ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/4/2017, 01:13

Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Neki ljudi ocito imaju vremena za svakakve gluposti. Mislin kako ti se dade izvlacit nesto ovako. Ok beka se time bavi uefa financijska sta ja znam tko vec ali brate koji sociopat moras biti da izvlacis financijske podatke kluba kojeg mrzis. Di su dani kad smo se posteno nadamarali na cesti i onda zapili u kafani
Prvo ne mrzim nikog,a znam pogledati kako stoje financijski klubovi, ne samo Hajduk,Dinamo, nego Rijeku i ostale jer je to sve vezano za budućnost klubova. Što da ti kažem, zanima me i to,ako je to moj preveliki grijeh reci mi kad da se javim na strijeljanje  ;)
STOBOM RASPRAVE NEMA
Vidiš Ante, znam pogledati financije i klubova vani, iz inozemstva. Pa malo pogledaš gdje sve imaju prihode, na što troše,koliko na plače, odštete, koliko ulažu u omladinsku školu. Pa onda vidiš gdje je tko koliko uspješan, tko koliko igrača stvori (ne kupi, nego baš stvori u svojoj školi). Što da ti kažem, kriv sam :D
A jel ti ista jebes barem po tom pitanjz osin sto dane provodis gledajuci dinamove troskovnike.
Ništa,samo gledam Dinamove financije,odspavam 2-3 ure i onda opet :D cheers :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 20/4/2017, 16:40

amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Prvo ne mrzim nikog,a znam pogledati kako stoje financijski klubovi, ne samo Hajduk,Dinamo, nego Rijeku i ostale jer je to sve vezano za budućnost klubova. Što da ti kažem, zanima me i to,ako je to moj preveliki grijeh reci mi kad da se javim na strijeljanje  :;):
STOBOM RASPRAVE NEMA
Vidiš Ante, znam pogledati financije i klubova vani, iz inozemstva. Pa malo pogledaš gdje sve imaju prihode, na što troše,koliko na plače, odštete, koliko ulažu u omladinsku školu. Pa onda vidiš gdje je tko koliko uspješan, tko koliko igrača stvori (ne kupi, nego baš stvori u svojoj školi). Što da ti kažem, kriv sam :D:
A jel ti ista jebes barem po tom pitanjz osin sto dane provodis gledajuci dinamove troskovnike.
Ništa,samo gledam Dinamove financije,odspavam 2-3 ure i onda opet :D: :cheers: :D:
možeš spavati nakon što vidiš dinamove financije?

svaka čast!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/4/2017, 17:27

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
STOBOM RASPRAVE NEMA
Vidiš Ante, znam pogledati financije i klubova vani, iz inozemstva. Pa malo pogledaš gdje sve imaju prihode, na što troše,koliko na plače, odštete, koliko ulažu u omladinsku školu. Pa onda vidiš gdje je tko koliko uspješan, tko koliko igrača stvori (ne kupi, nego baš stvori u svojoj školi). Što da ti kažem, kriv sam :D
A jel ti ista jebes barem po tom pitanjz osin sto dane provodis gledajuci dinamove troskovnike.
Ništa,samo gledam Dinamove financije,odspavam 2-3 ure i onda opet :D cheers :D
možeš spavati nakon što vidiš dinamove financije?

svaka čast!
Pa vidiš da odspava samo 2-3 ure, ne može duže, muče ga noćne more da Dinamo ipak neće propasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 20/4/2017, 17:29

Amper se podredio unistenju dinama.... boze kakav propali zivot

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 20/4/2017, 23:47

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/prekaljeni-strucnjak-osinuo-dinamovog-fantazista-ni-slucajno-nije-opravdao-svoj-povratak-ni-status-koji-je-dobio-zasto-je-uopce-dosao/5935326/

Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/4/2017, 23:51

Jalni Ilija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 20/4/2017, 23:52

Ilija ljudina!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/4/2017, 00:56

Financijski je zatvorena ne samo 2017-a godina, već i dobar dio 2018-e. Ovih 17 milja EURA (pišem velikim slovima za idiote koji su pobrkali eure i kune i onda još u ispravku napisali da je to nebitno), potrebno je uvećati za kompletan transfer Roga u Napoli, jer taj prihod će sjesti u 2017-oj godini i za 50 % transfera Pjace u Juventus što će sjesti krajem ove godine, te za nagrade UEFA-e od Lige prvaka koje se dijele po završetku Lige prvaka, dakle to je još otprilike 30-ak milja eura. Ima tu još i potraživanja od transfera iz prijašnjih godina (Vrsaljko, Brozović, Čop), tak da budemo nekak preživjeli i to bez da prodajemo jogurt i japanke.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/4/2017, 01:57

Vincent Vega wrote:
sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
amper1950 wrote:
Vidiš Ante, znam pogledati financije i klubova vani, iz inozemstva. Pa malo pogledaš gdje sve imaju prihode, na što troše,koliko na plače, odštete, koliko ulažu u omladinsku školu. Pa onda vidiš gdje je tko koliko uspješan, tko koliko igrača stvori (ne kupi, nego baš stvori u svojoj školi). Što da ti kažem, kriv sam :D
A jel ti ista jebes barem po tom pitanjz osin sto dane provodis gledajuci dinamove troskovnike.
Ništa,samo gledam Dinamove financije,odspavam 2-3 ure i onda opet :D cheers :D
možeš spavati nakon što vidiš dinamove financije?

svaka čast!
Pa vidiš da odspava samo 2-3 ure, ne može duže, muče ga noćne more da Dinamo ipak neće propasti.
:cru Tak je sine Ivane ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/4/2017, 01:59

Može li Dumber Dumberu pojasniti kako dobit u poslovnoj godini nije jedno te isto s financijskim stanjem kluba, novcem na računu!?! Teško, jer je istina razina cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 21/4/2017, 10:05

amper1950 wrote:Može li Dumber Dumberu pojasniti kako dobit u poslovnoj godini nije jedno te isto s financijskim stanjem kluba, novcem na računu!?! Teško, jer je istina razina :cheers:
to ti je vrlo jednostavno, a kao primjer uzeti ću hajduk jer se tu vrlo plastično može razumjeti o čemu se radi!

dakle, hajduk je u minusu većem od 50.000.000 kuna.

hajduk je poslovnu godinu završio sa dobiti od recimo 10.000.000 kuna (dobite je razlika između prihoda i rashoda u poslovnoj godini).

da li je financijsko stanje hajduka (novac na računu) sada +10.000.000 kuna?

nije. zašto nije? jer postoji dug od prije koji je veći od dobiti u financijskoj godini.
moguće je samo da je dug reprogramiran, da su vjerovnici pristali na odgodu plaćanja pa da je dobit iz financijske godine na raspolaganju za trošenje jer su rate kredita manje od dobiti, ili tih rata zbog odgode nema.

financijsko stanje na računu je i dalje u negativi, ali zbog reprograma i dogovora s vjerovnicima račun nije blokiran. račun nije blokiran...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/4/2017, 11:41

Eto,kako je Dumber sam sebi (Dumberu) pojasnija da dobit nije stanje na računu na primjeru Hajduka (malo koristeći krive brojke ali oprošteno :D ), dok je na primjeru Dinama zaključija da isti na računu ima onoliko koliku je ostvarija dobit u poslovnoj 2016-oj  Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 21/4/2017, 13:28

amper1950 wrote:Eto,kako je Dumber sam sebi (Dumberu) pojasnija da dobit nije stanje na računu na primjeru Hajduka (malo koristeći krive brojke ali oprošteno :D: ), dok je na primjeru Dinama zaključija da isti na računu ima onoliko koliku je ostvarija dobit u poslovnoj 2016-oj  :bball: :bball: :bball:
ajde, idiote, navedi gdje sam ijednom riječi spomenuo dinamo?

toliko si već zastranio da i budan haluciniraš.

da li haluciniraš od opijata, ili zbog bolesne psihe neću analizirati...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/4/2017, 13:44

amper1950 wrote:Eto,kako je Dumber sam sebi (Dumberu) pojasnija da dobit nije stanje na računu na primjeru Hajduka (malo koristeći krive brojke ali oprošteno :D ), dok je na primjeru Dinama zaključija da isti na računu ima onoliko koliku je ostvarija dobit u poslovnoj 2016-oj  Basketball Basketball Basketball
A kako tebi glupanu bilo kaj objasniti oko financija kad kažeš da je razlika između 17 milja eura i 17 milja kuna, nebitna ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 21/4/2017, 14:50

Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 21/4/2017, 15:53

Heinrich_Himmler wrote:Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca
Ne znam jesi ironičan, ali je činjenica da ti mladići, pogotovo, koji profesionalno nisu vezani uz financije (i o tome drugi brinu), nemaju racionalan uvid u finabcijsko poslovanje i red velićina ... njih je lako preveslati!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 21/4/2017, 16:23

sat2 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca
Ne znam jesi ironičan, ali je činjenica da ti mladići, pogotovo, koji profesionalno nisu vezani uz financije (i o tome drugi brinu), nemaju racionalan uvid u finabcijsko poslovanje i red velićina ... njih je lako preveslati!
Sad ces mi reci da je i messi i modric i neymar svi oni nisu nista znali...moj me.
Moj mali ima manje od 2 godine pa vec zna sta je suska sta gvozdje jbg... Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 21/4/2017, 16:24

Ali imam osjecaj da se udruga Nas Hajduk vise brine oko dinama nego oko svoga kluba.
Netvrdim da je dinamo ispravan jer nije ali tolika opsesija kao u toj udruzi ne postoji nigdje. Mozda kriju cinjenicu gazde iste udruge da nerade nista a zive ka turski veziri

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 21/4/2017, 16:28

Heinrich_Himmler wrote:
sat2 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca
Ne znam jesi ironičan, ali je činjenica da ti mladići, pogotovo, koji profesionalno nisu vezani uz financije (i o tome drugi brinu), nemaju racionalan uvid u finabcijsko poslovanje i red velićina ... njih je lako preveslati!
Sad ces mi reci da je i messi i modric i neymar svi oni nisu nista znali...moj me.
Moj mali ima manje od 2 godine pa vec zna sta je suska sta gvozdje jbg... Basketball
Pa jbt. led ... hočeš reći da oni svaki petak navečer sjede uz kalkulator i hrpu računa i pišu porezne prijave ... ? Vani, maltene, svaka dobrostojeća obitelj ima svog računovođu ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 21/4/2017, 16:31

sat2 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
sat2 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca
Ne znam jesi ironičan, ali je činjenica da ti mladići, pogotovo, koji profesionalno nisu vezani uz financije (i o tome drugi brinu), nemaju racionalan uvid u finabcijsko poslovanje i red velićina ... njih je lako preveslati!
Sad ces mi reci da je i messi i modric i neymar svi oni nisu nista znali...moj me.
Moj mali ima manje od 2 godine pa vec zna sta je suska sta gvozdje jbg... Basketball
Pa jbt. led ... hočeš reći da oni svaki petak navečer sjede uz kalkulator i hrpu računa i pišu porezne prijave ... ? Vani, maltene, svaka dobrostojeća obitelj ima svog računovođu ...
Ma znam sve ali nemozes pred istraznim organima glumit nevino djetesce koje nije znalo nista a igras za jedan gigant zvani real madrid... pa nije tamo vrag da igrah za cevape i malo kapule

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 21/4/2017, 16:58

Heinrich_Himmler wrote:Ili kako objasnit kad Modric kaze da je 2008 bio mladic od 22 godine koji nije znao da je svota od 80 milja kuna velika svota novca
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 26 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum