ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.....sveta Nedjelja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

.....sveta Nedjelja - Page 2 Empty Re: .....sveta Nedjelja

Post by Guest Sun 19 Feb - 14:30

desert_fox wrote:
Bracala wrote:
desert_fox wrote:Taj dan smo se svi skoro pozdravili sa zivotima i rekli ajmo im se prije konacnog kraja najebat matere. Pobjedili smo ih . A dobro su gazili.

kako tako sa svojom bracom i saveznicima...
Koji su za tu operaciju oruzje nabavljali kod Vojske Srpske.... opet si ..... glup

kod srpske vojske ste i vi nabavljali naoruzanje. kako bi inace sjebali stari most na neretvi?

Guest
Guest


Back to top Go down

.....sveta Nedjelja - Page 2 Empty Re: .....sveta Nedjelja

Post by FRANK Sun 19 Feb - 14:55

Koji mi bogati pa i dokazano je da su ga balije srusile. Ja sam tada bio u mostaru . Ok most je pogodjen tko zna koliko puta ali zavrsni udar su izvele snage armije bih. Jer jednostavno mi tada smo spremali ofanzivu na balije i oni su ga satrali. Mada niposto nevidim idiota u nasem zapovjednistvu koji bi vohsku poslao u juris preko mostova. A u HVOu je bilo idiota zapovjednika vise nego u HOS HV VRS VSK I ABIH zajedno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

.....sveta Nedjelja - Page 2 Empty Re: .....sveta Nedjelja

Post by FRANK Sun 19 Feb - 14:57

Btw... ja da sam mogao osobno bi ga srusio jer taj most nepredstavlja nista hrvatsko niti katolicko. A da ne kazem da su prve udare na most jos 1992 izvele srpske snage

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

.....sveta Nedjelja - Page 2 Empty Re: .....sveta Nedjelja

Post by FRANK Sun 19 Feb - 21:22

Momci ovaj put smo vam dali lufta iduce nedjelje se rjesavaju neke stvari

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

.....sveta Nedjelja - Page 2 Empty Re: .....sveta Nedjelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum