ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by Guest 17/2/2017, 03:15

to je ko ono majka muju šišala na struju  cat

Guest
Guest


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by michaellcmacha 17/2/2017, 07:47

govinda wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
govinda wrote:
A to je jedan Ausvic i pusti plin? 6 milijuna muslimana spaljeno? Vi nacisti ne znate za drugo...
Sumnjam u taj scenarij jer ovi su sirotinja a Židove su Nijemci ubijali jer su bili bogati a sve im uzeli pa da nema pravnih naslijednika ....šta bi ove u koc logor ? Zabarakidat ce ih u geta pa ako pocmu neredi ...policija , vojska bla bla bla.


Ma kmeči bezveze, govinda je bijeli musliman i nije terorist, priznaje krćansku europu i sluša našu glazbu...
Od hrvatskih bendova slusam samo Hladno pivo, Majke, Azru i Bambie Molesters...i Atomce, zaboravih ih dodati..
Lada mi je frendica iz mladih dana, ok je ali ona i njen muž i ekipa iz benda su drugi svijet, ono potpuno drukčiji od drugih... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by Kermit 17/2/2017, 08:07

govinda wrote:kakav je to sufijski hram, da mi je samo znati...mozue biti samo dzamija il derviska tekija...
mislim da je đamija, pa to je Saudijska Arabija naredila
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by govinda 17/2/2017, 14:33

Eroo wrote:
govinda wrote:Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 2Q==
Rumi pjeva i u slavu Trojstva; Boga Oca, Sina i Duha Svetoga. Nisi primijetio?
Na Rumiju ste pali i nikad se  od tada niste oporavili. Mislim na ono vrijema općenito, jelda.
Daj ne pricaj gluposi, covjek koji ej obavio hadz pjeva o Svetom Trojsvu? Sta se babi snilo...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by govinda 17/2/2017, 14:35

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
govinda wrote:
A to je jedan Ausvic i pusti plin? 6 milijuna muslimana spaljeno? Vi nacisti ne znate za drugo...
Sumnjam u taj scenarij jer ovi su sirotinja a Židove su Nijemci ubijali jer su bili bogati a sve im uzeli pa da nema pravnih naslijednika ....šta bi ove u koc logor ? Zabarakidat ce ih u geta pa ako pocmu neredi ...policija , vojska bla bla bla.


Ma kmeči bezveze, govinda je bijeli musliman i nije terorist, priznaje krćansku europu i sluša našu glazbu...
Od hrvatskih bendova slusam samo Hladno pivo, Majke, Azru i Bambie Molesters...i Atomce, zaboravih ih dodati..
Lada mi je frendica iz mladih dana, ok je ali ona i njen muž i ekipa iz benda su drugi svijet, ono potpuno drukčiji od drugih... :)
Surf rock je totalno drugi svijet :)

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by govinda 17/2/2017, 14:46

Eroo wrote:
govinda wrote:
provocator wrote:Pa ja već ne znam koji puta kažem da su muslimani najveći neprijatelji muslimanima. Kokaju se međusobno sto na sat. A kome to ide na ruku ne treba posebno naglašavati.
Inače ne znam da u samom Pakistanu ima velik broj sufija ipak su oni mahom s one šiitske strane. No dobro nisam baš upućen, priznajem. I kaj ti je to 72 mrtva muslimana? Yebeš to... da je poginuo u samoubilačkom napadu jedan jedini Amer onda bi svi svjetski mediji 24 sata o tome izvještavali.
Ne znam bas da ima sufija medju siitima...
O, majko mila, zar sufiji nisu o'tamo i došli u Tursku-u Konju? A onda i dalje..
Nemate vi pojma o sufijskoj duhovnosti...više od vas o njima znaju naši Isusovci i Benediktinci.
Niti su sufije nastale od šiizma niti šije pripadaju sufijama. Ono što ih čini bliskim (sufije iz Ehli-sunneta) jesu objašnjenja i istine prenijete od imama Ehli-bejta, nekada u obliku dova, nekada u obliku odgovora na pitanja ili pak kao predaje za objašnjavanje stvarnosti. S obzirom da ta objašnjenja predstavljaju ispravno poimanje Božije knjige i Poslanikovog sunneta, i da im je izvor vahj, ono što je u njima rečeno odgovara stvarnosti.
Ero, nemoj pametovati o Islamu kada ga ne poznas, ni ja ne pricam o krscanstvu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by Eroo 17/2/2017, 15:46

govinda wrote:
Eroo wrote:
govinda wrote:
provocator wrote:Pa ja već ne znam koji puta kažem da su muslimani najveći neprijatelji muslimanima. Kokaju se međusobno sto na sat. A kome to ide na ruku ne treba posebno naglašavati.
Inače ne znam da u samom Pakistanu ima velik broj sufija ipak su oni mahom s one šiitske strane. No dobro nisam baš upućen, priznajem. I kaj ti je to 72 mrtva muslimana? Yebeš to... da je poginuo u samoubilačkom napadu jedan jedini Amer onda bi svi svjetski mediji 24 sata o tome izvještavali.
Ne znam bas da ima sufija medju siitima...
O, majko mila, zar sufiji nisu o'tamo i došli u Tursku-u Konju? A onda i dalje..
Nemate vi pojma o sufijskoj duhovnosti...više od vas o njima znaju naši Isusovci i Benediktinci.
Niti su sufije nastale od šiizma niti šije pripadaju sufijama. Ono što ih čini bliskim (sufije iz Ehli-sunneta) jesu objašnjenja i istine prenijete od imama Ehli-bejta, nekada u obliku dova, nekada u obliku odgovora na pitanja ili pak kao predaje za objašnjavanje stvarnosti. S obzirom da ta objašnjenja predstavljaju ispravno poimanje Božije knjige i Poslanikovog sunneta, i da im je izvor vahj, ono što je u njima rečeno odgovara stvarnosti.
Ero, nemoj pametovati o Islamu kada ga ne poznas, ni ja ne pricam o krscanstvu...
Više znam o Sufijima nego što misliš. Njihova duhovna tradicija nema velike veze s onim što ti razumiješ pod islamom.
Gdje god postoji inicijacija uvijek je tajnost u pitanju; od Masona, Alawita i slično. Alawita j malo, ali čuda čine, kao što vidiš.
Prouči malo i druge knjige osim Kur'ana, neće ti naškoditi. Možeš za početak pročitati nešto od svete Tereze Avilske ili od Svetoga Ivana od Križa, na primjer...Sufijski mekamimi djeluju kao plagijat od nekih djela Svete Terezije...ili je bilo obrnuto. Nema o tme ništa u Kur'anu, naravno. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74941
2016-07-22


Back to top Go down

Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih - Page 8 Empty Re: Pakistan: U napadu na sufijski hram 72 mrtvih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum