ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by kaya Thu 16 Feb - 17:10

asila i ja ćemo ostati, i susjed..ko vas ostale jebe...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 17:11

kaja wrote:
ne slažeš se , zato stalno i objavljuješ ovakave članke i teslu .
Ha ha ha pa to ti nigdje nepiše da žene moraju bit robovima muškima il tako šta.

Evo ti tekst i izvadi mi dio teksta u kojem piše da žene trebaju biti financijski ovisne o muškima :

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176099
2014-04-11


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by dijagram Thu 16 Feb - 17:12

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Ovi sa skolskom djecom i nisu tako mladi40+, pa i 50+godina
Odlaze i iz zagreba i to zaposleni, biraju bolje placeno mjesto u Irskoj
Puno ljudi i iz Sesveta ide, mahom baustelci s obiteljima, ljudi 40-50 godina
Idu i iz Zagorja i Prigorja kaže mi lega da ih je došlo masu
To i hocu naglasiti, glupo mi ovo vise, ode cijela slavonija, idu iz svih krajeva, a kako i ne bi ako ima bolje placenih mjesta i moze im se lako pristupiti jer smo u EU.
S tim se moralo racunati i sada se dogadja.
zato što je Baranja baš očišćena od ljudi eo Branjina sa 1200 ljudi palo na 200, isto je sa Belim, i selima uz mađarsku granicu, Osijek sa 110.00 pao na 65.000, Zagorci odlaze sami bez obitelji ovo je ko zbjeg
Posvuda nas je manje,sto od selidbe u pecalbu sto od loseg nataliteta.
No dobro, tu su drzavne institucije, sluzbe i sredit ce stvar:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Kermit Thu 16 Feb - 17:13

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Ovi sa skolskom djecom i nisu tako mladi40+, pa i 50+godina
Odlaze i iz zagreba i to zaposleni, biraju bolje placeno mjesto u Irskoj
Puno ljudi i iz Sesveta ide, mahom baustelci s obiteljima, ljudi 40-50 godina
Idu i iz Zagorja i Prigorja kaže mi lega da ih je došlo masu
To i hocu naglasiti, glupo mi ovo vise, ode cijela slavonija, idu iz svih krajeva, a kako i ne bi ako ima bolje placenih mjesta i moze im se lako pristupiti jer smo u EU.
S tim se moralo racunati i sada se dogadja.
zato što je Baranja baš očišćena od ljudi eo Branjina sa 1200 ljudi palo na 200, isto je sa Belim, i selima uz mađarsku granicu, Osijek sa 110.00 pao na 65.000, Zagorci odlaze sami bez obitelji ovo je ko zbjeg
Posvuda nas je manje,sto od selidbe u pecalbu sto od loseg nataliteta.
No dobro, tu su drzavne institucije, sluzbe i sredit ce stvar:)
ima u ovoj državi koje je zadužen za istinu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 17:13

Kajo , Kajo , Kajo nauci citat ....nigdje nepiše da moraju bit finacijski ovisne o muškima nego da njihovo takmicenje i izbacivanje muških s tržišta rada je kraj civilizacije.

To šta ti neznaš citat il nemožeš skužit da postoji opcija da im se placa da odgajaju djecu a muž mora onda radit i da to država regulira ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176099
2014-04-11


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 17:18

RayMabus wrote:Kajo , Kajo , Kajo nauci citat ....nigdje nepiše da moraju bit finacijski ovisne o muškima nego da njihovo takmicenje i izbacivanje muških s tržišta rada je kraj civilizacije.

To šta ti neznaš citat il nemožeš skužit da postoji opcija da im se placa da odgajaju djecu a muž mora onda radit i da to država regulira ....
No  budimo iskreni jer ja nisam baš toliko glup koliko ti misliš pa znam jednu stvar : u biti tebi se nerađa ako nije sve po tvome

...pa čemo ovako u buducnosti ....a to je da učiteljice s djecom imaju prednost pred učiteljicom bez djece ....pa ti slobodno studiraj taj faks al ako misliš zahebavat a neimat djecu MOŠ ODHEBAT U TRI PM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176099
2014-04-11


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by provocator Fri 17 Feb - 12:52

Nema života u plodnoj Slavoniji... Bravo za Hrvatsku!

_________________
 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by crvenkasti Fri 17 Feb - 14:08

provocator wrote:Nema života u plodnoj Slavoniji... Bravo za Hrvatsku!

Kad, što god posadimo ili posijemo, pa naraste, poslije vidimo da se ne isplati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by catabbath Fri 17 Feb - 14:24

Jgb. slabo se živi od domoljublja ako nisi uhljeb.

_________________
 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by crvenkasti Fri 17 Feb - 14:27

Ja bih se bavio poljoprivredom, ali da mi se kaže koliko će me sve koštati kad posijem, i da znam kad će mi i po kojoj cijeni netko kupiti to što naraste.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Guest Fri 17 Feb - 19:34

crvenkasti wrote:Ja bih se bavio poljoprivredom, ali da mi se kaže koliko će me sve koštati kad posijem, i da znam kad će mi i po kojoj cijeni netko kupiti to što naraste.
uspjevaju li banane?  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by melkior Fri 17 Feb - 19:44

RayMabus wrote:"Evo gledam po nekim svojim profesoricama koje rade u školi, a ne udaju se. Ne stvaraju obitelji nema djece. Pa onda se neki kasno odluče na obitelj pa ne mogu više ni imati djecu. Sve to utječe


----





Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla
Tesla ni sam nije imao djece, da stvar bude gora, svojim je tehničkim izumima omogućio i ubrzao emancipaciju žena :D

Inače, Crkva Isusa Krista Svetaca posljednjih dana, odnosno mormoni su interesantni: jedina zajednica na Zapadu (američka savezna država Utah) u kojoj žene s visokim obrazovanjem, fakultetima i magisterijima imaju po više djece. Mislim, nije da me briga, ali interesantna ekipa, i što se obitelji tiče, izgleda jača nego mnoge tradicionalne kršćanske crkve :O Eto, dokaz da emancipacija sama po sebi nije zlo, ali je sve drugo što prati emancipaciju - krenulo krivo.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by epikur37 Fri 17 Feb - 19:47

Pomela ih nevidljiva ruka i EU :D

Tragedija malih naroda je usud koji se ponavlja.

Pujipike nije vrijedno spomena....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Trinity Fri 17 Feb - 20:13

RayMabus wrote:Kajo , Kajo , Kajo nauci citat ....nigdje nepiše da moraju bit finacijski ovisne o muškima nego da njihovo takmicenje i izbacivanje muških s tržišta rada je kraj civilizacije.

To šta ti neznaš citat il nemožeš skužit da postoji opcija da im se placa da odgajaju djecu a muž mora onda radit i da to država regulira ....
Bože, šta ovaj napisa... :facepalm
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Guest Fri 17 Feb - 20:43

crvenkasti wrote:Ja bih se bavio poljoprivredom, ali da mi se kaže koliko će me sve koštati kad posijem, 

Od svih kultura, nije ti preporučljivo sijati vjetar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Guest Fri 17 Feb - 20:50

jastreb wrote:Kriv je Beograd.   SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 1f600
pizon je opet nešto tamo sjebao sa šulcom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece - Page 3 Empty Re: SLAVONIJA NA SAMRTI Roditelji usred godine ispisuju djecu iz škola i vode ih u bolju budućnost a učiteljice nerađaju pa je i tu manje djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum