ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Kermit 9/2/2017, 18:26

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=949472
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by sitting_bull 9/2/2017, 19:02

lijepo su ljigu izvukli na čistinu.

uprkos ljiginoj sposobnosti da u najboljoj maniri socijalističkih demagoga priča i ništa ne kaže, razvidno je kako mu se obija o glavu njegovo "ja sam odlučio, ja stojima iza..." i slično.
naime, Barišić je žestoko poljuljao ljiginu vjerodostojnost u javnosti, posebice kad se zna kako  samo hdz-u naklonjeni, ili hdz-u dužni članovi znanstvene zajednice podupiru Barišića, dok veći dio osporava barićića, a najveći dio pokušava ostati neutralan jer se boji reperkusija u budućnosti.

već sama činjenica kako je Barišić u akademskoj zajednici u evidentnoj manjini moralnom bi čovjeku bila dovoljna da se povuče i da onda kroz institucije (sud, akademske sudove i povjerenstva) obrani svoju čast i javno se rehabilitira.

ljiga Plenković pokušava preko Barišića doći do pozicije da on u sanaderovoj maniri sam odlučuje i sam sudi i presuđuje.
sanaderova sudbina očigledno ga nije ništa naučila, ili je uistinu zov moći i novca toliki da je ljiga Plenković spreman preuzeti rizik...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:20

Ova rasprava je nešto najbolje što se moglo dogoditi Hrvatskoj i njenim građanima. Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by debotoijusto 9/2/2017, 20:21

red wolf wrote:Ova rasprava je nešto najbolje što se moglo dogoditi Hrvatskoj i njenim građanima. Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

to jos traje i barisic i dalje ministar ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:23

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Ova rasprava je nešto najbolje što se moglo dogoditi Hrvatskoj i njenim građanima. Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

to jos traje i barisic i dalje ministar ?
I trajat će valjda do kasno u noć...Nije niti bitno...Sama rasprava je bitna za građane ove zemlje...Ako još uvijek nisu progledali, onda ne znam...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:23

red wolf wrote:Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

Svakako će biti onako kako će biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:24

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

Svakako će biti onako kako će biti.
Oh, ''veliki intelektualac'' sa propalog foruma smatra da ima šta reći ovdje...Smiješno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:25

debotoijusto wrote:to jos traje i barisic i dalje ministar ?

Glasovanje sutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by debotoijusto 9/2/2017, 20:25

red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Ova rasprava je nešto najbolje što se moglo dogoditi Hrvatskoj i njenim građanima. Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

to jos traje i barisic i dalje ministar ?
I trajat će valjda do kasno u noć...Nije niti bitno...Sama rasprava je bitna za građane ove zemlje...Ako još uvijek nisu progledali, onda ne znam...

idem bacit oko
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:26

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Ova rasprava je nešto najbolje što se moglo dogoditi Hrvatskoj i njenim građanima. Ako građani ove zemlje nakon nje ne budu otvorili oči, onda neka bude onako kako će biti...

to jos traje i barisic i dalje ministar ?
I trajat će valjda do kasno u noć...Nije niti bitno...Sama rasprava je bitna za građane ove zemlje...Ako još uvijek nisu progledali, onda ne znam...

idem bacit oko
Bit je u tome da ove rasprave nije niti trebalo biti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:27

red wolf wrote:Bit je u tome da ove rasprave nije niti trebalo biti...

Definitivno. Ishod glasovanja se ionako znao unaprijed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:28

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:Bit je u tome da ove rasprave nije niti trebalo biti...

Definitivno. Ishod glasovanja se ionako znao unaprijed.
Pa kako odmiče rasprava, to se nekako i mijenja...Zato će i trajati do kasno u noć...Ali ponavljam, to nije bitno, sam ishod glasanja...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:31

red wolf wrote:Pa kako odmiče rasprava, to se nekako i mijenja...Zato će i trajati do kasno u noć...Ali ponavljam, to nije bitno, sam ishod glasanja...

Ne mijenja, niti za jotu, da baš ne kažem ni za crno ispod nokta. Trajat će dok bude prijavljenih za raspravu u sabornici, moguće i duboko u noć. A ponavljam, ishod se ionako znao unaprijed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:33

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:Pa kako odmiče rasprava, to se nekako i mijenja...Zato će i trajati do kasno u noć...Ali ponavljam, to nije bitno, sam ishod glasanja...

Ne mijenja, niti za jotu, da baš ne kažem ni za crno ispod nokta. Trajat će dok bude prijavljenih za raspravu u sabornici, moguće i duboko u noć. A ponavljam, ishod se ionako znao unaprijed.
Evo ga opet...Traje i dalje i trajati će jer se jednom dijelu vladajućih nije svidio stav ''druge'' polovice vladajućih...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:37

red wolf wrote:jer se jednom dijelu vladajućih nije svidio stav ''druge'' polovice vladajućih...

Nije tu riječ o nikakvoj polovici, nego eventualno iznimkama, ako i to. Uostalom, pokazat će se u glasovanju sutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:38

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:jer se jednom dijelu vladajućih nije svidio stav ''druge'' polovice vladajućih...

Nije tu riječ o nikakvoj polovici, nego eventualno iznimkama, ako i to. Uostalom, pokazat će se u glasovanju sutra.
Da je bila riječ o iznimkama, onda ne bi trajalo i trajati će ovako dugo...Potpuno je nebitno kako će vladajući glasati...Bitno je da li će ovaj narod konačno progledati ili neće...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by jastreb 9/2/2017, 20:40

Mislim da je i HDZ-u odzvonilo,jer SDP je svoje otplesao.

SDP-ovo vrijeme je prošlo i sada neke stranke koje prije nisu bile ni blizu izbornog praga,preuzimaju prednost.

I to je dobro. mislim da ove dvije potrošene stranke treba prepustiti ropotarnici povijesti,aili kako bi rekli Srbi(janci)-bunjištu istorije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by red wolf 9/2/2017, 20:43

jastreb wrote:Mislim da je i HDZ-u odzvonilo,jer SDP je svoje otplesao.

SDP-ovo vrijeme je prošlo i sada neke stranke koje prije nisu bile ni blizu izbornog praga,preuzimaju prednost.

I to je dobro. mislim da ove dvije potrošene stranke treba prepustiti ropotarnici povijesti,aili kako bi rekli Srbi(janci)-bunjištu istorije.
Ne. U životu uvijek postoje loši i dobri periodi...Trenutno je SDP u lošem periodu...No, ''novi lider'' SDP-a je već tu...Možda ni on sam nije toga svjestan, ali spoznati će to kad dođe vrijeme...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:44

red wolf wrote:Da je bila riječ o iznimkama, onda ne bi trajalo i trajati će ovako dugo...Potpuno je nebitno kako će vladajući glasati...Bitno je da li će ovaj narod konačno progledati ili neće...

Trajati će dugo zato jer ima dosta onih koji su se prijavili za raspravu. Ako u međuvremenu ne odustanu.
Jedino je bitno kako će vladajući glasovati, jer ovaj narod ne voli gubitnike, a pogotovo one koji ne znaju odustati dostojanstveno, kada je bjelodano jasno da su izgubili i da samo gnjave publiku po attention whore principu.
Ono što ovaj narod želi je poboljšanje životnog standarda odnosno bolji život, zato je i izabrao Plenkovića umjesto Milanovića koji se u prethodnom mandatu potrošio kao političar, ali i kao čovjek, a to se nikako ne može postići glasovanjem o povjerenju ministru Barišiću pa će zato narod ignorirati sve napore da ga se smijeni i neće im pružiti nikakvu podršku, pa ni onu najpasivniju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Guest 9/2/2017, 20:46

red wolf wrote:No, ''novi lider'' SDP-a je već tu...

SDP-u će možda svanuti novi dani tek kada na čelno mjesto dođe inkluzivni Tonino Picula. Prije toga nema apsolutno nikakve šanse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića Empty Re: Plenki brani plagijatora i smutljivca Barišića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum