ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 28/8/2015, 13:56

A onda vježbajte sa Rusima blizu Hrvatske granice.

lol! 


Hanđar divizija , Turska ,Austrija , NJemacka ( Turci u Njemackoj ) ......

Bit ce :


RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by dzango 28/8/2015, 14:00

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Onda se smiji sam. Basketball
Kod vas Arapi ulažu, kod nas dolaze Turci...viši interesi upravljaju.
I ti da sedneš. Nemoj da te sanjam.
Što'no radim od jutros, do sjedim.. :cat1
I ja kažem..noćne more i slično..da te ne nosim na duši :evilgrin
E to. I da ustaneš tek kada odu Turci. Imaju Bugija i Longija pa nek se sa njima zajebavaju. Nemam ja noćne more, uglavnom su to slatki snovi.
Ne mogu od posla ni ustajat previše, no hvala na brizi svakako lolly
Lucky you, čista savjest.. yes

Nego, da vidimo kakvi su Turci potrošači. Nama nude neke prejeftine aranžmane..150 eura, 8 dana...tko voli, nek'izvoli..ja volim glavu na ramenu.
Pusti me turskih aranžmana. Bio sam. Nije to za mene. Svega u izobilju a ostaneš gladan, hotel kao vasionski brod a dosadno. Jedino im dobro bilo pivo u neograničanim količinama, kolači i akva park samo za goste hotela.
To ti govorim. Ja ne bih išla da mi poklanjaju.
:)
Ja bi išao. Besplatno Efes pivo nije za odbiti.
Da, pa za besplatno pivo odletit u zrak ili ostat bez glave :roll :kidd:
Jednom se umire. Neko pre, neko kasnije. Hladna ilovača nas sve čeka. Zašto onda brinuti o tome?
ne brinuti, ok..ali ne pogodovati, isto ok... finger
Život je jedan, živi ga Fikreta.
Koja Fihreta?
Inače, gibam ja, ali zapadno i sjeverno.. snapoutofit
Fikreta iz pesme Zabranjenog pušenja. To je lepo. Ali može i ovo ako je baš džabe, Naročito ako se radi o Beleku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 28/8/2015, 14:02

Zamisli cak je i onaj islamista Erdogan zaprijetija wehabdijama u Makedoniji ako kojem turskom makedoncu padne dlaka sa glave.

A islamista je turski.

PA SE SAD ZAMSILI KAD DOĐE NOVI TUSKI VOĐA NA CELO TURKSE A IKHVANE NEMOŽE ORGANSKI SMSILIT KOJA CE JURNJAVA ZA NJIMA NASTAT PO BALKANU OD STRANE TURSKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by Guest 28/8/2015, 14:03

Longi??Koji ti je klinac?? Erdo je kukavica par eksalans..on i moze verbalno priprijetiti,i to je pocetak i kraj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 28/8/2015, 14:05

Erdogana ce Turci nabit na kolac. Jedino glupi Bosancerosi misle da su Turci i IKvani isto.

DOBIT CE GOSPODIN IZMETBEGOVIC PIŠTOLJ OD TURAKA NA KOJEMU CE PISATI : UBIJ SE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 28/8/2015, 14:11

Hrvatska i Turska ( nakon Erdogana ) ce ocistit cijelu Bosnu od wehabdija.

Turska nakon Erdogana nece moci smislit wehabdije nigdje. Sarajevo ce dobit jednostavnu poruku : ILI TURSKA ILI SMRT.

Hrvatskoj nesmeta turska tenkovska brigada u BiH.

Posebno u rajonu Tuzle u sklopu mulit NATO snaga.

ISTA ONA BRIGADA KOJU SARAJEVO NECE VIDIT AKO NEPOBIJE SVE IKVANE U BOSNI I SVA NJIHOVA SELA I CENTRE NE SATARE DO TEMELJA DA NE OSTANE KAMEN NA KAMENU OD IKVANSKOG UTJECAJA U BOSNI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 28/8/2015, 14:27

RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 14:32

Brodovi NATO pod vođstvom "Mehmed paše Sokolovića" uplovili u Luku Bar

U Luku Bar danas su uplovila četiri broda alijanse NATO opremljeni za protivminska dejstva, saopštilo je crnogorsko Ministarstvo odbrane.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/588138/Brodovi-NATO-pod-vodjstvom-Mehmed-pase-Sokolovica-uplovili-u-Luku-Bar
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by bugati_2 4/9/2015, 14:43

RayMabus wrote:Brodovi NATO pod vođstvom "Mehmed paše Sokolovića" uplovili u Luku Bar

U Luku Bar danas su uplovila četiri broda alijanse NATO opremljeni za protivminska dejstva, saopštilo je crnogorsko Ministarstvo odbrane.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/588138/Brodovi-NATO-pod-vodjstvom-Mehmed-pase-Sokolovica-uplovili-u-Luku-Bar
I što s tim ???  Boli me kurac !!!!!  Tebije toživotno pitanje   ???
MENE BOLI ONASTVAR !!!!!  I SVE NORMALNE HRVATE  !!!!!
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 14:44

Nisam ti ja kriv šta nevidiš širu sliku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by bugati_2 4/9/2015, 14:47

RayMabus wrote:Nisam ti ja kriv šta nevidiš širu sliku.
e...jemaš praf  ne vidim iknara i agaliju reptila  ni ostale sile NEČISTE   !!!!
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by jastreb 4/9/2015, 14:48

bugati_2 wrote:
RayMabus wrote:Nisam ti ja kriv šta nevidiš širu sliku.
e...jemaš praf  ne vidim iknara i agaliju reptila  ni ostale sile NEČISTE   !!!!
Bugi nazovi me.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 14:48

Šira slika je : polagana turska dominacija na moru ....bit ce bitno kad nekome u Evropi padne na pamet da puca na ove imigrante a Turska ih zaštiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by bugati_2 4/9/2015, 14:50

bugati_2 wrote:
RayMabus wrote:Nisam ti ja kriv šta nevidiš širu sliku.
e...jemaš praf  ne vidim iknara i agaliju reptila  ni ostale sile NEČISTE   !!!!
Paranoja ludila i "beslosvetskih" zavera...tek ste sada to shvatili...
Pa ja s time živim od rođenja a AKTIVNO od druge godine faksa !!!!
 I nemoj mi sad otkrivati JAMERIKU !!!  

LOŠO vam je Vampir.komandir ????
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 14:53

Neke stvari iz sadašnjosti neizgledaju bitne ...tako je i ovo sa turskom moranricom.

IMajte u vidu da sam ja jedina osoba na prostoru eks juge koje je prije pet godina ako ne i više dok kriza sa izbjeglicama nije bila niti na vidiku o tome pricalo.

Baniralo me sa nekih foruma radi toga ....kao vidi cudaka .....

TKO JE SAD CUDAK ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 14:56



http://www.jutarnji.hr/foto--video--grcki-otoci-pretvoreni-u-bojna-polja-izbjeglice-navalile-na-trajekt--policija-ih-tjerala-sok-bombama-i-suzavcima-/1410359/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by RayMabus 4/9/2015, 15:05

Pogledajte tu divnu invaziju na grcki otok Lesvos ....i sad zamislite da nekome Evropljaninu padne na pamet poslat vojsku da to sve pobije tj uguši ustanak u krvi a mocna turksa mornarica se pojavi i kaže NE 

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTTLmIPEWxE7GwVuUwlSkR2ItjkP-8fVMQu8s8830RuIxf56m13
RayMabus
RayMabus

Posts : 175934
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru - Page 5 Empty Re: Mehmed Paša uplovio u splitsku Loru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum