ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 21:38

Ithildin wrote:
aben wrote:
Enjoy the decline


Eto zašto volim razgovarati samo s nekolicinom ljudi... kako dosadne, površne, tupave teme, jebote!
when someone brings you an argument, and you answer with snarkines, you awaken the deamon

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 21:47


tame the demon :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 21:59

kic wrote:
tame the demon :D
nodun se da je kruto zgodna, thou.

jo sun rođen sa estetskom sviješću. muški su obično operirani od estetike, i ko lipotu prepoznaju samo oblike koje nude tjelesnu ugodu, ča dovodi do groteskih izjava poput nihilusove- vrhunska pička- za obične ženturače. ali ota svijest more biti pravo prokletstvo. jedno je gljedati remek djelo, a drugo je pokušati ga nabaviti. price may be high..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 22:28


sada te ni ja ne razumijem..

osim onog dijela o nihiu, koji bi samo -poda se-, a tužno je sve gledati kroz jednu dimenziju tako..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 22:50

kic wrote:
sada te ni ja ne razumijem..

osim onog dijela o nihiu, koji bi samo -poda se-, a tužno je sve gledati kroz jednu dimenziju tako..
pa, razumi sun da pokušavaš pomrkati ithildina..?
ako je bunba, ne zun, malo mi vuče na livo...ma, istrpi, isploti se ako je bunba. imo vrimena za kajanje.


a, nihi, jo mu malo zavidin. zamisli samo; un  izojde vunka, i ko lav u serengetiju, sve mu je na meniju:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/2/2017, 22:59

aben wrote:
kic wrote:
sada te ni ja ne razumijem..

osim onog dijela o nihiu, koji bi samo -poda se-, a tužno je sve gledati kroz jednu dimenziju tako..
pa, razumi sun da pokušavaš pomrkati ithildina..?
ako je bunba, ne zun, malo mi vuče na livo...ma, istrpi, isploti se ako je bunba. imo vrimena za kajanje.


a, nihi, jo mu malo zavidin. zamisli samo; un  izojde vunka, i ko lav u serengetiju, sve mu je na meniju:)

To da si kreten znala sam i ranije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/2/2017, 23:01

Nego, kako ti mrcis forumasice? Ubadas ih interpunkcijskim znakovima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:12

Ithildin wrote:
aben wrote:
kic wrote:
sada te ni ja ne razumijem..

osim onog dijela o nihiu, koji bi samo -poda se-, a tužno je sve gledati kroz jednu dimenziju tako..
pa, razumi sun da pokušavaš pomrkati ithildina..?
ako je bunba, ne zun, malo mi vuče na livo...ma, istrpi, isploti se ako je bunba. imo vrimena za kajanje.


a, nihi, jo mu malo zavidin. zamisli samo; un  izojde vunka, i ko lav u serengetiju, sve mu je na meniju:)

To da si kreten znala sam i ranije..
kako si to znala?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:14

Ithildin wrote:Nego, kako ti mrcis forumasice? Ubadas ih interpunkcijskim znakovima?
:O

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:26

Denkverbot - Page 8 Innovation-2008
Denkverbot - Page 8 Innovation-2015
bakić se trudi nojti egzaktne pokazatelje problema u hrvatskoj. 
našo je indeks inovacija. super, lipo, egzaktno, ali nedovoljno precizno. 
jo bi napiso preciznije, ali slova na tipkovnici su mi se izlizala pa više ne morin napisati tu rič.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 23:28

aben wrote:a, nihi, jo mu malo zavidin. zamisli samo; un  izojde vunka, i ko lav u serengetiju, sve mu je na meniju:)

je, blago mu se, ili teško hm..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:30

kic wrote:
aben wrote:a, nihi, jo mu malo zavidin. zamisli samo; un  izojde vunka, i ko lav u serengetiju, sve mu je na meniju:)

je, blago mu se, ili teško hm..
to je klasična dvojba, 
ljubitelj jazza se osićo nadređen ljubitelju magazina, pa ipak, magazin se čuje u svakon kafiću i radiju, jazz tribo iskati sa svićun.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 23:33


pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće.. a ostalo rip
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 23:35


zazivam proljeće s avatarom i banerom, kad sam dijete ekvinocija.. malo uranjeno ali tako je u meni..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:44

kic wrote:
pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće..  a ostalo rip
naravski, i neka in je, ali
pitanje je osobne prirode; bi li voli biti u ugodnoj sredini kiča, ili biti osjetljiv na kompleksniju simetriju i oskudijevati...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:45

kic wrote:
zazivam proljeće s avatarom i banerom, kad sam dijete ekvinocija..  malo uranjeno ali tako je u meni..
mindula na branimiru je procvitala, 
sunce je opet pobijedilo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 23:54


bless the soil, bless it with young blood..

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/2/2017, 23:56

aben wrote:
kic wrote:
pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće..  a ostalo rip
naravski, i neka in je, ali
pitanje je osobne prirode; bi li voli biti u ugodnoj sredini kiča, ili biti osjetljiv na kompleksniju simetriju i oskudijevati...

sowell, first rule of economics, everything is scarce..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/2/2017, 23:58

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće..  a ostalo rip
naravski, i neka in je, ali
pitanje je osobne prirode; bi li voli biti u ugodnoj sredini kiča, ili biti osjetljiv na kompleksniju simetriju i oskudijevati...

sowell, first rule of economics, everything is scarce..
a znun.
jo sve okolo, a tribo sun te uglavu- 

is ignorance bliss?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/2/2017, 00:10

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće..  a ostalo rip
naravski, i neka in je, ali
pitanje je osobne prirode; bi li voli biti u ugodnoj sredini kiča, ili biti osjetljiv na kompleksniju simetriju i oskudijevati...

sowell, first rule of economics, everything is scarce..
a znun.
jo sve okolo, a tribo sun te uglavu- 

is ignorance bliss?

moramo li uvijek skakati na zaključke neke, kao što je nihi možda isključiv, tako si i ti nekad možda, pa i s onim pomrkati wtf..

da se vratim na onog youtuber filozofa od stranice prije, strah, tip ljubi filozofiju i predlaže je kao rješenje, ali on nije jedini koji nagovještava pad civilizacije i nestanak neke sigurnosti u društvu, naravno da treba govoriti istinu no, ono što se ja bojim je, da je u puno ljudi usađena klica straha, i ako dođe do post-apokaliptičnog trenutka da je budućnost nepregledno maglovita i jednostavno crna, jednostavno imam strah da će ljudi preintenzivno reagirati zbog, između ostalog zbog svih ovih upozorenja i usađenih klica straha, naravno kad puknu sve te isprogramirane inhibicije onda se rađa nadčovjek, apsolutne ideje i teška vremena rađaju heroje, ali u stvari, taj nadčovjek je inhuman.. nas iz i iznad rata ne bi mogao izvući Plenković, to je svima jasno recimo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/2/2017, 00:39

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pa toj weltanschau i je za milijun magazina, i pet jazz bendova, za milijardu ovaca, i pet vukova, dajte ljudima šta 'oće..  a ostalo rip
naravski, i neka in je, ali
pitanje je osobne prirode; bi li voli biti u ugodnoj sredini kiča, ili biti osjetljiv na kompleksniju simetriju i oskudijevati...

sowell, first rule of economics, everything is scarce..
a znun.
jo sve okolo, a tribo sun te uglavu- 

is ignorance bliss?

moramo li uvijek skakati na zaključke neke, kao što je nihi možda isključiv, tako si i ti nekad možda, pa i s onim pomrkati wtf..

da se vratim na onog youtuber filozofa od stranice prije, strah, tip ljubi filozofiju i predlaže je kao rješenje, ali on nije jedini koji nagovještava pad civilizacije i nestanak neke sigurnosti u društvu, naravno da treba govoriti istinu no, ono što se ja bojim je, da je u puno ljudi usađena klica straha, i ako dođe do post-apokaliptičnog trenutka da je budućnost nepregledno maglovita i jednostavno crna, jednostavno imam strah da će ljudi preintenzivno reagirati zbog, između ostalog zbog svih ovih upozorenja i usađenih klica straha, naravno kad puknu sve te isprogramirane inhibicije onda se rađa nadčovjek, apsolutne ideje i teška vremena rađaju heroje, ali u stvari, taj nadčovjek je inhuman.. nas iz i iznad rata ne bi mogao izvući Plenković, to je svima jasno recimo..
what we have here is faliure to comunicate:)

jo ne mislin da je nihi isključiv. un mi se čini ko ok momak, samo je estetski chalenged. jo sun s druge strone potpuno isključiv. 
ali sve to ima malo veze s ithildinom, ženska je nešto ljuta, i jo sun iskoristi  tvoj odnos s njon da obradin jednu temu, estetiku, i cijenu ku smo spremni plotiti za nju. dakle, ithildin bi tribala biti dobro zgodna ako bi ti otkači na nju, s obziron da je ljevičarka ( dobro, to je moja pretpostavka, jo ne zun ča je ona).


stefan je youtub filozof, a to govori samo o tomu na koliko široku publiku ciljo. odgljedo sun ure i ure njegovih podkasta i intervjua, i ovaj je prvi di un straši slušatelje. užasno mi je teško bilo odslušati video jer, ako si youtuber, ne znoči da moroš biti neozbiljan. mislin, nišće loše un ni reko, ali način na koji je govori ni dostojan sadržaja.
gre li svit prema goremu, ili prema boljemu? jo mislin da gre prema boljemu. tehnologije evoluiraju i pružaju slobodi i njenim neprijateljima da se usavršavaju, ali kapitalizam  nas drži sitima i ni izgledno da će sita klasa ratovati zbog deset inča veće televizije. današnji bogatun imo malo raskošniji život od radnika. ali, stroh je vrag. ljude je lako prestrašiti, globalno zatopljenje, trump, nema nafte, svit će nan oduzeti suverenost ako se ne detuđmaniziramo...i i recognise rasplet kakov opisuješ. normalno, malo se tu more postići, kad je stroh popularan. žo mi je ako je to razlog stefanove paranoje, popularnost.
no, većina ni apokaliptična. preager university video klipovi odišu optimizmom, eclectica se stalno ruga novinskin natpisima katastrofe i nudi grafove ko potvrdu optimizma,... i zoto mislin da od apokalipse realno ne će biti nišće.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 8 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum