ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pritužbe

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 21/12/2018, 00:01


uh, 2 dana

ali de se sredi malo da ne dođem šamarat malo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 21/12/2018, 00:08


ajbok, trajni v2.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 21/12/2018, 00:32

Kic ovaj snjegović na strelici miša je užasno iritantan. 
Može li ga se pojedinačno maknuti. Sad kad sam "u po ruke" ubih se gađajući naslove tema. Sporija sam od puža.  gaah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 21/12/2018, 00:37


onda ću svima isključit, ako već otežava forumarenje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 21/12/2018, 00:39

kimono pun kostiju wrote:
onda ću svima isključit, ako već otežava forumarenje..
Ajoj, nemoj zbog mene svima isključiti. Možda se ekipi sviđa. 

Ja sam malo ograničenih kretnji, pa mi možda malo smeta. Ali imam vremena. Polako ću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 21/12/2018, 00:41


ma ekipi sve smeta^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by Guest 21/12/2018, 00:46

kimono pun kostiju wrote:
ma ekipi sve smeta^^
E jebiga. Sad sam ja ta kojoj je nešto smetalo. Ono, razmaženo derište kojem smetaju sitnice. :D

U svakom slučaju hvala. 
Večeras ionako nema puno ljudova pa neće biti zakinuti za snjegovića.
 :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by immortal 23/12/2018, 15:40

E sad faco da ja tebe pitam.. kako nisi odreagirao kada je aben mene ismijavački proglašavao najtragićnijim bićem na forumu, niti kada je levi taj post kopirao i kao vrh poruge stavio na temu korpus dobrih postova... pazi dobrih postova
zatim  nisi brisao ni ogovaranje od neki dan gdje Metilda s ekipom naočigled sipa otrove i spama svaku moju temu

radi bana kojeg si mi dao ne zato jer sam dobila ban , nego jer je bilo nekorektno, otišla sam s ovog jebenog foruma i nisam bila tu godinu ako ne i dulje
nije se baš puno promjenilo
u vrijeme net hr-a znala sam da će se raspasti jer je progon pojedinaca bio politički usmjeren prema desno orjentiranima i sve u korist ljevih
kako se mjenjala situacija u državi tako se tu napravio nekakav pomak udesno ali s jako puno nepravilnosti
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 23/12/2018, 16:24

mortal wrote:E sad faco da ja tebe pitam.. kako nisi odreagirao kada je aben mene ismijavački proglašavao najtragićnijim bićem na forumu, niti kada je levi taj post kopirao i kao vrh poruge stavio na temu korpus dobrih postova... pazi dobrih postova
zatim  nisi brisao ni ogovaranje od neki dan gdje Metilda s ekipom naočigled sipa otrove i spama svaku moju temu

radi bana kojeg si mi dao ne zato jer sam dobila ban , nego jer je bilo nekorektno, otišla sam s ovog jebenog foruma i nisam bila tu godinu ako ne i dulje
nije se baš puno promjenilo
u vrijeme net hr-a znala sam da će se raspasti jer je progon pojedinaca bio politički usmjeren prema desno orjentiranima i sve u korist ljevih
kako se mjenjala situacija u državi tako se tu napravio nekakav pomak udesno ali s jako puno nepravilnosti


čekoj, koje je točno pitanje?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 23/12/2018, 17:23


nemam pojma, svak se vrijedja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by aben 23/12/2018, 17:26

kic wrote:
nemam pojma, svak se vrijedja..
Ko da su od cukra

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 23/12/2018, 20:02

mortal wrote:E sad faco da ja tebe pitam.. kako nisi odreagirao kada je aben mene ismijavački proglašavao najtragićnijim bićem na forumu, niti kada je levi taj post kopirao i kao vrh poruge stavio na temu korpus dobrih postova... pazi dobrih postova
zatim  nisi brisao ni ogovaranje od neki dan gdje Metilda s ekipom naočigled sipa otrove i spama svaku moju temu

radi bana kojeg si mi dao ne zato jer sam dobila ban , nego jer je bilo nekorektno, otišla sam s ovog jebenog foruma i nisam bila tu godinu ako ne i dulje
nije se baš puno promjenilo
u vrijeme net hr-a znala sam da će se raspasti jer je progon pojedinaca bio politički usmjeren prema desno orjentiranima i sve u korist ljevih
kako se mjenjala situacija u državi tako se tu napravio nekakav pomak udesno ali s jako puno nepravilnosti

aben je i mene nazivao svakakvim imenima i častio, jesam ga ikad banirao? jednostavno izbjegavam sad..

brisao sam metildine postove s one teme o "medicini", jer si ti otvorila temu i ona je došla samo podbadati - i ovo mi je hvala?

kakva desnica? ljevica? forum nije najbolji, ali sve ovisi kako ga koristiš i šta očekuješ, ugl pokušao sam vas obje primiriti ali vidim da ne ide, nesporazum je prejak izgleda-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by veber 23/12/2018, 20:17

kic wrote:
nemam pojma, svak se vrijedja..
kic, dojdi veberu 💋stvar je da su sviti blagdani izgubili onaj stvarni smisao. obitelj zajedno. sutra bumo se nadjbavali i podrkavali a za božić ćemo si poželjet pušenja kurca. a bit božića je i ovih svih praznika da smo s ljudima koji su nam dragi. ma ne moraju biti ni ljudi. mogu i mačke, pesi krave. ok. forum nam je neki put otpusni ventil koji svi koristimo. no isto tako si velimo što ne mislimo. ali kada se mlijeko prolije, moš ga jebat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by immortal 23/12/2018, 20:20

da jednostavno je odlučila sipati otrov.. vidim kako me prozivala zbog avatara jer je osoba na slici kao razgolićena,a ja upravo sišla s teme prekrasna muška stvorenja gdje je Metilda s ekipom ove godine lijepila gomilu muških 
znači mene opominje za godine i ponašanje, sebi dozvoljava izlete..


što se tiče ljevice desnice .. sve se zna i jasno je  ali u tekstu se odnosilo na bivši forum, isti članovi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 23/12/2018, 20:25


svima vam je lako pričati iz kutka vlastite priče i osjećaja, te onog što samo vi vidite-

ali kontekst je često puno širi, ljudi nemojte se kačit jedne na druge, mislim da je forum prilično širok i da se možete zaobilaziti većinom vremena, nekom se ne sviđa što netko stavlja heavy-metal glazbu, a drugom što stavlja golišave slike muških..

well jebiga, živite s kritikom and let live, nemojte ić na te teme i zdrav-

ne moramo bit zajedno samo za Božić, zapravo pristojna distanca je ono što svima fali u većini dana-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by immortal 23/12/2018, 20:28

kic wrote:
svima vam je lako pričati iz kutka vlastite priče i osjećaja, te onog što samo vi vidite-

ali kontekst je često puno širi, ljudi nemojte se kačit jedne na druge, mislim da je forum prilično širok i da se možete zaobilaziti većinom vremena, nekom se ne sviđa što netko stavlja heavy-metal glazbu, a drugom što stavlja golišave slike muških..

well jebiga, živite s kritikom and let live, nemojte ić na te teme i zdrav-

ne moramo bit zajedno samo za Božić, zapravo pristojna distanca je ono što svima fali u većini dana-
zašto bi meni smetalo što netko stavlja golišave slike muških... potpuno si krivo shvatio
riječ je o tome što pljuje po meni a sebi isto dozvoljava
ugodan ostatak večeri !!!
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by kic 23/12/2018, 20:31


a zašto bi spominjala? očito si htjela ukazati na neku dvoličnost-

ugl, ako se ne podnosite, izbjegavajte se, ne mogu vas ja držati u torovima-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by immortal 23/12/2018, 20:32

kic wrote:
a zašto bi spominjala? očito si htjela ukazati na neku dvoličnost-

ugl, ako se ne podnosite, izbjegavajte se, ne mogu vas ja držati u torovima-
čuj na tu dvoličnost je netko drugi ukazao.. mogu javno napisati tko
ovo sa torovima je nova uvreda
nisam svinja kic
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by veber 23/12/2018, 20:33

kic wrote:
svima vam je lako pričati iz kutka vlastite priče i osjećaja, te onog što samo vi vidite-

ali kontekst je često puno širi, ljudi nemojte se kačit jedne na druge, mislim da je forum prilično širok i da se možete zaobilaziti većinom vremena, nekom se ne sviđa što netko stavlja heavy-metal glazbu, a drugom što stavlja golišave slike muških..

well jebiga, živite s kritikom and let live, nemojte ić na te teme i zdrav-

ne moramo bit zajedno samo za Božić, zapravo pristojna distanca je ono što svima fali u većini dana-
ma kic, to je dobro. forum je nama svima neki ventil. ima bolesnika. jel netko longija doživljava? imamo težeg bolesnika dedu i sada ja ulazim u petlju i krenem ogovarat. a s druge strane se recimo politički nikako ne slažem s marcom, a znam mu djecu pričuvat. oni i "njegova" vodili moju malu u kinu. ne buš povjerio dijete nekom kome ne vjeruješ. marca sam naveo jer je javan. a zna se da se znamo. sve je to super. dao si mi ban. ok. napravili deal i ja odradio kaznu. 

stvar je u samokontroli.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pritužbe - Page 19 Empty Re: Pritužbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum