ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Go down

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa " Empty osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Post by debotoijusto 26/1/2017, 22:06

DAVIS CUP reprezentacija Hrvatske moćnu Španjolsku u veljači dočekat će u Osijeku, ali će u tom dvoboju momčad Željka Krajana nastupiti oslabljena bez Marina Čilića, Borne Ćorića i Ivana Dodiga.

"S velikim smo oduševljenjem dočekali da se nakon 20 godina u Osijeku održi ovako veliki i bitan sportski događaj, a doživjeli smo razočaranje. Kao građanin moram izraziti žaljenje i pomalo mi je nevjerojatno da se događa ovo što se dogodilo, da u našoj reprezentaciji nemamo predstavnike na pravoj razini“, rekao je za Glas Slavonije gradonačelnik Osijeka Ivan Vrkić."

Gradonačelnik Osijeka, kao i mnogi građani, razočaran je sastavom Hrvatske te sada žali što daje novac za dolazak desetkovane reprezentacije.

"Nisam siguran da mi netko neće prigovoriti, ne znam jesam li imao sve elemente i sve znao kada sam izdvajao javni novac iz Grada Osijeka za jednu veliku manifestaciju koja će, kako stvari stoje, biti ispod razine koju smo očekivali. Izražavam svoje žaljenje ovakvim razvojem situacije, ali kao odgovoran čovjek ne odustajem od onoga što smo dogovorili. Iskreno, žao mi je što dajemo novac za jednu namjeru, a ispadne druga."

http://www.index.hr/sport/clanak/u-osijeku-bijesni-na-tenisku-reprezentaciju-ovo-smo-cekali-20-godina-a-onda-dozivimo-razocaranje/946630.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa " Empty Re: osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Post by govinda 26/1/2017, 22:08

Svasta pa utakmica je, ne znas da li ce se neko od igraca povrijediti ili ne...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa " Empty Re: osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Post by debotoijusto 26/1/2017, 22:15

 Čim je Čilić iznio svoje dvojbe glede nastupa, odmah mu sepriključio i Dodig, dok je kod Ćorića prevladalo razočaranje jer nije bio uvršten u sastav protiv Argentinaca.

I dok Novak Đoković sa zadovoljstvom prihvaćapozivnicu srpskoga izbornika, svoga prijatelja Zimonjića, i igrat će za reprezentaciju protiv Rusije u Nišu sljedeći mjesec, dok Rafaelu Nadalu ne smeta produženo ljeto u Australiji i rado dolazi u Osijek igrati protiv Hrvatske, naši mušketiri, Čilić, Ćorić i Dodig, uzimaju predah od nastupa za nacionalnu momčad.

http://www.vecernji.hr/tenis/pilic-coricu-veliko-ime-stvara-se-i-kroz-reprezentaciju-1144922

da igraju u ZG svi bi dosli   ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa " Empty Re: osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Post by debotoijusto 26/1/2017, 22:18

A znate li gdje će za vrijeme ogleda Hrvata i Španjolaca u Osijeku (3. do 5. veljače) biti Marin Čilić i Borna Ćorić? Pratit će tu bitku zavaljeni u naslonjače u Montpellieru gdje 6. veljače počinje ATP turnir pod nazivom Open Sud de France. Obojici naših igrača bit će to prvinastupi nakon neslavnoga ljeta u Australiji. I bila bi ogromna šteta da u Montpellier dođu umorni..

a dobro , sto sad
bar su prijavljeni u HR i tu placaju porez  :hekla
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa " Empty Re: osijek sluzbeno dobio nagradu " zadnja rupa "

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum