ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by govinda 28/1/2017, 22:59

Leviathan2 wrote:nego, ko ce mu sad shalovat zid jebemga brzopleta
bas...

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Guest 28/1/2017, 23:03

Leviathan2 wrote:nego, ko ce mu sad shalovat zid jebemga brzopleta
kad budu opet dizali Berlinski zid bice tu posla kolko oces
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 23:06

Oni koji su otisli iz Bosne u Ameriku, otisli su preko Interchurch i Caritas.
Radi se o velikom broju, tamo su imali vodica za posao, koji ih je vozao okolo za posao, koji su birali.
Imali su bonove za hranu i socijalnu pomoc.
Radi se o ljudima koji su zbrisali za Nemacku, pa kad je Nemacka rekla da nema vise rata i ajde nazad kuci, oni zbrisali za Ameriku, jer su tada odlucili da prime izbeglice.
Primali su godinama posle rata, vidjao sam cak i 1999 da su dolazili iz Bosne i HR.
Uglavnom, mali procenat njih su izbeglice, vise muljatori iskoristili rat da zbrisu i profitiraju.
Izbeglicama sa Kosova nisu davali nista.
Prijatelj ilegalac iz jedne EU zemlje, imao deportaciju za Bosnu, hteo da skace sa mosta u reku, nece nazad, slucajno video oglas za USA, lagao da je izbeglica i tamo je i danas.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by melkior 28/1/2017, 23:09

govinda wrote:Ja samo znam, od ovih Bosancerosa sto su se docepali Amerika da je ogromna vecina sve neki muljatori i prevaranti..evo ih vracaju lagano...i ne samo muslimane, govorim o svim Bosancima..
Amerika je super zemlja za one koji imaju znanje i koji hoće raditi. Takvi u pravilu, tamo mogu daleko dogurati i nitko ih neće pitati ni za spol ni za vjeru ni za nacionalnost ni za rasu. Usprkos predrasudama koje vladaju o Americi. Onaj tko tamo hoće raditi, taj će i uspjeti. Ok, sustav je tamo težak, i nemaš puno šansi za uspjeh. Ali ako uspiješ, dogurat ćeš dalje, više i bolje nego bilo gdje drugdje u Europi. Oni koji se žele zadovoljiti bauštelom ili sitnim kriminalom, mogu uspjeti i u Europi. Imaju Njemačku, Irsku, Hrvatsku. Iako je meni osobno u RH sasvim ok, okruženje čitavo i trendovi u društvu su tako porazni da praktički nitko normalan ne može razmišljati o nikakvim dugoročnim planovima u ovoj zemlji. Traje dok traj, a neće dugo. Jednostavno, ne može ni meni dugoročno biti dobro ako svima oko mene ide loše. To je sustav spojenih posuda. Ako je meni dobro, onda ću se truditi da i tebi bude dobro. Ako je tebi dobro, onda mi barem nemoj odmagati. Ako se ovakvi trendovi u RH nastave, za 10 godina RH neće postojati.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 23:10

Ziveo sam jedan period u jednom delu blizu jezera, gde ima nesto Bosancerosa, takodje i u zgradi ih bilo poprilicno.
Spavam, igraju fudbal u dvoristu zgrade i cujes,".ebo te patak".
Skinuli mi nalepnicu Srbije sa golfa, ko bi drugi, nego lokalni dripci sa Balkana, Bosancerosi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by govinda 28/1/2017, 23:10

Eh, kad Waters napravi koncert na tom zidu kad se bude rusio...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by govinda 28/1/2017, 23:13

Serbinho-3 wrote:Oni koji su otisli iz Bosne u Ameriku, otisli su preko Interchurch i Caritas.
Radi se o velikom broju, tamo su imali vodica za posao, koji ih je vozao okolo za posao, koji su birali.
Imali su bonove za hranu i socijalnu pomoc.
Radi se o ljudima koji su zbrisali za Nemacku, pa kad je Nemacka rekla da nema vise rata i ajde nazad kuci, oni zbrisali za Ameriku, jer su tada odlucili da prime izbeglice.
Primali su godinama posle rata, vidjao sam cak i 1999 da su dolazili iz Bosne i HR.
Uglavnom, mali procenat njih su izbeglice, vise muljatori iskoristili rat da zbrisu i profitiraju.
Izbeglicama sa Kosova nisu davali nista.
Prijatelj ilegalac iz jedne EU zemlje, imao deportaciju za Bosnu, hteo da skace sa mosta u reku, nece nazad, slucajno video oglas za USA, lagao da je izbeglica i tamo je i danas.
sta pricas glupsoti, kakve socijale? 6 mjeseci pomoci dok ne zavrsis neki kurs engleskoj jezika i jebi se sam...a da su primali bas baksuze a dobijali posten svijet, to je tacno..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Leviathan2 28/1/2017, 23:26

Ground Biscuits wrote:
Leviathan2 wrote:nego, ko ce mu sad shalovat zid jebemga brzopleta
kad budu opet dizali Berlinski zid bice tu posla kolko oces
da, samo sto ce ovaj put zidat zapadni svabe :D

_________________
Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 23:49

Bosancerose su naselili po St.Louis Missouri, Cikago, Ithaca-New York State, Waterloo Iowa.

Srbi, Clearwater, Tampa, St. Pete Florida, Cikago, Seattle, Salt Lake, Dallas, Pompano Beach Florida, Sanford Florida, Winter Park Florida, Kissimmee Florida, tacnije Orlando.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Serbinho-3 28/1/2017, 23:52

Srba samo u zoni Tampe, St. Pete i CLW-Clearwater ima oko 25.000, tri Crkve, podeljene na one ko ne prica sa kime da se zaobidju.

Muslimani u St. Louis, neka desetina hiljada.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Guest 29/1/2017, 02:02

Serbinho-3 wrote:Bosancerose su naselili po St.Louis Missouri, Cikago, Ithaca-New York State, Waterloo Iowa.zaboravio si Michigan,Lansing i Detorit  cat

Srbi, Clearwater, Tampa, St. Pete Florida, Cikago, Seattle, Salt Lake, Dallas, Pompano Beach Florida, Sanford Florida, Winter Park Florida, Kissimmee Florida, tacnije Orlando.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Guest 29/1/2017, 02:04

Serbinho-3 wrote:Bosancerose su naselili po St.Louis Missouri, Cikago, Ithaca-New York State, Waterloo Iowa.

Srbi, Clearwater, Tampa, St. Pete Florida, Cikago, Seattle, Salt Lake, Dallas, Pompano Beach Florida, Sanford Florida, Winter Park Florida, Kissimmee Florida, tacnije Orlando.Cleveland,Oh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Guest 29/1/2017, 02:04

Leviathan2 wrote:
Ground Biscuits wrote:
Leviathan2 wrote:nego, ko ce mu sad shalovat zid jebemga brzopleta
kad budu opet dizali Berlinski zid bice tu posla kolko oces
da, samo sto ce ovaj put zidat zapadni svabe :D
jebiga bolje i zid nego kao u americi nema zidova pa ako neznas zajebes se i odes u neku zabranjenu zonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku - Page 2 Empty Re: Trump zabranio Bosancima ulaz u Ameriku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum