ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi

Go down

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi Empty Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi

Post by mutava baštarda Tue 31 Jan - 8:42

http://www.advance.hr/vijesti/rijedak-saveznik-izraelski-premijer-netanyahu-podrzao-trumpov-plan-u-pravu-je-ja-sam-izgradio-zid-uzduz-juzne-granice-izraela-i-tako-potpuno-zaustavio-svu-ilegalnu-imigraciju/

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi Rijedak-saveznik-izraelski-premijer-netanyahu-podrzao-trumpov-plan-u-pravu-je-ja-sam-izgradio-zid-uzduz-juzne-granice-izraela-i-tako-potpuno-zaustavio-svu-ilegalnu-imigraciju_2590_948
Nakon tjedan dana Trumpovih izvršnih odredbi malo tko od svjetskih lidera je stao svojom potporom iza novog američkog predsjednika - zapravo može se reći kako gotovo nitko to nije učinio, osim jedne iznimke, a ta iznimka je izraelski premijer Benjamin Netanyahu.

Naime, izraelski premijer čak je pohvalio Trumpovu odluku da izgradi zid na granici s Meksikom. "Predsjednik Trump je u pravu. Ja sam izgradio zid uzduž južne granice Izraela. Zid je zaustavio svu ilegalnu imigraciju, Veliki uspjeh. Odlična ideja", poručio je Netanyahu na svom Twitter profilu.

Spomenimo pritom da je i Trump već ranije hvalio Izrael zbog izgradnje tog zida te je Izrael isticao kao "uspješan primjer" u zaustavljanju ilegalne imigracije.

No, komentar izraelskog premijera promptno su odbacili lideri židovskih zajednica u Meksiku, a odmah zatim stigla je i vrlo oštra poruka meksičkog ministarstva vanjskih poslova: "Izraelskoj Vladi, putem njihovog ambasadora u Meksiku, izražavamo začuđenost, ogorčenost i razočaranost zbog poruke koju je objavio premijer Netanyahu po pitanju izgradnje zida".
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi Empty Re: Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi

Post by Trinity Tue 31 Jan - 9:03

Židov je zaboravo da je USA pred i za vrijeme WW2 zabranila ulazak židovskih izbjeglica.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi Empty Re: Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi

Post by catabbath Tue 31 Jan - 9:28

Triny wrote:Židov je zaboravo da je USA pred i za vrijeme WW2 zabranila ulazak židovskih izbjeglica.

Zato su ih nakon WWII primili puk kufer te im poklonili Izrael.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi Empty Re: Netanyahu Trumpu-moj je veći i čvršči i dobro mi služi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum