ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asange: u SAD-u je počeo državni udar

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Asange: u SAD-u je počeo državni udar - Page 3 Empty Re: Asange: u SAD-u je počeo državni udar

Post by Guest Thu 16 Feb - 15:48

Mogli bi potrositi Trumpa, bez daljnjega...

Guest
Guest


Back to top Go down

Asange: u SAD-u je počeo državni udar - Page 3 Empty Re: Asange: u SAD-u je počeo državni udar

Post by Guest Thu 16 Feb - 15:51

Ground Biscuits wrote:
pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:
pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:
9 mm najzastupljeniji kalibar jebiga
je,ali 45 AUTO je najbolji defence izbor..cupa ti neprijatelja iz obuce..sve zaustavlja u mjestu..
to jest samo ja ipak mislim da ce 18 metaka 9 mm odraditi posao bolje od 6 metaka 45,inace ljubitelj sam revolvera ali razum je prevagnuo na drugu stranu
Kojih 6 metaka..?? pogledaj Gluck gen4 21auto..do 13 metaka..
Devetka ti prostrijeli neprijatelja,a on te jos uspije pospremiti pod zemlju..Nisi na fronti sunca ti ..U prmjeru,kad ti netko upadne u kucu,najbitnije ti je da ako je moguce prvim metkom ga smiris..ti govoris o nekoj filmskoj pucnjavi.. :cleanteeth
mislio sam da divnis o revolverima,nema veze,ma dobro,jebiga pazi,odes na strijeljanu i ispalis par stotina metaka 45 ili 9 mm pa vidi koliko ce to kostati,nisam ja onaj rokefeler,ameri uglavnom ponesu malokalibarske puce koje su jeftine i sa tim puskaraju
Pa dobro..neces opet u rat,a brat bratu,par sto metaka,i nije neka basnoslovna lova..pomalo kupujes i stašaš..mos i skracenu sacmaricu,pa mos i sam praviti patrone..ajd se ti tamo uclani u neki klub pucaroša..zna zabavno biti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asange: u SAD-u je počeo državni udar - Page 3 Empty Re: Asange: u SAD-u je počeo državni udar

Post by Guest Thu 16 Feb - 15:56

pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:
pismejker wrote:
Ground Biscuits wrote:
pismejker wrote:
je,ali 45 AUTO je najbolji defence izbor..cupa ti neprijatelja iz obuce..sve zaustavlja u mjestu..
to jest samo ja ipak mislim da ce 18 metaka 9 mm odraditi posao bolje od 6 metaka 45,inace ljubitelj sam revolvera ali razum je prevagnuo na drugu stranu
Kojih 6 metaka..?? pogledaj Gluck gen4 21auto..do 13 metaka..
Devetka ti prostrijeli neprijatelja,a on te jos uspije pospremiti pod zemlju..Nisi na fronti sunca ti ..U prmjeru,kad ti netko upadne u kucu,najbitnije ti je da ako je moguce prvim metkom ga smiris..ti govoris o nekoj filmskoj pucnjavi.. :cleanteeth
mislio sam da divnis o revolverima,nema veze,ma dobro,jebiga pazi,odes na strijeljanu i ispalis par stotina metaka 45 ili 9 mm pa vidi koliko ce to kostati,nisam ja onaj rokefeler,ameri uglavnom ponesu malokalibarske puce koje su jeftine i sa tim puskaraju
Pa dobro..neces opet u rat,a brat bratu,par sto metaka,i nije neka basnoslovna lova..pomalo kupujes i stašaš..mos i skracenu sacmaricu,pa mos i sam praviti patrone..ajd se ti tamo uclani u neki klub pucaroša..zna zabavno biti.. :cleanteeth
bome ti meci od 45 su oho ho skuplji od devetki,tako da...i to utice na odabir,jebiga ko za kurac strijeljana otvorenog tipa se nesto renovira i dogradjuje pa to nece biti gotovo jos za godinu dana najmanje,a ove zatvorenog tipa mi se ne svidjaju,imaju neka stroga pravila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asange: u SAD-u je počeo državni udar - Page 3 Empty Re: Asange: u SAD-u je počeo državni udar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum