Činjenica je da Čorić prošle sezone u Dinamu nije odigrao ništa, Pašalić je nešto prtljao u nikad slabijem Milanu, ali je isto tako činjenica da Pašalića samo šalju iz posudbe u posudbu a nitko ga ne zadržava. Dakle, da je baš tako dobar netko bi ga valjda bar pokušao otkupiti, a ni naznaka o tome nema. I hoće li 19-20 igrač reprezentacije biti Čorić ili Pašalić (po meni, na spisku mogu biti i obojica a ne mora biti nijedan) potpuno je nebitno jer ni od jednog ni od drugog reprezentacija, u ovom trenutku, koristi nema nikakve.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 3 Jul - 7:59

Benković se opet ozlijedio. Nešto ne valja u Dinamovoj liječničkoj službi, a i u fizičkoj pripremi. Prošle sezone je stalno po par igrača bilo ozlijeđeno. S druge strane Rijeka je izgurala praktično cijelu sezonu bez nekih bitnih izostanaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 3 Jul - 8:08

Ima najmanje tri bolja igrača od Plivarića na poziciji lijevog beka, a oni ni ne dobiju poziv u zadnje vrijeme samo da bi Plivarić moga igrati.
Na ovo da je Pašalić nešto prtljao :lol: :lol: :lol:

Koji su to jebeni argumenti da ide samo na posudbe? Zar je to uopće bitno, ili je bitno kako igra i gdje igra? U jakim sredinama i jakim ligama on igra odlično već duže vremena, ustvari cijelo vrijeme osim one pauze od par mjeseci kad je ima ozljedu. On je igrač Chelsea, kluba koji je prvak Engleske i koji na Pašalićevoj poziciji ima iskusnije i vrjednije igrače, Pašalić je tu mogao grijati klupu, zato je na posudbama: da kao mlad igrač igra, ne grije klupu. A nisam baš vidio da ga se Chelsea odriče, ili će ga prodati (i to ne za baš mali iznos) ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 3 Jul - 8:10

Stručni stožer bira si trener sam, tak da ....

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 3 Jul - 8:17

isključivi krivac wrote:Ima najmanje tri bolja igrača od Plivarića na poziciji lijevog beka, a oni ni ne dobiju poziv u zadnje vrijeme samo da bi Plivarić moga igrati.
Na ovo da je Pašalić nešto prtljao :lol: :lol: :lol:

Koji su to jebeni argumenti da ide samo na posudbe? Zar je to uopće bitno, ili je bitno kako igra i gdje igra? U jakim sredinama i jakim ligama on igra odlično već duže vremena, ustvari cijelo vrijeme osim one pauze od par mjeseci kad je ima ozljedu. On je igrač Chelsea, kluba koji je prvak Engleske i koji na Pašalićevoj poziciji ima iskusnije i vrjednije igrače, Pašalić je tu mogao grijati klupu, zato je na posudbama: da kao mlad igrač igra, ne grije klupu. A nisam baš vidio da ga se Chelsea odriče, ili će ga prodati (i to ne za baš mali iznos) ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!
Isuse, bože.    

:rofl :rofl :rofl

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 8:18

zeko zeko dinamov med i mlijeko... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 3 Jul - 8:25

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:Ima najmanje tri bolja igrača od Plivarića na poziciji lijevog beka, a oni ni ne dobiju poziv u zadnje vrijeme samo da bi Plivarić moga igrati.
Na ovo da je Pašalić nešto prtljao :lol: :lol: :lol:

Koji su to jebeni argumenti da ide samo na posudbe? Zar je to uopće bitno, ili je bitno kako igra i gdje igra? U jakim sredinama i jakim ligama on igra odlično već duže vremena, ustvari cijelo vrijeme osim one pauze od par mjeseci kad je ima ozljedu. On je igrač Chelsea, kluba koji je prvak Engleske i koji na Pašalićevoj poziciji ima iskusnije i vrjednije igrače, Pašalić je tu mogao grijati klupu, zato je na posudbama: da kao mlad igrač igra, ne grije klupu. A nisam baš vidio da ga se Chelsea odriče, ili će ga prodati (i to ne za baš mali iznos) ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!
Isuse, bože.    

:rofl :rofl :rofl
:D :D :D

Kaj ti je smiješno Dumberu? Ajmo boldano.
Zar nije bitno gdje igrač igra i kako igra? Pod ovo gdje, pričam o sredini i ligi gdje igra. Nije isto igrati dobro na Cipru, u Hrvatskoj, Sloveniji u usporedbi s Francuskom, Španjolskom ili Italijom (kad pričamo o prvi ligama) Basketball Dobro, žalosno kad loše igraš u Hrvatskoj pa si u prvih 11 u reprezentaciji, dok dobro igraš u Italiji pa nisi ni među rezervama ;)

Drugo boldano. Da, ili će ga Chelsea prodati, ili će pak ponuditi novi ugovor ako je u pitanju posudba, ili će uz novi ugovor ipak ga prodati. Neće se dogoditi da ga puste na posudbu bez da potpiše novi ugovor, niti će raskinuti ugovor s njim. Eto, kad ti moram crtati.

A sad se debilu nastavi smijati sam sebi ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 3 Jul - 9:22

Stvarno se nemam razloga smijati sam sebi. Samo tebi. Citiram:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


I sad ga jebi ako to nije smiješno samo po sebi.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 Mon 3 Jul - 12:23

Zeko wrote:Stručni stožer bira si trener sam, tak da ....
Ne bi trebao ... fizička sprema i zdravlje su briga kluba. Trener si dovodi pomoćnike ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 3 Jul - 18:39

Mislio sam ovdje na trenera za fizičku pripremu, njega si trener bira sam. Naravno da liječničku službu ne određuje trener.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 0:09

Zeko wrote:Stvarno se nemam razloga smijati sam sebi. Samo tebi. Citiram:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


I sad ga jebi ako to nije smiješno samo po sebi.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
:lol: :lol: :lol: Kako si glup... Ne možeš razumiti jednu prosto složenu rečenicu, već misliš da sam ja napisao glupost. Glup ko kurac...
Dakle,ili će ga prodati bez potpisa novog ugovora, ili će potpisati ugovor s njim pa ga prodati ili pak posuditi (to ti debilu znači pod ono "oboje" Potpis novog ugovora i prodaja- također jedna od mogućnosti :balloons Raskid ugovora bez odštete sigurno nije realna mogućnost, kao ni nova posudba bez novog ugovora.

Sad se debilu nastavi smijati sam sebi :yaay
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Tue 4 Jul - 9:05

Zeko wrote:Stvarno se nemam razloga smijati sam sebi. Samo tebi. Citiram:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


I sad ga jebi ako to nije smiješno samo po sebi.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
Ovo kako je ovdje napisano riječ "OBOJE" ima samo jedno značenje, a to je:

"PRODATI ĆE GA I POTPISATI NOVI UGOVOR S NJIM"


Čak i tvoja glupoća mora priznati da je ovo neizvedivo tim redoslijedom kako je napisano.

Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 12:30

Zeko wrote:
Zeko wrote:Stvarno se nemam razloga smijati sam sebi. Samo tebi. Citiram:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


I sad ga jebi ako to nije smiješno samo po sebi.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
Ovo kako je ovdje napisano riječ "OBOJE" ima samo jedno značenje, a to je:

"PRODATI ĆE GA I POTPISATI NOVI UGOVOR S NJIM"


Čak i tvoja glupoća mora priznati da je ovo neizvedivo tim redoslijedom kako je napisano.

Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
:lol: :lol: :lol: Beskrajno si glup... Kakvo samo jedno značenje Dumberu? :lol: :lol: :lol:
Idiote glupi, kad sam sam napisao "oboje" nisam nigdje navodio redoslijed. Svima je jasno da se to odnosilo na mogućnost koja isto postoji, da Pašalić potpiše novi ugovor s Chelsea ,ali ga klub ipak proda za određeni iznos. Svima osim totalnom idiotu i debilu poput tebe  Basketball
Sad se debilu već treći dan nastavi smijati sam sebi Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 16:05

potpisat novi ugovor sigurno neće jer u 3 godine koliko dugo igra za chelsea skupio je ukupno nula nastupa za londonsku momčad što govori koliko ga cijene tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Tue 4 Jul - 18:12

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
Zeko wrote:Stvarno se nemam razloga smijati sam sebi. Samo tebi. Citiram:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


I sad ga jebi ako to nije smiješno samo po sebi.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
Ovo kako je ovdje napisano riječ "OBOJE" ima samo jedno značenje, a to je:

"PRODATI ĆE GA I POTPISATI NOVI UGOVOR S NJIM"

Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162
:lol: :lol: :lol: Beskrajno si glup... Kakvo samo jedno značenje Dumberu? :lol: :lol: :lol:
Idiote glupi, kad sam sam napisao "oboje" nisam nigdje navodio redoslijed. Svima je jasno da se to odnosilo na mogućnost koja isto postoji, da Pašalić potpiše novi ugovor s Chelsea ,ali ga klub ipak proda za određeni iznos. Svima osim totalnom idiotu i debilu poput tebe  Basketball
Sad se debilu već treći dan nastavi smijati sam sebi Basketball
Idiote glupipreglupi. Redoslijed se NE NAVODI, redoslijedom se PIŠE, a ti si napisao svojim redoslijedom upravo ovako:

ili će ga prodati ili će potpisati novi ugovor s njim, ili oboje!


dakle, riječ OBOJE ima značenje


"PRODATI ĆE GA I POTPISATI NOVI UGOVOR S NJIM"



Neizvedivo.


Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162 Dinamo Zagreb - Page 46 687558162

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Tue 4 Jul - 19:42

Jebote, nekakvo Tosno nas je pobijedilo. E moja bugarska skupština, ne budeš ti dugo trener kluba koji je preveliki zalogaj za tebe.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 19:44

Iako je pripremna utakmica vidi se da smo i dalje nekonkretni pred golom. Dominacija cijelu utakmicu, pogotovo drugo poluvrijeme, ali uzalud.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 19:45

Junior najbolji. Gojak solidan. Pivarić igrao stopera. Bolje nego bočnog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Tue 4 Jul - 19:54

Pošto su ih ti jazavci pobijedili, najrealnije je reći da nitko nije odigral ništ'  ili da se nastavlja igra bez igre koja je viđena prošle sezone. Iako je pripremna utakmica neki kurac moraš i u takvoj odigrati. Bugarska skupština je trener koji pojma nema o slaganju nekakve igre, no to nije ništa novo jer smo to znali i vidjeli u proteklom prvenstvu. Za njega je i pijani Cicek trenerčina i to kad je najpijaniji.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 4 Jul - 20:08

Pričaš gluposti. Kao prvo, ovi nisu baš jazavci nego ruski prvoligaš. Drugo, vidjelo se po igri kako su jedni i drugi shvatili utakmicu. Rusi su igrali ko za bodove. Čvrsta obrana, skoro bunker i na kontre. Dinamo je igrao baš ko na pripremama. Fali završnica, ali ima još vremena. Bilo bi glupo da su već sad u top formi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum