ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by vuksadinare 13/2/2017, 09:34

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:imas niz uspjesnih manjih opg-ova...nas problem u poljoprivredi je ono...ako trenutno ide plasman jednog proizvoda ajmo ko muhe bez glave manje vise svi to proizvoditi..kad dođe do zasicenja proizvodima,pad cijena...onda se lupaju sakom od glavu...pravi poljoprivrednik ce uzgajati vise poljoprivrednih kultura...ili se iz ono sto mu ej glavna djelatnost baviti se jos necim da pokrije eventualni gubitak od onog drugog proizvoda...no ans seljak bar jos vecina razmislja jos na socijalsiticki nacin..pa i dalej uzgaja jednu do dvije kulture pa dokle ide..s izgiovorom..'ne znam ja drugo..'..a u biti ne da mu se..jer ono drugo zahtjeva vise posla i vremena
e sad si ti našao problem.Same nemojte vi iz Zagreba o problemima u poljoprivredi a ne znate ni običnu lončanicu posaditi i održati.
mene ne mijesaj ja ima grunt i bavim se poljoprivrednim uzgojem..vecinom za sebe ali nesto pride se i proda...

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by crvenkasti 13/2/2017, 11:11

Mislili smo da nas Rusi vole i da će shvatiti da smo im morali na silu uvesti sankcije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by darth_vader 13/2/2017, 11:37

marcellus wrote:uostalom tako se sralo i o luki rajiću koji je takoreći stvorio hrvatsku mljekarsku industriju iz ničega, kad je prodao proizvodnja mlijeka se ugasila u hrvatskoj


Navukao u pomoć ministarstva ljude na visemilijunske kredite uz obećanje sigurnog plasmana i otkupa mlijeka pa prodao Luru Francuzima koji odmah krecu dampingom tj. sirovinu koriste od viskova iz svoje zemlje koja je najpoznatija po izdasnim poticajima upravo vlastitim mljekarima koji ako iste izostanu bez pardona blokiraju cijelu državu...domoljuban lik nema sto, da mi ga barem na vrhu bandere vidjeti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by vili40 13/2/2017, 12:29

jasambrend wrote:
marcellus wrote:uostalom tako se sralo i o luki rajiću koji je takoreći stvorio hrvatsku mljekarsku industriju iz ničega, kad je prodao proizvodnja mlijeka se ugasila u hrvatskoj


Navukao u pomoć ministarstva ljude na visemilijunske kredite uz obećanje sigurnog plasmana i otkupa mlijeka pa prodao Luru Francuzima koji odmah krecu dampingom tj. sirovinu koriste od viskova iz svoje zemlje koja je najpoznatija po izdasnim poticajima upravo vlastitim mljekarima koji ako iste izostanu bez pardona blokiraju cijelu državu...domoljuban lik nema sto, da mi ga barem na vrhu bandere vidjeti...
e nećeš taj film gledati,i on i milijarde zbrisale u Švicarsku.Što se sve ovdje događalo a i događa se još,mi se super držimo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by provocator 13/2/2017, 13:12

Kad se samo sjetim kako i koliko srčano je naš vrli kolega forumaš, novinar i intelektualac, marcellus, branio Todorića suze mi navru na oči. :D

Hrvatske vlasti i politika u cjelini ne mogu imati nikakvu ulogu u vlasničkom, financijskom i poslovnom preslagivanju najveće regionalne korporacije. Kada je Luka Rajić 2007. prodao Dukat francuskom Lactalisu za 280 milijuna eura tadašnja vladajuća garnitura mogla je samo konstatirati da je za sva pitanja odavno prekasno.

Mala digresija... danas se djeca Luke Rajića zalijevaju Dom  Perignonom i te slike objavljuju na društvenim mrežama.
Da Bog crkli!

_________________
Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by provocator 13/2/2017, 13:14

Nije zgorega napomenuti da Agrokor ima relativno veliku izloženost prema bankama u većinskom vlasništvu ruske države. Bloomberg navodi da Sberbank čiji je većinski vlasnik središnja banka Ruske federacije i VTB, banka čijih 60% dionica drži agencija tamošnje Vlade, kreditiraju Agrokor s impresivnih 1,3 milijarde eura.

_________________
Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by Kermit 13/2/2017, 13:52

jasambrend wrote:
marcellus wrote:uostalom tako se sralo i o luki rajiću koji je takoreći stvorio hrvatsku mljekarsku industriju iz ničega, kad je prodao proizvodnja mlijeka se ugasila u hrvatskoj


Navukao u pomoć ministarstva ljude na visemilijunske kredite uz obećanje sigurnog plasmana i otkupa mlijeka pa prodao Luru Francuzima koji odmah krecu dampingom tj. sirovinu koriste od viskova iz svoje zemlje koja je najpoznatija po izdasnim poticajima upravo vlastitim mljekarima koji ako iste izostanu bez pardona blokiraju cijelu državu...domoljuban lik nema sto, da mi ga barem na vrhu bandere vidjeti...
Kriminalac i sjecikesa u režiji Hadezea
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru - Page 4 Empty Re: Rusi više neće davati kredite Todi i njegovom Agrokoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum