ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 14:26

http://www.forum.hr/showthread.php?t=892449&page=255

evo ekipa na forumu .hr (gdje je ringo ali i hrpa forumaša sa ovoga foruma) na apartima..

Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by mutava baštarda 8/2/2017, 14:28

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:GIVI je bio možda 2 ili 3 zvijezda te pobune.. vidit ćeš sada naslađivanja Ukrainaca ... ova regija Donbas je gotova.. nema šanse da prežive , Ukrainci ih jebu uzduž u popriko
..jbg...naoruzali su se....uvidjeli greske iz prethodnog vremena..obucili vojnike...i to ej to...kad ej poceo rat...djelovali su kao i mi u ljeto 1991 godine...ovi prorusi spremni..naoruzani od rusije..rusije prijetila otvoreno...jbg...i rusija malo cvika i ne zaletava se sa otvorenom vojnom i politickom podrskom...nije rujama svejedno dal da sad salju tamo svoje snage i riskiraju zivote svojih vojnika..
pazi ovo.. Ukrainci su im likvidirali sve vođe pobune.. ostao je još jedino Zahračenko koji je predsjednik a njega možda i neće jer lik zagovara čak i neku integraciju..

svi ostali su mrtvi.. zamisli da je Rh tako likvidirala Mladića, Arkana, legiju, Karadžića, Kapetana Dragana i to sve do 1994.. to su Ukrainci napravili ovima
kako bi onda švercali naftu ili tenkove
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 14:28

mutava baštarda wrote:s obzirom da se na ovom forumu prije nekog vremena moglo pročitati da se ovim ubojstvima putin rješava nepodobnih ispada da to obavlja preko ukrajinskih službi gdje ima svoje ljude...
iskreno, ja sam prije mislio da to Putin radi, ali nemoguće da je Putin baš pobio sve .. doslovno su svi ubijeni.. čitao sam analize i nekih ruskih analitčara, ima odličan blog colonel cassad,  za par zadnjih likvidacija ekipa optužuje Ukraince.. ovdje su doslovno svi ubijeni, sve vođe , ostao još jedino Zahračenko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by mutava baštarda 8/2/2017, 14:31

Pinochet wrote:
mutava baštarda wrote:s obzirom da se na ovom forumu prije nekog vremena moglo pročitati da se ovim ubojstvima putin rješava nepodobnih ispada da to obavlja preko ukrajinskih službi gdje ima svoje ljude...
iskreno, ja sam prije mislio da to Putin radi, ali nemoguće da je Putin baš pobio sve ..
kad je putin u pitanju.... :cleanteeth
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by vuksadinare 8/2/2017, 14:33

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:GIVI je bio možda 2 ili 3 zvijezda te pobune.. vidit ćeš sada naslađivanja Ukrainaca ... ova regija Donbas je gotova.. nema šanse da prežive , Ukrainci ih jebu uzduž u popriko
..jbg...naoruzali su se....uvidjeli greske iz prethodnog vremena..obucili vojnike...i to ej to...kad ej poceo rat...djelovali su kao i mi u ljeto 1991 godine...ovi prorusi spremni..naoruzani od rusije..rusije prijetila otvoreno...jbg...i rusija malo cvika i ne zaletava se sa otvorenom vojnom i politickom podrskom...nije rujama svejedno dal da sad salju tamo svoje snage i riskiraju zivote svojih vojnika..
pazi ovo.. Ukrainci su im likvidirali sve vođe pobune.. ostao je još jedino Zahračenko koji je predsjednik a njega možda i neće jer lik zagovara čak i neku integraciju..

svi ostali su mrtvi.. zamisli da je Rh tako likvidirala Mladića, Arkana, legiju, Karadžića, Kapetana Dragana i to sve do 1994.. to su Ukrainci napravili ovima
...da samo moras znati da ta srpska 'ekipa' u to vrijeme mahom boravila u beogradu...arkan recimo vise se nije u hravstkoj pojavio od 1992 godine..osim povremeno skoknuo preko dunava i erdut gdje je bio nekakv njegov obucni centar...kapetan dragan je isto vise boravio u srbiji od 1991 godine..ali je dosao u 'krajinu' tamo 1993 negdje u vrijeme 'maslenice'...no realno mi 1991 nismo imali snage za takvo sto jer ipak za razliku od ukra nismo bili tada naoruzani ni desetinu onog sto ukri imaju sad a imali su i kad je rat poceo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by vuksadinare 8/2/2017, 14:36

...osobno mislim da se rusija odrekal ovih naustrb krima...jbg....neka paralela 'krajina'-srpska..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 14:38

mutava baštarda wrote:
Pinochet wrote:
mutava baštarda wrote:s obzirom da se na ovom forumu prije nekog vremena moglo pročitati da se ovim ubojstvima putin rješava nepodobnih ispada da to obavlja preko ukrajinskih službi gdje ima svoje ljude...
iskreno, ja sam prije mislio da to Putin radi, ali nemoguće da je Putin baš pobio sve ..
kad je putin u pitanju.... :cleanteeth
hah, i to što kažeš doduše problem je što je Putin dignut na razinu Božanstva a Rusi su polu bogovi, a onda nam svima ispralo mozak time, pa ispada da je nemoguće da Ukrainci naprave nešto ovako.. 

čitam baš na Srpskom forumu(prije je bio aktivniji pisali i su i dobrovoljci iz Donbasa), ekipa piše, da je najveća greška što se može napraviti jest da se podcjenjuje druga strana(Ukrainci)..

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Ukrajina-kao-novo-globalno-odmeravanje-snaga_2967.html

У Доњецку убијен Гиви Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Icon_sad 
Веза
Ovo vise nema nikakvog smisla, raspad sistema! 
Sramota, pobise im najbolje ljude! Tu se bre diverzanti setaju ko kroz svoju dnevnu sobu, ovako nesto u vreme najvece izdaje u RSK nije vidjeno! 
Nikad se nisam javljao na temi, ali ne mogu da se obuzdam koliko sam besan i koliko mi je krivo i nemojte molim vas o teorijama zavere, pa i da ih Rusi sklanjaju do sad bi se nesto naucili! 
Krivo mi je kako ce da slave sad nacisti i Porosenko, posle ovakva dva udarca, Motorola i Givi, jedino vece bi im bilo da ubiju Putina! 
Sramota nevidjena za nekog ko se naziva drzava, za nekog ko ima vojsku i sluzbe bezbednosti! 
Sram vas bilo!










Tako mali i dobro branjen prostor, a ukropski diverzanti odradise cetiri -pet najistaknutijih licnosti Donbasa.....Motorola, Givi, , umjesto da da po Lavovu setaju mrtvi teroristi u komadima, ukrajinski diverzanti pobise im sve komandire i uticajne licnosti.Sta kog k.....radi fsb, cekaju da ukropi pobiju granatiranjem 200 civila, pa da spreme kotao za 100 ukropa, ovo je tezak propust i veliki udar na pad morala. 

https://rs.sputniknews.com/evropa/201702081109948685-Donjeck-napad/ 

Sve u svemu da Bog upokoji dusu raba svojega Mihaila, i oprosti mu sve grehe voljne i nevoljne, delom , recju, i mislima pocinjene, i usleki gau Carstvo nebesko.Amin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 14:42

Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

Mene su radi ove rečenice banali na forumu.hr i nedaju mi da pišem, hrpa idiota. Više taj forum ni otvorit neću, a kamoli nešto napisat tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by BB-8 8/2/2017, 14:46

a i trebalo te s obzirom na post...

_________________
Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Attach13 Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by vuksadinare 8/2/2017, 14:52

Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

Mene su radi ove rečenice banali na forumu.hr i nedaju mi da pišem, hrpa idiota. Više taj forum ni otvorit neću, a kamoli nešto napisat tamo.
znaci arkan ti je idol... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 14:59

vuksadinare wrote:
Marx wrote:Kakav jebeni Rambo... Arkan je bio i ostao moj idol. On je bio bitniji od Miloševića i Tuđmana. Živo mu se jebalo šta misli amerika i šta misli rusija. Imao je svoju vojsku i njegovih 10 godina života vrijedi ko da živiš 1000 godina jer prođeš sve šta čovjek može proć u 1000 godina. Imao je svoju banku, vojsku, vlast, moć, najljepše žene, nikog se nije bojao i njegova je bila uvijek posljednja.
Glupi narod guta priču da je on ubijen, a zna se da je i dan danas živ jer zna previše i da ga je bilo ko smaknuo pale bi glave i u americi i u srbiji.

Mene su radi ove rečenice banali na forumu.hr i nedaju mi da pišem, hrpa idiota. Više taj forum ni otvorit neću, a kamoli nešto napisat tamo.
znaci arkan ti je idol... :)
To je bilo u kontekstu napisano, ali ovi kreteni su se zapalili na forum.hr, par stranica sam se raspravljao protiv njih svih, svi su nešto kenjali kako su puni vojnih iskustava, a rata su vidjeli jedino na COD-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 15:00

http://www.forum.hr/showthread.php?t=267305&page=50
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Stribor 8/2/2017, 15:17

Ča reču, raznesli ga va vlastitu uredu? Hm ....  :roll
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 15:28

http://webtribune.rs/sokantna-tvrdnja-resetnjikova-iza-novog-rata-u-donbasu-stoji-angela-merkel-evo-zasto/#

optužuju srbi i angelu merkel za likvidaciju givija, anašenka, motorole, mozgova , batmana i drugih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 15:28


  • Bivši prеmiјеr DNR Аlеksаndаr BОRОDАЈ: Ukrајinа kоја је dаnаs pоd vlаšću Kiјеvа bićе likvidirаnа. А kаdа Ukrајinа budе likvidirаnа – mоždа ćе pоprimiti nеkе nоvе živоtnе fоrmе i nаći sе u drugоm оkviru. U svаkоm slučајu, zаkоni istоriје dеluјu prеd nаšim оčimа. Dаnаšnjа Ukrајinа је оsuđеnа nа rаspаd
  • Lеоnid RЕŠЕТNјIKОV: Оvо štо sе pоslеdnjih dаnа dоgаđа u Dоnbаsu је spеciјаlnа, unаprеd isplаnirаnа аkciја. Kiјеvski rеžim žеli dа iskоmplikuје оdnоsе izmеđu SАD i Rusiје. Kiјеv је u strаhu dа ćе Ukrајinа prеstаti dа intеrеsuје SАD i ličnо Dоnаldа Тrаmpа. Niје isklјučеnо dа u zаvеri učsеtvuје i Аngеlа Меrkеl. Čаk је mоgućе dа је оnа bilа iniciјаtоr tе аkciје, sа nаmеrоm dа оnеmоgući ruskо-аmеričkе prgоvоrе. Strаh Еvrоpе niје ništа mаnji оd strаhа Ukrајinе
  • Prеdsеdnik pаrlаmеntа Nоvоrоsiје Оlеg CАRЈОV: Kао i mnоgi mојi priјаtеlјi, smаtrаm dа оvо štо sе zbivа u Dоnbаsu svdоči dа prоcеs prеlаzi u fаzu u kојој ćе, u skоrоm vrеmеnu, biti dоnеtа оdlukа. Rаduје tо štо је оružаnim snаgаmа Nоvоrоsiје kоnаčnо dоzvоlјеnо dа оdgоvаrајu nа ukrајinskе prоvоkаciје. Sаdа svi – i u Ukrајini i u Rusiјi – shvаtајu dа ćе оdlukа biti dоnеtа. I, priličnо brzо. Sаmа situаciја ćе pоčеti dа sе rаzviја u drugоm smеru

Bivši prеdsеdnik vlаdе Dоnjеckе Rеpublikе – Аlеksаndаr Bоrоdај kојi је sаdа nа čеlu Sаvеzа dоbrоvоlјаcа Dоnbаsа – оcеniо је dа ćе Ukrајinа u svоm dаnаšnjеm vidu prеstаti dа pоstојi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Stribor 8/2/2017, 15:44

Pinochet wrote:.... оcеniо је dа ćе Ukrајinа u svоm dаnаšnjеm vidu prеstаti dа pоstојi.

Ništar od toga. Jedino ako Yehudi iz Zadra pojde va Donbas i sjuri se na Kiiv. Ondar su gotovi. Ta ih pojidi za zajutrak.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 15:46

Stribor wrote:Ča reču, raznesli ga va vlastitu uredu? Hm ....  :roll
Ubili ga termobaričkom bombom u vlastitom/stanu ili uredu.. nije mi jasno, kako netko može u sri grada lasnirati zolju i uteći.. iako mi se čini da je ubijen rano ujutro.. vjerojatno ga je neki Ukrainski komandos, čekao cijelu noć, jedan je možda špijao givijev stan preko puta, i javio komandosu , ovaj došao motorm, lansirao RPG, i sada je već u Kijevu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Guest 8/2/2017, 15:48

u 6.10 ujutro, evo čitam ga likvidiralo.. dakle netko je cilu noć gledao na njegov stan ili ured.. vjerojatno jadni GIVI predosjećao je svoju smrt pa nije mogao spavati, ustao se, skuhao kavu i onda ga netko pretvorio u čevape sa termobaričkim RPGom.. bar je smrt bila brza i bezbolna , nije ništa niti osjetio , samo mu se svijest raspršila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by govinda 8/2/2017, 15:51

tre911 wrote:Od kada je terorizam oslobađati svoju zemlju od proruskog šljama i separatista???
Uzeo si mi rijeci iz usta...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by mutava baštarda 8/2/2017, 16:28

To kao JNA što je oslobađala zemlju od separatista?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Yehudi 8/2/2017, 16:30

Pinochet wrote:AHHAHAHAHAHAHAHAHAHA


  Pa šta se kliberiš kretenčino glupa debilna, šta se cerekaš idiote
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat - Page 2 Empty Re: Ukrajinski teroristi izvršili još jedan atentat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum