ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna - Page 4 Empty Re: Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna

Post by Guest Sat 18 Feb - 19:13

Noor wrote:
govinda wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:
kaja wrote:
neću više. nisam više u tom raspoloženju
Ma slobodno mi psuje, nece ti niko nista ovdje, ti si Hrvatica...
a zašto bi meni ako neće tebi ništa, iako si nekoliko puta ponovio da ti i nije žao ukoliko takve kao ja  raznesu islamski teroristi koji su zapravo izazvani, ne bi oni da nisu izazvani
i i dalje pišeš slobodno
u americi bi ti prije sat vremena pokucali na vrata i već bi letio za guatanamo zavezan
ovdje vidim možeš
Kajo, samo psuj, nisi ni ban dobila, za to sto si ti napisala ja dobijem automatski 3 dana banovanja...dakle, ti si Hrvatica pa mozes mene ovdje vrijedjati, ja sam musliman i moram da sutim ovdje, ionako svima idem na zivce sto sam uopste ovdje...
ovo nije istina, iako si i mene osobno duboko uvrijedio, prešla sam preko toga i kad si neopterećen islamom i kršćastvom, ugodno si društvo.
Potpis..

Guest
Guest


Back to top Go down

Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna - Page 4 Empty Re: Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna

Post by Guest Sat 18 Feb - 19:27

Mjera je na godinu dana, a što poslije s tom osobom koja se prijavljuje na Zavod. Nitko ne piše da nakon te mjere osoba godinu dana ne može koristiti druge mjere.
S ovim se ništa ne riješava dugoročno. Dakako da svim mladima godina dana stalnih prihoda pa makar ona bila minimalac odgovara, jer smo se naučili na mrvice i sretni s njima. No, što poslije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna - Page 4 Empty Re: Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna

Post by Trinity Sat 18 Feb - 19:37

asilovski wrote:ne znam baš, mladi će prije raditi za 1500 eura u Koelnu nego biti robovi u Kauflandu ili Konzumu
Baš to, ova će ih mjera potaknuti da što prije odu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna - Page 4 Empty Re: Blagajnice će zamijeniti mladi za 2.620 kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum