ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/5/2017, 00:26

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj
Nisam ja izmislio da sam sjedio u loži Poljuda kao ti, ja sam ti postavio pitanje, ti si odgovorio kako si odgovorio. Ako pitanje nisi razumio, nisam ti ja kriv ;)
I to je več viđeno, kad nemaš kaj napisati ili nemaš pojma kaj bi napisal sjetiš se lože Poljuda koja baš i nema previše veze sa tvojim lažima da sam ja proglasio Peteva isključivim krivcem. Velim ti opet, citiraj gdje sam ja to napisao da svi vide, nemoj pisati izmišljotine i blebetati da sam ja to napisao, gospo'n Loža Poljuda.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/5/2017, 00:34

jalnirajko wrote:pa zato smo ga i dopeljali da nam digne bodovni saldo. pa kaj nije. mislim govorimo o sinu koji igra za 1,7 miceka. da igra za 100 iljadi bolio bi me tuki a ono bez njega u igri osvojili smo više nego s njim  Basketball
Od kud ti ta cifra ? Opet te netko vara, 1,1 je prava cifra. On i Soudani imaju toliko. A za 100 iljadi ti ni ovi klinci koji upadaju u ekipu više ne igraju.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 19/5/2017, 00:50

Zeko wrote:
jalnirajko wrote:pa zato smo ga i dopeljali da nam digne bodovni saldo. pa kaj nije. mislim govorimo o sinu koji igra za 1,7 miceka. da igra za 100 iljadi bolio bi me tuki a ono bez njega u igri osvojili smo više nego s njim  Basketball
Od kud ti ta cifra ? Opet te netko vara, 1,1 je prava cifra. On i Soudani imaju toliko. A za 100 iljadi ti ni ovi klinci koji upadaju u ekipu više ne igraju.
a onda sve pet. za 1,1 miceka može biti debel i ne trčat  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/5/2017, 01:50

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj
Nisam ja izmislio da sam sjedio u loži Poljuda kao ti, ja sam ti postavio pitanje, ti si odgovorio kako si odgovorio. Ako pitanje nisi razumio, nisam ti ja kriv ;)
I to je več viđeno, kad nemaš kaj napisati ili nemaš pojma kaj bi napisal sjetiš se lože Poljuda koja baš i nema previše veze sa tvojim lažima da sam ja proglasio Peteva isključivim krivcem. Velim ti opet, citiraj gdje sam ja to napisao da svi vide, nemoj pisati izmišljotine i blebetati da sam ja to napisao, gospo'n Loža Poljuda.
Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.

I kaj si onda skužil u toj svojoj glavici, ko je isključivi krivac za to? Basketball




Krivac ? Cicek Kranjčar pod broj 1, koji je ostavio ekipu u stanju rasula, a onda bugarska skupština pod broj 2, koji nije ni milimetar pomaka napravio od ostavštine broja 1, a tu je punih 7,5 mjeseci. Protiv ovakvog Dinama kako igra pod vodstvom bugarske skupštine, Rijeka je u finalu kupa ogroman favorit i Dinamo to može dobiti jedino ako bude Soudani imao jedan od onih svojih ludih dana i pobijedi ih "sam". Ili da pošalju Lokomotivu da igra protiv njih :) , jer čak i oni imaju bolju ekipnu igru od ovog Dinama. A za stvaranje, provedbu igre i motivaciju igrača zna se tko je odgovoran i ako svega toga nema jako je lagano zaključiti tko je za to kriv.


____________________


Dumberu, još jednom te pitam koje sam ti ja pitanje postavio, a kakav si ti odgovor dao (tebi, ostali vide u prilogu)? Ako smatraš da isključivog krivca nema, onda si mogao tako odgovoriti, a ne na pitanje tko je isključivi krivac navoditi dvije osobe ;) Glup si ko stup...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/5/2017, 12:47

Samo malo inteligencije, koje ti nemaš, treba za razumijeti kaj sam napisao. Ja ovdje nigdje ne navodim 2 isključiva krivca kako si ti to sebi u svom bolesnom mozgu protumačio. Navodim, pod broj 1 glavnog krivca Ciceka Kranjčara koji je ostavio ekipu u rasulu, koji je prije utakmice na Rujevici lokao po Istri sa svojim pajdašima da bi nakon toga na Rujevici popio 5 komada i dobio nogu. Pod broj 2 navodim Peteva koji je došao prije gotovo 8 mjeseci u Dinamo i nije ni milimetra unaprijedio igru Dinama od one koju je našao nakon Ciceka. A nije dobio imperativ osvajanja prvenstva, već samo to da naznači konture igre koju će Dinamo ubuduće igrati. On nije napravio apsolutno ništa, jer Dinamo i dalje igra isključivo na bljeskove pojedinaca, a od ekipne igre nema ničega. Osim toga, nije afirmirao nijednog igrača, nasuprot tome, Čorić mu je u potpunosti nestao, Henriquez mu je u potpunosti nestao, Fernandesa je otpisao a da nema zamjenu za njega, Machado mu je na pripremama stalno igrao i prema izvještajima, dobro igrao, da bi u prvenstvu odigrao sve zajedno jedno poluvrijeme do sada. Nebuloze totalne. I za kraj, uvjeren sam da bi Zoran Mamić, sa ovom istom ekipom Dinama, danas imao 5-6 bodova više od Rijeke, jer njemu se sigurno nebi dogodilo da prospe 14 bodova u Zagrebu, što je ovoj dvojici uspjelo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/5/2017, 12:53

A di je Svetina nesta?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/5/2017, 02:25

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj
Nisam ja izmislio da sam sjedio u loži Poljuda kao ti, ja sam ti postavio pitanje, ti si odgovorio kako si odgovorio. Ako pitanje nisi razumio, nisam ti ja kriv ;)
I to je več viđeno, kad nemaš kaj napisati ili nemaš pojma kaj bi napisal sjetiš se lože Poljuda koja baš i nema previše veze sa tvojim lažima da sam ja proglasio Peteva isključivim krivcem. Velim ti opet, citiraj gdje sam ja to napisao da svi vide, nemoj pisati izmišljotine i blebetati da sam ja to napisao, gospo'n Loža Poljuda.
Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.

I kaj si onda skužil u toj svojoj glavici, ko je isključivi krivac za to? Basketball




Krivac ? Cicek Kranjčar pod broj 1, koji je ostavio ekipu u stanju rasula, a onda bugarska skupština pod broj 2, koji nije ni milimetar pomaka napravio od ostavštine broja 1, a tu je punih 7,5 mjeseci. Protiv ovakvog Dinama kako igra pod vodstvom bugarske skupštine, Rijeka je u finalu kupa ogroman favorit i Dinamo to može dobiti jedino ako bude Soudani imao jedan od onih svojih ludih dana i pobijedi ih "sam". Ili da pošalju Lokomotivu da igra protiv njih :) , jer čak i oni imaju bolju ekipnu igru od ovog Dinama. A za stvaranje, provedbu igre i motivaciju igrača zna se tko je odgovoran i ako svega toga nema jako je lagano zaključiti tko je za to kriv.


____________________


Dumberu, još jednom te pitam koje sam ti ja pitanje postavio, a kakav si ti odgovor dao (tebi, ostali vide u prilogu)? Ako smatraš da isključivog krivca nema, onda si mogao tako odgovoriti, a ne na pitanje tko je isključivi krivac navoditi dvije osobe ;) Glup si ko stup...  Basketball
Dakle Dumberu, ajmo još jednom.

Koje sam ti ja pitanje postavio? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/5/2017, 02:26

fridrih_niche wrote:A di je Svetina nesta?
:D
Možda na kraju Zoki bude isključivi krivac kaj je otišel...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/5/2017, 02:37

Zeko wrote: I za kraj, uvjeren sam da bi Zoran Mamić, sa ovom istom ekipom Dinama, danas imao 5-6 bodova više od Rijeke, jer njemu se sigurno nebi dogodilo da prospe 14 bodova u Zagrebu, što je ovoj dvojici uspjelo.
Dumberu, možda tvoj zoki ne bi prosul 14 bodova u zege-u s Pjacom, Rogom, Eduardom na golu, trojicom nositelja kakve danas Dinamo nema (izuzev Soudania). Iako, danas Dinamo ima 80 bodova dva kola prije kraja, a s zokijem, Pjacom, Rogom je na kraju prošle sezone (36 kola) ima 85. Čiste brojke, iako doduše ove godine se vjerojatno više krade za tvoj klubić. Kako bilo, činjenica je da je Rijeka ove sezone puno bolja i opasnija (pokazuju igre ali i bodovi koje su osvojili), kao i činjenica da je Dinamov slabiji nego prošle sezone (i to bi rekao čak i prilično) pa pričati o nekom zokiju može samo budaletina poput tebe. No na budaleštine smo od tebe navikli, prije koji misec si o Sammiru pričao kao o igraču koji nedostaje Dinamu da to sve poveže Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/5/2017, 09:35

Sammir i povezivanje!
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 20/5/2017, 19:44

Lolek i Bolek - dva prsta jedne ruke.  jocolor jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/5/2017, 23:32

fridrih_niche wrote:Sammir i povezivanje!
lol!
On može povezati samo dvi vrste alhohola :D

Dozna sam od povjerljivog izvora da sammir priča kako će sljedeće sezone igrati kad maknu trenera :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/5/2017, 00:38

na 4:10 najbolja šugava rijeka ikada

jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 21/5/2017, 20:16

opet pobjeda bez sammira  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/5/2017, 08:22

Sammir - najbolji igrač svih vrimena!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 22/5/2017, 08:56

jalnirajko wrote:opet pobjeda bez sammira  Basketball
Je i 5 zicera s njim u igri, valjda je Sammir kriv kaj su ovi s 2 metra napucavali njihovog golmana, a i borilo se i trčalo se iako je još uvijek na snazi "bojkot" protiv Filje.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 22/5/2017, 20:27

ki bi da bi  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 28/5/2017, 00:18

da je igrao filjo zabili bi 10 komada  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/5/2017, 01:40

Čitam da je Čorić odbio igrati. Pod hitno u Hajduk ako ne želi propasti. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/5/2017, 14:36

Ide mali u Sampu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/5/2017, 16:03

Nek' ide i to u 3 pizde materine i nek' se nikada više ne vraća. Seronja posrani.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 41 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum