ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sora 9/2/2017, 18:33

Dread_Pirate_Roberts wrote:drugarice soro, radi neznanja streljanje ti je u subotu u podne...ostani doma drugovi će doći po tebe...


Jel 
Sad se bumo igrali tako ? :tss

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by debotoijusto 9/2/2017, 18:37

asilovski wrote:Spomenik stavili na parking ispred limenog zida za reklame i plastične brklje i kučice sa elektro prikljucima pa jebemu boga oca

toliko ga stuju  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 18:38

veber wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Nasi povjesnicarski revozionisti iz sentimenta prema ustaskoj povijesti 
Nece priznati inace dobro poznatu istinu : STEPINCEVOG BRATA MIJU SU UBILE USTASE JER JE POMAGAO PARTIZANIMA 
despot i ostali falsifikatori povijesti lazu da su tog MIJU STEPINCA UBILI NIJEMCI A NISU NEGO USTASE 
 

čim to kaže episkop Jovan, sigurno je istina.
  Meni rekla Anka partizanka 
Ali ok sestro Tebi ni partizani nisu postojali 
 To se samo cini
oba djeda su mi bili partizani, ne pratiš gradivo.
da?
od tuda animozitet među nama.

ja malo, na ss stranu vučem :D

obersturmbannführer Veber, pa ja protiv tebe nemam ništ :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 18:42

Sora wrote:A dobro Spiro. Zasto je to tako tesko prihvatiti , vama koji bi trebaki znati svoju povijest 
Jer bi to trebao biti ivjet za drzavljanstvo a ne samo nacionalnost

Barem meni nije nikakav problem bilo kakve činjenice prihvatiti.
Dokazao sam to bezbroj puta i na starom forumu, prihvatila ti to ili ne.
Međutim, ovdje je naglasak na riječi činjenice, a ne naklapanja rekla-kazala tipa čula sam ovdje ili ondje.
Tako povijest ne funkcionira.
Da sad ne ulazim  u dublje u materiju i ponovim zaključak koji sam već jednom obrazložio na starom forumu po kojem je izraz povjesne činjenica u biti zapravo samo obični oksimoron.
Dalje, da spomenem samo jedan primjer.
Jesi li gledala dokumentarac Godina Oluje?
Nebitno. U jednoj epizodi se spominje osobno svjedočanstvo jednog generala Srpske Vojske Krajine. I što on kaže?
Kada je prestalo ono inicijalno bombradiranje Knina prvog dana Oluje, ja (on kaže) pogledam van i vidim oko sebe stotine mrtvih srpskih civila.
Znaš što je problem sa tom izjavom?
Što je tribunal u Haagu u pravomoćnoj presudi utvrdio kako u Kninu za vrijeme Oluje nije bilo srpskih civilinih žrtava.
U široj okolici je poginuo samo jedan jedini srpski civil i to na cesti između Knina i Bosanskog Petrovca (Grahovo je bilo u hrvatskim rukama).
Ne vjeruješ?
Eno ti dokumentacija iz pravomoćno oslobađajuće presude Gotovini u Haagu pa čitaj.
Toliko o pouzdanosti svjedočenja, pogotovo od strane onih koje je Dobrica Ćosić učio srpskoj plemenitoj vještini laganja.
Što se tiče uvjeta za državljanstvo, po definiciji ga stječu oni koji su u toj državi rođeni.
Ja doduše nisam, ali sam poznavanje hrvatske povijesti dokazao u hrvatskim školama pa su mi valjda zato progledali kroz prste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 18:46

Sora wrote:Pa izbacila Tita iz Pantovcaka.

Pa kako ne bi izbacila spomenik čovjeku koji je organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
To je čisto stvar elementarnog bontona i ne samo kada su Predsjednici države u pitanju. Što ga neki drugi nemaju niti mrve, to je njihov problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sora 9/2/2017, 18:47

Znaci Nisi roden u hrvatskpj ? 
 Nego isao tu u skole ? 
Ok 
A odakle tebi oravo mrni, onima koji su tu rodeni pa time ocito upoznati bolje s krajem u kpjem su rodeni, odakle ti oravo NAMA NE VJEROVATI . 
Ti kpji imas drugi obiteljski odgoj, druge vrijednosti, drugu tradiciju
Ti bi meni osporio pravo na istinu 
I tvrdis da lazem 


Idees .. To je potreba dotepenca ..da se dokazuje makar i lagao 
Ja to ne moram

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sora 9/2/2017, 18:50

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Pa izbacila Tita iz Pantovcaka.

Pa kako ne bi izbacila spomenik čovjeku koji je organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
To je čisto stvar elementarnog bontona i ne samo kada su Predsjednici države u pitanju. Što ga neki drugi nemaju niti mrve, to je njihov problem.
Taj je covjek bio Vrhovni zapovjednik njenim djedovima . Kome vec 
  I sad bi ona postovanje kao Vrhovna zaPovjednica ? 
Daj me ne nasmijavaj 

Zivi cirkus je ta zena , s tim SATOROM ZA DVOJE 
UPM 
ja da poludim ne mogu zamisliti da bi tito takve stvari pricao :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by veber 9/2/2017, 18:50

Noor wrote:
veber wrote:da?
od tuda animozitet među nama.

ja malo, na ss stranu vučem :D

obersturmbannführer Veber, pa ja protiv tebe nemam ništ :)
niti ja protiv tebe.

unuci mire djedove.

samo pijana sora i sl. ekipa pokušava napravit zavadu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sora 9/2/2017, 18:52

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Pa izbacila Tita iz Pantovcaka.

Pa kako ne bi izbacila spomenik čovjeku koji je organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
To je čisto stvar elementarnog bontona i ne samo kada su Predsjednici države u pitanju. Što ga neki drugi nemaju niti mrve, to je njihov problem.
Lazes bosancerosu 
Tito nije naredio 
Tito nije proveo 
Tito nije organizirao 

 Nikskvi genocid nad Hrvatima 
Postreljao ustase i steta da su mnogi postedeni 
Ustase su krvnici hrvata i sramota za nas :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sora 9/2/2017, 18:53

Eto sad kad vam ga metnem 
Sad sam pijana 
Aj idem 
Zaliboze vremena s ovskvima tupamarosima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 18:54

Sora wrote:Znaci Nisi roden u hrvatskpj ?

Ako te baš zanima, rođen sam u Srbiji. Zato ih tako dobro poznajem. Kad smo se nalazili na neutralnom terenu, ja bi im govorio da ih poznajem bolje nego što oni bolje poznaju sami sebe, a kako su svima koji su sa mnom bili u kontaktu bila poznata moja predviđanja u vezi političkih procesa i rezultata tog rata, vjeruj mi, nije im bilo do smijeha.
Odakle mi pravo?
Na čemu ti zasnivaš svoj zahtjev za mojim bezuvjetnim povjerenjem nekome samo zato što je rođen u Hrvatskoj?
Taj teritorijalni princip ne govori ama baš ništa kada je u pitanju kriterij istinitosti.
Dakle, svačije tvrdnje treba provjeriti i iz drugih izvora, ako ih ima.
To ti je jedan od temeljnih principa u povjesnoj znanosti. Eto, odatle mi pravo. Ako ti se to ne sviđa, tuži povjesnu znanost, što se mene tiče, možeš slobodno i upravi vodovoda.


Last edited by speare_shaker on 9/2/2017, 19:02; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 18:57

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:Pa izbacila Tita iz Pantovcaka.

Pa kako ne bi izbacila spomenik čovjeku koji je organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
To je čisto stvar elementarnog bontona i ne samo kada su Predsjednici države u pitanju. Što ga neki drugi nemaju niti mrve, to je njihov problem.
Lazes bosancerosu 
Tito nije naredio 
Tito nije proveo 
Tito nije organizirao 

 Nikskvi genocid nad Hrvatima 
Postreljao ustase i steta da su mnogi postedeni 
Ustase su krvnici hrvata i sramota za nas :stare1
Soro moja, nakon toliko godina trebala bi doći k pameti i biti realna, pogledati istini u oči, pregristi i priznati bar neke stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by veber 9/2/2017, 18:58

Sora wrote:Eto sad kad vam ga metnem 
Sad sam pijana 
Aj idem 
Zaliboze vremena s ovskvima tupamarosima
a, kada nisi?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Guest 9/2/2017, 19:01

Sora wrote:Postreljao ustase i steta da su mnogi postedeni 
Ustase su krvnici hrvata i sramota za nas

Ako i jesu, trebali su biti pravedno suđeni, a ne poubijani kao kerovi uz tarabu kako bi rekao Milan Paroški, što je zapravo i dogodilo.
I da, to jeste genocid. Slušao sam već "argumente" tipa kakav je to genocid kada vas je toliko puno ostalo i to od osobe koja je pisala i na ovom forumu i sa kojom sam bio u Skype komunikaciji.
Ali kod genocida nije bitan broj žrtava, apsolutni ili relativni, bitna je NAMJERA.
Upravo na temelju toga je Međunarodni Sud Pravde u Haagu Srebrenicu proglasio GENOCIDOM, a po kriteriju brojnosti bi to bio veliki problem, jer je poubijano od 7 000 do 10 000 muslimana.
A Hrvata na križnim putevima 1945. oko 100 000, pri čemu je NAMJERA kao glavni kriterij za kvalifikaciju zločina genocidom, bila evidentna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Kermit 9/2/2017, 19:36

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 2017_02_09_bista_alojz_stepinac_490-1

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 2017_02_09_bista_alojz_stepinac_490-2

Parking, limarija, brklja jedino se ne vidi razvodna kutija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by RayMabus 10/2/2017, 14:48

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=15&loc=http%3A%2F%2Fwww.index.hr%2Fvijesti%2Fclanak%2Fdacic-bijesan-zbog-spomenika-stepincu-vrkic-mu-odbrusio-ti-si-milosevic-u-malom-izdanju%2F949680.aspx&referer=http%3A%2F%2Fwww.index.hr%2Fvijesti%2Fnajnovije

Dačić bijesan zbog spomenika Stepincu, Vrkić mu odbrusio: "Ti si Milošević u malom izdanju"

"Slobodan Milošević u malom"

Na sjednici osječkoga Gradskog vijeća, odgovarajući na vijećnički upit da reagira na Dačićeve izjave, gradonačelnik Vrkić je ocijenio da je Dačić "Slobodan Milošević u manjem izdanju i nastavak te politike u legalnoj srbijanskoj politici".

"Trebam li voditi računa o Dačićevu mišljenju, koji razmišlja na isti način, kada je htio okupirati Hrvatsku. Što ću ja s njim polemizirati. Ne pada mi na pamet da se nekome pravdam, jer je to sjajna stvar i jer sam skupa s organizatorima učinio najviše što se može učiniti za hrvatskog velikana Stepinca", poručio je Vrkić.

Osječki gradonačelnik istaknuo je kako je spreman surađivati sa Srbima, posebice na ovome području, na kojemu je provodio proces mirne reintegracije Hrvatskog podunavlja u ustavno pravni poredak Republike Hrvatske, ali da ne želi raspravljati s onima koji su sami sebe diskvalificirali kao propali političari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by vuksadinare 10/2/2017, 14:56

crvenkasti wrote:Više se ne pretvaram, stvarno jesam.
ja mislim da tebi nisu sve na broju....ko tebe kara u bulju jos se en zna... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku - Page 3 Empty Re: Divno: novi spomenik kardinalu Stepincu u Osijeku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum