ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlaze zauvijek

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:00

Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!

RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by crvenkasti 17/2/2017, 10:06

epikur37 wrote:[size=14]mALO nas je. Čitamo kako Hrvati gotovo svake noći odlaze za poslom – autobusima za Njemačku, avionima za Irsku... Tuga je to. A znate što je najžalosnije? Ljudi koji danas odlaze ne vjeruju u povratak natrag u svoju zemlju. Više su vjerovali u povratak Hrvati koji su išli vani za poslom u doba socijalističke Jugoslavije. To je činjenica koje se sadašnja Hrvatska i cijela njena vlast mogu samo stidjeti.

Emigracija za vrijeme Jugoslavije je vjerovala da će se vratiti


Tada smo imali san. San o neovisnoj državi koji je održavao hrvatski duh tisuću godina. Državi koja će biti naša, onakva kakvu smo željeli i u kojoj ćemo napokon imati slobodu, pravdu i blagastanje.

Sad, kad se san ostvario i kad smo vidjeli da je ispalo sranje, sad nemamo ništa. Tisuću godina smo sanjali o sranju. Ničem se više ne nadamo, ništa ne očekujemo, ništa ne želimo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 10:08

RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:10

Lud sam sto gradi ...to šta s druge strane navodno kako mi je na psihotestu receno imam malo veci IQ šta me nezanima njegovo mišljenje al tako sam kaže ispitivac psiholog , šta imam hrpu znanja o psihologiji , duši , svemiru oko sebe , šta sam inace miran po prirodi ....to ti je poprilicno daleko od toga da necu reagirat na pritisak okoline i materijalnog svijeta ....al ja kad reagiram onda bude veliko a ne malo shranje.

lol!

Tako ti je i s matrijahalnom imperijom na koju sam naletio i otkrio je prije 10-ak godina ....lijepo se samo blokirao i neheben ništa i sad mi možete DUVAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik 17/2/2017, 10:18

zašto u psihijatra longi? da nisi lud?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:19

n_razbojnik wrote:zašto u psihijatra longi? da nisi lud?
Tjeraju me , nije moja ideja , ja samo rekao ok i da se necu opirat i da cu biti kooperativan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:24

Uzeo sam uputnicu u srijedu a nakon toga na razgovor pa onda dobio info i kod koga i kada.

A šta cu sad , idem , ispast cu pizda ako neidem tj kao da neželim surađivat i bit kooperativan tj pružam otpor.

Prepisat ce mi Normabel i ustanovit dijagnozu ....pa nek šef to šalje u upravu gore ....možda mi sredi sporazumni otkaz pa da imam pravo na naknadu s biroa.

Šta ja znam šta oni svi oce , to s psihijatrom nije moja ideja , valjda misle da ce me izlijecit.

Smiješno.

  Odlaze zauvijek - Page 4 1f602 

Izlijecit češ me kad promijeniš zakone tj da žene nesmiju radit negdje ako ima slobodni muški na tržištu rada te ako je broj djece paran da drugo dijete ide ocu po slovu zakona a ne da ga se šikanira i ništa nepita nego uvaljuje alimentacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:36

MLADIĆ POBJEGAO IZ HRVATSKE "Uvijek sam se pitao jesam li idiot što ostajem ovdje i preživljavam"


JEDAN mladić, Boris V., koji je otišao živjeti i raditi u Irsku napisao je tekst o svom odlasku u Facebook grupi "Idemo u Irsku". Sudeći prema broju lajkova koje je skupio, njih preko 600, tekst je oduševio mnoge.

"Ako niste uhljeb, guzonjin sin ili politički krpelj neke od naših vodećih stranaka, sigurno ste se u vašem životu, kao i ja, pitali kako to da kod nas ljudi koji su totalni debili, nekulturni, bezobrazni i neobrazovani imaju toliko novaca, uspješni su, slavni i zaobilaze zakon i pravila bez posljedica. Zašto?
"Ljudi, nemojte više gubiti vrijeme"

Ja sam se uvijek pitao jesam li ja onda idiot? Zaostao? Nesposoban ili nešto drugo nije u redu sa mnom, jer u našem hrvatskom okruženju ne mogu postići ništa više od toga nego da preživim mjesec? Hoće li tako biti do kraja života? Postoji li mjesto gdje je drugačije i gdje se neke druge kvalitete više cijene i nagrađuju?", prenosi Croexpress.


"E pa upravo to sasvim NEOBIČNO iskustvo sam doživio u Irskoj, gdje za svo čudo moj poslodavac zaista cijeni rad, trud, angažman, poštenje, iskrenost, odgovornost prema poslu i klijentu. Je*ote, ne možeš vjerovati pa onda iz iskustva pričekaš s euforijom jer misliš možda je to samo na početku, međutim kad se to nastavi mjesec za mjesec pa ti se nagovijesti povišica i više rangirano radno mjesto, shvatiš da nisi ti idiot, da nisi nesposoban i da je zapravo sve u redu s tobom.

Okruženje u kojem si bio je nezdravo i loše i onda tako nekako ispunjen nečim čudnim, novim, ali ful dobrim, počneš i na život i stvari malo drugačije gledati, vedrije, toplije i prije svega zdravije.

Ljudi, nemojte više gubiti vrijeme, zdravlje i živce u Bankarskoj/HDZ/SDP-ovskoj prćiji. Pod krinkom nacionalizma su nas pokrali i domovinu nam rasprodali. Ponosan sam što sam Hrvat i zauvijek ću voljeti svoju domovinu, ali hrvatska država... Fuj", napisao je ogorčeni mladić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mladic-pobjegao-iz-hrvatske-uvijek-sam-se-pitao-jesam-li-idiot-sto-ostajem-ovdje-i-prezivljavam-/951116.aspx

Šta ih više odseli veci krah nataliteta ...a ja sigurno iz guzice nevadim bebe ...zna se ciji je to posao a ako ne onda idemo dalje ....DOOOO DNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 10:41

RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:50

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock
Jedna kojoj sam stalno radio usluge , muško je a cim jedan put nije po njegovome digao nosinu ...pa mi pukao film , skupilo mi se sve , osobni problemi , svak te prca a sad i ovaj prema kojemu si bio maksimalno fer ....pa lijepo pukao ...meni otkaz a tebi opomena pred otkaz a ima ženu i dvoje djece i podstanar je ....pa lijepo osjedi sad od nerviranja na poslu jer je tebi sad teže nego meni jer ti si ostao al imaš opomenu pred otkaz i jedna mala greška i letiš na ulicu a mene boli kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 10:58

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock
Jedna kojoj sam stalno radio usluge , muško je a cim jedan put nije po njegovome digao nosinu ...pa mi pukao film , skupilo mi se sve , osobni problemi , svak te prca a sad i ovaj prema kojemu si bio maksimalno fer ....pa lijepo pukao ...meni otkaz a tebi opomena pred otkaz a ima ženu i dvoje djece i podstanar je ....pa lijepo osjedi sad od nerviranja na poslu jer je tebi sad teže nego meni jer ti si ostao al imaš opomenu pred otkaz i jedna mala greška i letiš na ulicu a mene boli kuraz.
 Odlaze zauvijek - Page 4 P13001415_b_v8_ab


I know that there are Ascended Masters who said that the attachments are part of the roles of ego. I don’t speak about attachments. I speak about RESPECT, and you don't respect

http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/2010/03/session-lucifer.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 11:09

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock
Jedna kojoj sam stalno radio usluge , muško je a cim jedan put nije po njegovome digao nosinu ...pa mi pukao film , skupilo mi se sve , osobni problemi , svak te prca a sad i ovaj prema kojemu si bio maksimalno fer ....pa lijepo pukao ...meni otkaz a tebi opomena pred otkaz a ima ženu i dvoje djece i podstanar je ....pa lijepo osjedi sad od nerviranja na poslu jer je tebi sad teže nego meni jer ti si ostao al imaš opomenu pred otkaz i jedna mala greška i letiš na ulicu a mene boli kuraz.
E tako to bude Longi..
Kad sam krenuo na predavanja,grupe u prosjeku 30 ljudi,svi odmah poceli traziti brojeve,telefona,mailove,profile ovo i ono..Koji Qrc??
Cura sjedi do mene,istegla vrat,da prepise moje ime i sve ostale podatke..Ejjjj..!!!! Koji ti QRC??
Pa eto,imam puno prijatelja,pa da budemo u kontaktu..kaze..Koji QRC?? Koji prijatelji?Čovjek moze imati jednog pravog prijatelja,a i to ti utjera noz u ledja,ako ni radi ceg drugog,a ono da pojebe neku bićez...Uglavnom da ne duljim,sve se svodi na interes neki potencijalni..Tak osi i ti popusio..dobro,i ja u vise navrata.
neka krscanka iz Sirije ,se isto prikeljila,sladunjavo..oke,ako mogu pomoci pomoci cu,ali ovo je bilo gore od onih na standovima kako se nudje...Predavanje zavrsilo,a ona kao zvakaca guma,pravo za petu se prikeljila,skoro imao beda sa Rujkom.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 11:11

Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by L'âme 17/2/2017, 11:12

Drama queen :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by L'âme 17/2/2017, 11:14

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:[size=14]mALO nas je. Čitamo kako Hrvati gotovo svake noći odlaze za poslom – autobusima za Njemačku, avionima za Irsku... Tuga je to. A znate što je najžalosnije? Ljudi koji danas odlaze ne vjeruju u povratak natrag u svoju zemlju. Više su vjerovali u povratak Hrvati koji su išli vani za poslom u doba socijalističke Jugoslavije. To je činjenica koje se sadašnja Hrvatska i cijela njena vlast mogu samo stidjeti.

Emigracija za vrijeme Jugoslavije je vjerovala da će se vratiti


Tada smo imali san. San o neovisnoj državi koji je održavao hrvatski duh tisuću godina. Državi koja će biti naša, onakva kakvu smo željeli i u kojoj ćemo napokon imati slobodu, pravdu i blagastanje.

Sad, kad se san ostvario i kad smo vidjeli da je ispalo sranje, sad nemamo ništa. Tisuću godina smo sanjali o sranju. Ničem se više ne nadamo, ništa ne očekujemo, ništa ne želimo.
nakon opstipacije je svaka probava dobra :-o
Ti kao da si od jucer :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 11:15

RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 11:16

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 11:19

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
E bas mi je drago cuti da vec imas opciju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 11:22

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
E bas mi je drago cuti da vec imas opciju...
Da al nemam živaca sad za taj posao , kontakt s ljudima ovo ono a živci tanki nakon 10 godina toga , ocu neki gdje nema kontakta s ljudima ...jednostavno neželim opet to nego promjenu neku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 11:24

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
E bas mi je drago cuti da vec imas opciju...
Da al nemam živaca sad za taj posao , kontakt s ljudima ovo ono a živci tanki nakon 10 godina toga , ocu neki gdje nema kontakta s ljudima ...jednostavno neželim opet to nego promjenu neku.
ze tebe bi bilo idealno IT podrucje..Ti,kompjuteri i nitko vise... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 11:27

Ma nezamaram se sad s time , još uvijek sam pod suspenzijom , vucem bolovanje jer sam sheba nogu kako sam to sve tamo razvalio od živaca ...sad u psihijatra ....ono polako ...zva staru na razgovor ...objasnija joj da me žene više nezanimaju tako da ono to je to pa ako ce pomoc oko knjigovodstva ok a ako ne ono opet ok idemo dalje .....ima nekretnina li la ....nemam potomstva ....nešto iznajmljivat , nešto prodat ....i onako nemam kome ostavit .....u biti mi puca kuraz ....nešto uvijek mogu raduckat za 3500 - 4000 kuna ....bar to nije neki problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176128
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 4 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum