ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pijanka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

pijanka Empty pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 19:55

Sinoc san se satra od alkohola bio san mrtav pijan... 
Zena nece da govori samnom jer san povraca . Koja kuja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by muckodjubre 7/2/2017, 20:03

pijanka 16473565_746961335460546_622574846845009034_n

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pijanka 6b8efe2f85c2b63406b2pijanka Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pijanka Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by End 7/2/2017, 20:08

ko ne pije nek se ubije
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by Guest 7/2/2017, 20:29

desert_fox wrote:Sinoc san se satra od alkohola bio san mrtav pijan... 
Zena nece da govori samnom jer san povraca . Koja kuja

Kakav si ti muškarac, ima pravo žena ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by darth_vader 7/2/2017, 21:09

desert_fox wrote:Sinoc san se satra od alkohola bio san mrtav pijan... 
Zena nece da govori samnom jer san povraca . Koja kuja

Slažem se...Sve do iti jedne imaju tihu misu danima nakon hepeninga...doduse, zadnji put moja sasvim stoicki to podnijela iako sam došao doma s komadom gradevinskog bloka zabijenog ispod branika, a kojeg nisam ni skuzio kako sam pokupio u kakvom sam stanju bio...Sad nisam siguran trebalo bi li me to brinuti ili ne?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by Guest 7/2/2017, 21:14

jasambrend wrote:
desert_fox wrote:Sinoc san se satra od alkohola bio san mrtav pijan... 
Zena nece da govori samnom jer san povraca . Koja kuja

Slažem se...Sve do iti jedne imaju tihu misu danima nakon hepeninga...doduse, zadnji put moja sasvim stoicki to podnijela iako sam došao doma s komadom gradevinskog bloka zabijenog ispod branika, a kojeg nisam ni skuzio kako sam pokupio u kakvom sam stanju bio...Sad nisam siguran trebalo bi li me to brinuti ili ne?
Jeli misliš tribalo brinuti za ženu šta nje stoički podnila ili za to šta si ima građevinski blok u autu a da ne znaš? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by darth_vader 7/2/2017, 21:19

Ono prvo naravno... Najopasnije su kad nešto odignoriraju naoko... :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by Guest 7/2/2017, 21:21

jasambrend wrote:Ono prvo naravno... Najopasnije su kad nešto odignoriraju naoko... :|

Smrdi na osvetu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 21:23

Moja svako jutro ide na misu. Cak sumnjam da ona i njezine iz te zajednicr pokusavaju izvest udar na papu da zasidnu na njegovo misto. Zenama netriba virovat. I to svako jutro pali auto i ide u crkvu. A ja se probudim a jutri mi se najvise i jebe a nje nema. I najjace je kad je prije 10 dana isla na nekakvi miting nekakve istine o lazi zvanoj Auschwitz. Obukla krava crninu maramu priko glave i ona ide na ta naxovi sjecanja. Ma nesmeta meni crna roba ...dapace ali da ces ti meni moje kceri trovat sa tim lazima e neces. U ton logoru se nije dogodilo nikakvo zlo tu se zlo unistavalo. Samo koliko trube po europi cisto sumnjam da se tu ista dogodilo. Jbg. Al ona se digla na zadnje noge i predvodi te mitinge koja ironija a izradjala dicu sa covikom koji je zakleti nacista

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by Guest 7/2/2017, 21:26

desert_fox wrote:Moja svako jutro ide na misu. Cak sumnjam da ona i njezine iz te zajednicr pokusavaju izvest udar na papu da zasidnu na njegovo misto. Zenama netriba virovat. I to svako jutro pali auto i ide u crkvu. A ja se probudim a jutri mi se najvise i jebe a nje nema. I najjace je kad je prije 10 dana isla na nekakvi miting nekakve istine o lazi zvanoj Auschwitz. Obukla krava crninu maramu priko glave i ona ide na ta naxovi sjecanja. Ma nesmeta meni crna roba ...dapace ali da ces ti meni moje kceri trovat sa tim lazima e neces. U ton logoru se nije dogodilo nikakvo zlo tu se zlo unistavalo. Samo koliko trube po europi cisto sumnjam da se tu ista dogodilo. Jbg. Al ona se digla na zadnje noge i predvodi te mitinge koja ironija a izradjala dicu sa covikom koji je zakleti nacista

Kad je streljanje? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 21:29

Volin je vise nego oci u glavi ali reka san joj da je zasluzila strijeljacki vid

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 21:29

Strijeljanje je u nedilju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by muckodjubre 7/2/2017, 21:36

u nedjelju prije ili poslije obračuna kod avenu malla u 17h, sport vs niče??

najbolje prvo da se rano ujutro u cik zore oko 11 obavi streljanje pa onda avenu mall

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pijanka 6b8efe2f85c2b63406b2pijanka Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pijanka Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 21:43

Ti sigurno obracun vidit neces naime medju prvina si na listi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by muckodjubre 7/2/2017, 21:48

još bolje ako sam prvi da stignem ručati i pred avenu mall

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pijanka 6b8efe2f85c2b63406b2pijanka Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pijanka Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by FRANK 7/2/2017, 21:52

Najebat ces ti svakako. I inace mi na kurac ides opcenito pun mi je tebe kurac jasno. Stalno nedto moraliziras i pametujes a neznad ni sam koliko si mi iritantan posts. Bas mi ides na kursc sa svojim kvazi humorom. I zati neseri u zadnjih par dana nisan bas najbolji sa zivcima i zato se napusi kurca da ti nebi jeba sve do 9.og kolina ...kloni me se klosaru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by muckodjubre 7/2/2017, 21:55

samo zadnji par dana?

ajde ante samo polako biti će dobro

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pijanka 6b8efe2f85c2b63406b2pijanka Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pijanka Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by kic 7/2/2017, 21:57


demu treba nalemati dok nije postao prejak sa svim tim zgibovima i sklekovima
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by End 7/2/2017, 21:58

desert_fox wrote:Najebat ces ti svakako. I inace mi na kurac ides opcenito pun mi je tebe kurac jasno. Stalno nedto moraliziras i pametujes a neznad ni sam koliko si mi iritantan posts. Bas mi ides na kursc sa svojim kvazi humorom. I zati neseri u zadnjih par dana nisan bas najbolji sa zivcima i zato se napusi kurca da ti nebi jeba sve do 9.og kolina ...kloni me se klosaru
demica raskrinkan
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by muckodjubre 7/2/2017, 21:58

a vidi ovoga maloga zloćka,endiću budi dobar

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pijanka 6b8efe2f85c2b63406b2pijanka Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pijanka Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pijanka Empty Re: pijanka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum