ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ima i gorih

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 17/2/2017, 23:34

No ok dosta je toga kod njih i jeftinije pa to 250 eura vrijedi više ....al zato i nekome tko dolazi iz skuplje države i gdje je plača veca to tamo i izgleda jeftino ( jeftinije ) šta i je.

RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:35

Bracala wrote:ja ne znam ko u srbiji ima platu 350€?
svi rade za po 25-30 soma dinara sto mu je izmedju 200 i 250€...
slično je i u RH, prosječna plaća 700€, dok većina ljudi radi za 400-500€, mislim da je 450€ najbrojniji porezni razred
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:38

RayMabus wrote:No ok dosta je toga kod njih i jeftinije pa to 250 eura vrijedi više ....al zato i nekome tko dolazi iz skuplje države i gdje je plača veca to tamo i izgleda jeftino ( jeftinije ) šta i je.
Potrositi 500 Ojrova preko petka i subote,je pickin dim,i to cak nita posebno ne kupis,mislim na svabiju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:41

RayMabus wrote:No ok dosta je toga kod njih i jeftinije pa to 250 eura vrijedi više ....al zato i nekome tko dolazi iz skuplje države i gdje je plača veca to tamo i izgleda jeftino ( jeftinije ) šta i je.

nista nije jeftinije. najskuplje gorivo, najskuplja struja, najskuplja hrana, najskuplje grejanje...
jedino sta je jeftinije su putarine i cigarete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 17/2/2017, 23:44

Bracala wrote:
RayMabus wrote:No ok dosta je toga kod njih i jeftinije pa to 250 eura vrijedi više ....al zato i nekome tko dolazi iz skuplje države i gdje je plača veca to tamo i izgleda jeftino ( jeftinije ) šta i je.

nista nije jeftinije. najskuplje gorivo, najskuplja struja, najskuplja hrana, najskuplje grejanje...
jedino sta je jeftinije su putarine i cigarete.
OK ....znam da je ovo u Bugarskoj šta weber govori tocno jer sam tamo i sam bija ...za hr pojmove to je tamo prejeftino ....ono doslovno da je radit u Hr a trošit u Bugarskoj to ko kralj moš živit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:48

RayMabus wrote:
Bracala wrote:
RayMabus wrote:No ok dosta je toga kod njih i jeftinije pa to 250 eura vrijedi više ....al zato i nekome tko dolazi iz skuplje države i gdje je plača veca to tamo i izgleda jeftino ( jeftinije ) šta i je.

nista nije jeftinije. najskuplje gorivo, najskuplja struja, najskuplja hrana, najskuplje grejanje...
jedino sta je jeftinije su putarine i cigarete.
OK ....znam da je ovo u Bugarskoj šta weber govori tocno jer sam tamo i sam bija ...za hr pojmove to je tamo prejeftino ....ono doslovno da je radit u Hr a trošit u Bugarskoj to ko kralj moš živit.
Pa jebote,...pokrenes posao u nekoj zapadnoj drzavi,i visis po Bugarskoj..Opet,ak odovoljno zaradjujes,mozes si sve priustiti i u skupljim drzavama..meni je recimo RH jeftina,kad dojdem doli..Sad ako netko bas hoce egzotu,to je druga stvar..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:52

ima i gorih - Page 2 002
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 17/2/2017, 23:52

sve ovisi Longi,jel radis za nekog ili drugi rade za tebe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 17/2/2017, 23:53

pismejker wrote:
Pa jebote,...pokrenes posao u nekoj zapadnoj drzavi,i visis po Bugarskoj..Opet,ak odovoljno zaradjujes,mozes si sve priustiti i u skupljim drzavama..meni je recimo RH jeftina,kad dojdem doli..Sad ako netko bas hoce egzotu,to je druga stvar..
Dobra ideja ...bravo ...ti si pametan ....ovo ovdje sve iznajmit i otic u Bugarsku a nek lova ide poštom.

Bravo bravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 18/2/2017, 00:02

Lijepo odeš i kupiš jednu garsonjericu u predgrađu Sofije , ono jednosobno cisto da imaš di živit ...ništa vikendice i to ...pokušale Švabe pa im cigani popljackali sve dok ovih nije bilo .....i onda imaš avion i to ...ovdje iznajmiš ljeti , pobereš lovu i onda nazad i boli te kuraz.

Život ti je brat bratu duplo jeftiniji kako god okreneš ...šta je ovdje 100 eura tamo ti je ko da imaš najmanje 200.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 18/2/2017, 00:05

Jednostavna matematika ...ako ti je sezona ovdje četri mjeseca ovih osam ti je prazni hod ...ako ti ovdje treba 4000 kn mjesecno tamo ti treba oko 2000 kn mjesecno ....znaci oko 300 eura i manje.

Pa sad puta osam mjeseci pa vidi koliko uštediš godišnje.

A štaš koji kuraz zimi ovdje jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 18/2/2017, 00:23

U  biti se to isplati ...Švabo ako ima samo jedan stan tamo da ga iznajmi i priseli u Sofiju nemora ništa radti ...može komodno s 500 eura tamo živit solidno .,...isto ko i ima nekretnina više negdje npr na Jadranu pa iznajmljuje ...ista stvar ...ono pemzija odma ...neka garsonjerica u predgrađu i boli te kuraz.

ima i gorih - Page 2 8016913372_03eb9a19e5_b
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Guest 18/2/2017, 00:33

Zaboravio si longi da nas i Bugarska prestiže po rast GDPa, stigla nas Rumunjska, sve te zemlje su provele neoliberalne reforme, pa se brzo razvijaju.. za 5godina nas stiže Bugarska za 10 Albanija, i time Hrvatska i ostaje najjeftinija zemlja EU.. što je i dobro ako imaš malo više love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by RayMabus 18/2/2017, 00:38

Pinochet wrote:Zaboravio si longi da nas i Bugarska prestiže po rast GDPa, stigla nas Rumunjska, sve te zemlje su provele neoliberalne reforme, pa se brzo razvijaju.. za 5godina nas stiže Bugarska za 10 Albanija, i time Hrvatska i ostaje najjeftinija zemlja EU.. što je i dobro ako imaš malo više love
A onda u Moldaviju ...nu teške li filozofije ... ko da je bitno koji grad tamo , bitno je da je jeftino....garsonjera , predgrađe , internet ...i boli te kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

ima i gorih - Page 2 Empty Re: ima i gorih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum