ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by L'âme 27/8/2015, 15:13

albatros wrote:
maggie13 wrote:Da, to je to..plus malo to naseljavanje bilo plansko, da malo promijeni nacionalnu strukturu..i tako..
Pa i ne baš.

Srbi su kolonizirani uglavnom u srpska,a Hrvati u hrvatska mjesta.

U Iloku je bila masa kolonista,ali jako malo Srba.

U Vojvodini su Srbi masovno dobivali švapske hiže.

No ta Vojvodina to je medalja sa dvije strane. Srpski nacionalisti predbacuju komunistima da su ih namjerno slali u Vojvodinu kako bi u Hrvatskoj i BIH bilo manje Srba.

Tako da je istina, kao i uvijek negdje između.
ima ta medalja i vise strana,jastreb,cini mi se.
Najprijw bi htjela vidjeti korelaciju nacionalne strukture stanovnistva 41.,45. i 90.
Uostalom.,poznajes vjerodostojnost (veliko)srpskih nacionalista :)

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Stanojko 27/8/2015, 15:34

Sta nam fali? :)

_________________
Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by crvenkasti 27/8/2015, 15:59

Kad nas ima više, jači smo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by RayMabus 27/8/2015, 16:04

Ideja poverenice za ravnopravnost Brankice Janković o naseljavanju migranata u pustim krajevima Srbije, koliko god humano zvučala, u praksi je neizvodljiva.
1,5 miliona evra dodatne humanitarne pomoći izbeglicama i migrantima u Srbiji i Makedoniji uplatila je juče Evropska komisija
U toj oceni slažu se i ministri, ekonomisti, demografi, analitičari...
 
- Mi ne možemo da ih prihvatimo na duže, ni ekonomski ni po međunarodnim zakonima. Oni imaju pravo na slobodu kretanja, a Srbija ih neće zatvarati na svojoj teritoriji - kratko je rekao ministar rada i socijalne politike Aleksandar Vulin, u čijoj je nadležnosti rešavanje problema povećanog broja migranata.
 

U Komesarijatu za izbeglice ističu da poštuju mišljenje gospođe Janković, ali iznose i neke činjenice.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/585898/Da-li-je-moguca-Sirija-u-Sumadiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by RayMabus 27/8/2015, 16:06

Kad ih Švabe pocmu vatat i trpat u konc logore bit ce im i Šumadija super. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by RayMabus 27/8/2015, 16:17

Vladina povjerenica za zaštitu jednakosti u srpskom parlamentu, Brankica Janković, osvrnula se na veliki val izbjeglica koji s prostora Bliskog istoka ulaze u Srbiju preko Grčke i Makedonije te je istaknula kako bi imigranti mogli biti rješenje za depopulaciju koja je već godinama na snazi u Srbiji, prenosi novinska agencija Reuters.

Ističe kako bi srpske vlasti trebale zatražiti od imigranata da ostanu u Srbiji te da nasele stotine praznih sela. Podsjetimo, Srbija, kao i sve zemlje Balkana, ima problem s masovnim odlaskom mladih ljudi na Zapad u potrazi za poslom što dovodi do smanjenja broja stanovnika. Na prostoru Srbije tako danas postoje stotine naselja koja su prazna ili gotovo prazna.

"Trebali bismo im punuditi da ostanu u dijelovima Srbije koji su prazni. No, pritom bi se trebala napraviti selekcija, detaljna sigurnosna provjera", istaknula je Janković u razgovoru za televiziju B92.


http://www.advance.hr/vijesti/hoce-li-izbjeglice-s-bliskog-istoka-naseljavati-stotine-praznih-sela-u-srbiji/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by jastreb 27/8/2015, 16:17

RayMabus wrote:Kad ih Švabe pocmu vatat i trpat u konc logore bit ce im i Šumadija super. lol!
Pa u Šumadiji im je bilo super i do 1804.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by RayMabus 27/8/2015, 16:23

U tekstu na sajtu američkog medija navodi se da su "migranti, nakon boravka u zemljama u kojima su ih tukli, maltretirali i tretirali kao nepoželjne, u Srbiji konačno dočekani sa osmesima dobrodošlice".

- Bio sam učitelj u Iraku. Na dan mog venčanja, bomba je pala nedaleko od džamije i ubila mog 14-godišnjeg brata. Pobegao sam nakon toga. kada sam se opraštao od svojih đaka, svi smo plakali, zajedno. To je nešto što nikada neću zaboraviti. Oteran sam sa svog ognjišta... Irak je nešto najdragocenije u mom životu, ali sam tamo počeo da se osećam kao stranac. Ovde su nas dočekali kao ljude, i hvala im na tome - rekao je jedan od migranata.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/586023/CNN-HVALI-SRBIJU-Jedina-zemlja-koja-je-na-ljudski-nacin-prihvatila-migrante
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Tony Soprano 27/8/2015, 18:54

crvenkasti wrote:
aben wrote:mislin, ima srba i oko mene, i kultura in je odvratna, al bogati, okreneš glavu i gotovo.

Ja svaki put još i pljunem.
i ja kad ti vidim zemljake
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Guest 28/8/2015, 00:39

Mladi retardi...kruske ne padaju daleko od stabala pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Guest 28/8/2015, 02:14

dzango wrote:
aben wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Stvarno, ti Srbi imaju odvratnu kulturu. 
Ja je prepoznam sa 15 metara kad vidim nekoga od njih.
I odmah u trbuhu onaj osjećaj gađenja i povraćanja.
Zbog toga crtaš svastike po izlozima?
a dobro govoriš, možda ih sami crtaju. al svejedno, ako ne ide zajedno, onda segregacija, zid.
Hrvati na jednu stranu a normalan svet na drugu.
Četnici pak moraju među svinje jer im među ljudima nije mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Guest 28/8/2015, 02:18

zanstr wrote:
albatros wrote:NA LOKALIMA

[size=31]Novi uvredljivi i neprimjereni grafiti u Vukovaru[/size]

Radi se o lokalima čiji su vlasnici većinom građani srpske nacionalnosti, a na njihovom pročeljima ili ulazima ispisane su poruke poput: ''Ubij Srbina'', ''Vesele ustaše'', kukasti križevi, slova U kao i neka nacistička obilježja

1623PREGLEDA

1,8-BODOVA


 

 
Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 13267d1fa8ef1b01e0d111cc1e84193d



Foto: Branimir Bradarić


  • Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Bb344fd000ae91d5ec412c4e56ab71d1
  • Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 D3a5ad00a39553dab25f55003e3d5747
  • Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 779d933f3826b0c004d3a01eaebc997c



Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Author_unknown
AUTOR:
[size=11]Branimir Bradarić


[/size]

VL Blogosfera






VL Inicijative







Večernji list Premium






Pretplati se, isplati se!






Tijekom protekle noći nepoznata osoba, ili više njih, na nekoliko lokala u Tržnom centru u Vukovaru sprejem su ispisali grafite uvredljivog sadržaja.

Radi se o lokalima čiji su vlasnici većinom građani srpske nacionalnosti, a na njihovom pročeljima ili ulazima ispisane su poruke poput: ''Ubij Srbina'', ''Vesele ustaše'', kukasti križevi, slova U kao i neka nacistička obilježja. Vlasnici su mišljenja kako su grafiti vjerojatno ispisani u ranim jutarnjim satima. U povodu pojave uvredljivih grafita priopćenjem za javnost oglasio se vukovarski SDP koji ''najoštrije osuđuju ustaške i nacističke grafite te govor mržnje''.
– Tim postupcima namjerno se dižu tenzije i narušavaju se međunacionalni odnosi u gradu Vukovaru. Ovakav oblik govora mržnje produkt je podizanja tenzija političkih opcija koji na takav način žele ubirati političke poene. Vjerujemo da je ovo čin tek nekolicine pojedinaca i da se ne radi o kolektivno osmišljenoj akciji. Svaki fašistički oblik ponašanja i govor mržnje potrebno je što hitnije i efikasnije sankcionirati i javno ih osuditi – rekao je predsjednik vukovarskog SDP-a Goran Bošnjak koji je gradske vlasti pozvao da osude pojavu ovih grafita ali i na njihovo uklanjanje.
Glasnogovornik PU Vukovarsko-srijemske Domagoj Džigumovićnajavio je kako će policija poduzeti sve radnje s ciljem pronalaska, a zatim i sankcioniranja, počinitelja.
Ma nisu to kukasti križevi, to su samo stari budistički simboli za sreću :starac
Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 56228
Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Sr_tri
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Guest 28/8/2015, 02:20

Stanojko wrote:
dzango wrote:
zanstr wrote:Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 4z2ybtvdregdvbew3fpwgi4k9yb
Novi grafiti koji pozivaju na linč pripadnika srpske zajednice osvanuli su jutros na fasadama nekoliko objekata u vukovarskom Tržnom centru. Nepoznati vandali su na lokalima čiji su vlasnici ili korisnici građani srpske nacionalnosti sprejem ispisali antisrpske i ustaške poruke: 'Ubij Srbina', 'Vesele ustaše', 'Čekamo vas mi Hrvati', ustaško 'U', kukasti krst te niz nacističkih obeležja i uvredljivih reči.
...
http://www.portalnovosti.com/grafiti-govora-mrznje-na-ulicama-vukovara


Budale, kaj drugo... :blj
Zašto pišu Mi Hrvati? Kao da sami sebe nešto ubeđuju.
 I na kraju nacrtaju kitu! Hahahahaha...pa ovo je pisao neki srbin... :partyh:
Svako vidi ono o čemu sanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by ante_ante 28/8/2015, 07:12

je, to sa svastikama je dokaz da su to crtale ustaše...tko je to opsjednut nacističkom Njemačkom osim Srba?
ante_ante
ante_ante

Posts : 31
2014-04-16


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Tony Soprano 28/8/2015, 08:28

ante_ante wrote:je, to sa svastikama je dokaz da su to crtale ustaše...tko je to opsjednut nacističkom Njemačkom osim Srba?
domači izdajnici!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Tony Soprano 28/8/2015, 09:24

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Grafitivukovar-SDPVukovar625
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Tony Soprano 28/8/2015, 09:24

VUKOVARSKI policajci završili su kriminalističko istraživanje nad tri osobe u dobi od 18 do 20 godina, koje se tereti da su ispisivali uvredljive grafite na pročelju zgrade tržnog centra. 

Podsjećamo, ranije ovog tjedna na pročelju tržnog centra u Vukovaru osvanulo je nekoliko neprimjerenih grafita: "Ubij Srbina", "Vesele ustaše", "Čekamo vas mi Hrvati", a ovaj primitivni čin nije mogao proći ni bez slova U i bratske mu nacističke svastike.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by dzango 28/8/2015, 10:57

tre911 wrote:
dzango wrote:
aben wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Stvarno, ti Srbi imaju odvratnu kulturu. 
Ja je prepoznam sa 15 metara kad vidim nekoga od njih.
I odmah u trbuhu onaj osjećaj gađenja i povraćanja.
Zbog toga crtaš svastike po izlozima?
a dobro govoriš, možda ih sami crtaju. al svejedno, ako ne ide zajedno, onda segregacija, zid.
Hrvati na jednu stranu a normalan svet na drugu.
Četnici pak moraju među svinje jer im među ljudima nije mjesto.
Četnici među Hrvatice, kao i uvek.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by aben 28/8/2015, 11:05

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
aben wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Stvarno, ti Srbi imaju odvratnu kulturu. 
Ja je prepoznam sa 15 metara kad vidim nekoga od njih.
I odmah u trbuhu onaj osjećaj gađenja i povraćanja.
Zbog toga crtaš svastike po izlozima?
a dobro govoriš, možda ih sami crtaju. al svejedno, ako ne ide zajedno, onda segregacija, zid.
Hrvati na jednu stranu a normalan svet na drugu.
Četnici pak moraju među svinje jer im među ljudima nije mjesto.
Četnici među Hrvatice, kao i uvek.
evo, o ovomu ja govorin. vulgarnost iz šestog razreda.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by dzango 28/8/2015, 11:17

Toni Soprano wrote:VUKOVARSKI policajci završili su kriminalističko istraživanje nad tri osobe u dobi od 18 do 20 godina, koje se tereti da su ispisivali uvredljive grafite na pročelju zgrade tržnog centra. 
Rekoh ja da je sve to zbog nedostatka seksa. Mlade usijane glave a nigde ventila.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vesele ustaše divljale po Vukovaru - Page 3 Empty Re: Vesele ustaše divljale po Vukovaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum