ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agrokor ide u kurac

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Trinity 25/1/2017, 23:23

Leviathan2 wrote:
Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
Triny wrote:
Leviathan2 wrote:
pa djes trini, otkud ti u ovo doba :D
Sad mi mozak radi samo za light stvari, pa navratila :D
a dobrodosla onda
malo druzenja s budalama na forumu nije na odmet za mentalno zdravlje :D
E fala...
Nisu baš svi budale. ;)
?
ima i takvijeh???
1-2 :)

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 25/1/2017, 23:23

govinda wrote:
Gnječ wrote:
govinda wrote:
Gnječ wrote:
asilovski wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potop-obveznica-prijeti-li-agrokoru-bankrot/946361.aspx

Сбербанк России


Sberbank of Russia (Sberbank, Russian: Сбербанк России, initially a contraction of "сберегательный банк" - sberegatelʹnyĭ bank; English: "Savings bank of Russia") is a state-owned Russian banking and financial services company headquartered in Moscow. Sberbank has operations in several European and post-Soviet countries. As of 2014 it was the largest bank in Russia and Eastern Europe, and the third largest in Europe, ranked 33rd in the world and first in central and Eastern Europe in The Banker's Top 1000 World Banks ranking.

https://www.sberbank.ru/en/corporateclients
ima ta banka i kod nas u BiH..zapravo, mene je uvijek impresionirala cinjenica da kod mene u Brckom u krugu od 100 metara ima 15 banaka i 5 kreditnih fondacija...

Sberbanka mu je uzela Jamnicu jer nije vraćao kredite. sad je Jamnica u ruskom vlasništvu.
a kod nas je Sberbank kupio Volksbank..zajebani igraci ti ruski zidovi...

eeee...neznaju rvacki ratniprofiteri i tajkuni šta ih čeka. ovako ili onako bit će kažnjeni sa svim tim što ih štiti rvacka zločinačka razbojnička politička ustaško udbaška kamarila. nije Sberbank ko ZABA i PBZ pa daj rođo 500 milijuna eura na dođemti. Sberbank? to su prekaljeni ruski židovi prošli su oni sve gulage.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Leviathan2 25/1/2017, 23:24

longi i sora a :D

_________________
Agrokor ide u kurac - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Trinity 25/1/2017, 23:24

govinda wrote:
Triny wrote:
govinda wrote:
Triny wrote:Banke nastoje otvoriti poslovnice što bliže konkurentskim bankama, isto je i s trgovačkim centrima, a tek s kladionicama...
ma znam ali ipak, u gradu od 45 000 stanovnika 15 banaka...
Naselje u kom sam ja je duplo manje, pa sve načičkano bankama, dućanima, kladionicama.
Al stvarnom,ono ides ulicom i citas: Sarajevska, Ljubljanska, Tuzlanska, Zagrebacka, Nova, Addiko, Sberbank, Ziraat, BBI, Sparkasse...kao da ti je cijeli svijet dosao u kasabu...sta ti je globalizam...
Pa da, fino ih sve obiđeš za 10 min, kod mene čak dva DM-a na tako malom prostoru.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Trinity 25/1/2017, 23:25

Leviathan2 wrote:longi i sora a :D
e...:D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by govinda 25/1/2017, 23:28

Triny wrote:
govinda wrote:
Triny wrote:
govinda wrote:
Triny wrote:Banke nastoje otvoriti poslovnice što bliže konkurentskim bankama, isto je i s trgovačkim centrima, a tek s kladionicama...
ma znam ali ipak, u gradu od 45 000 stanovnika 15 banaka...
Naselje u kom sam ja je duplo manje, pa sve načičkano bankama, dućanima, kladionicama.
Al stvarnom,ono ides ulicom i citas: Sarajevska, Ljubljanska, Tuzlanska, Zagrebacka, Nova, Addiko, Sberbank, Ziraat, BBI, Sparkasse...kao da ti je cijeli svijet dosao u kasabu...sta ti je globalizam...
Pa da, fino ih sve obiđeš za 10 min, kod mene čak dva DM-a na tako malom prostoru.
e kod mene DM i CM i bio onaj Konzumov lanac parfimerija al se zatvorio, ubili Svabo i Bosanac cijenama.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by sitting_bull 25/1/2017, 23:31

sve će to k+ ministar pozlatiti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 26/1/2017, 00:16

sitting_bull wrote:sve će to k+ ministar pozlatiti...

Hoće, poslat će nama račune za platit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Kermit 26/1/2017, 08:38

Gnječ wrote:
govinda wrote:
Gnječ wrote:
asilovski wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potop-obveznica-prijeti-li-agrokoru-bankrot/946361.aspx

Сбербанк России


Sberbank of Russia (Sberbank, Russian: Сбербанк России, initially a contraction of "сберегательный банк" - sberegatelʹnyĭ bank; English: "Savings bank of Russia") is a state-owned Russian banking and financial services company headquartered in Moscow. Sberbank has operations in several European and post-Soviet countries. As of 2014 it was the largest bank in Russia and Eastern Europe, and the third largest in Europe, ranked 33rd in the world and first in central and Eastern Europe in The Banker's Top 1000 World Banks ranking.

https://www.sberbank.ru/en/corporateclients
ima ta banka i kod nas u BiH..zapravo, mene je uvijek impresionirala cinjenica da kod mene u Brckom u krugu od 100 metara ima 15 banaka i 5 kreditnih fondacija...

Sberbanka mu je uzela Jamnicu jer nije vraćao kredite. sad je Jamnica u ruskom vlasništvu.
Cuo sam Belje i Vupik sa zemljom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Kermit 26/1/2017, 08:39

sitting_bull wrote:sve će to k+ ministar pozlatiti...
Nova porezna reforma i otpust duga zajedno sa poreznom presijom malih tvrtki
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by sitting_bull 26/1/2017, 08:40

asilovski wrote:
sitting_bull wrote:sve će to k+ ministar pozlatiti...
Nova porezna reforma i otpust duga zajedno sa poreznom presijom malih tvrtki
zna se.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Sabina Spielrein 26/1/2017, 10:56

Niđe veze. Jesu li zaslužili ostati bez svega je jedno pitanje, ali Jamnicu nitko nije uzeo, dio je Agrokora.
Hoće li ju prodavati da smanje opterećenja koje je stari megaloman napravio kako bi sad mladi jeli njegova govna, vidjet će se.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 26/1/2017, 14:47

Sabina Spielrein wrote:Niđe veze. Jesu li zaslužili ostati bez svega je jedno pitanje, ali Jamnicu nitko nije uzeo, dio je Agrokora.
Hoće li ju prodavati da smanje opterećenja koje je stari megaloman napravio kako bi sad mladi jeli njegova govna, vidjet će se.

Sberbank je u svibnju ove godine kreditirao Agrokor s 350 milijuna eura, a među kompanijama koje jamče za taj kredit jest i Jamnica (uz Ledo, PIK Vinkovce i Zvijezdu).

No, SEEbiz doznaje kako prodaja Jamnice nije opcija, barem zasad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 26/1/2017, 23:18

Agrokor je pred kolapsom, treba li mu uopće pomagati?
MOĆNI Agrokor, najveća hrvatska i regionalna kompanija, zbog prevelike zaduženosti koju ne prati odgovarajući rast poslovnih rezultata nalazi se u priličnim problemima. Ovih dana su obveznice tvrtke snažno pale i njima se trgovalo s prinosom od 16 posto što se u financijskim krugovima tumači da je kompanija pred bankrotom.


"Činjenica je da su prezaduženi, radi se o više od 5 milijardi eura duga i teško se mogu nositi s velikim kamatama koje plaćaju i prinosi na obveznice su veliki i oni se sve teže mogu pokrivati iz EBITDA. Banke će isprovocirati Agrokor da izađe na tržište kapitala i pronađe investitore kako bi smanjili dugove. Banke ne mogu i ne žele same ulaziti u vlasničku strukturu", rekao je u razgovoru za Index.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/agrokor-je-pred-kolapsom-treba-li-mu-uopce-pomagati/946569.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by n_razbojnik 27/1/2017, 05:03

Dobra analiza...

"Nije Ina strateška hrvatska kompanija nego Agrokor. Ne mora kompanija biti državna da bi bila strateška, tako je recimo BMW u Njemačkoj privatni i izrazito važan za nacionalnu ekonomiju," objašnjava svoju tezu da bi promjene u vlasništvu mogle utjecati i šire na ekonomiju.



Upravo, 60 hiljada ljudi direktno i još nekoliko tisuća posredno, većina na minimali, da Toda kihne hrvatski socijalni i mirovinski sustav dobiva tumor koji će ga definitivno ubiti brže nego što bi prirodni tijekom doašo do istoga

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by veber 27/1/2017, 06:44

agrokor je otisao u kurac 2014, pocelo je s prodajom jane sanicu i cjelokupnog juice branda te raznih mnjih vinarija tipa mladina. sada su prisljeniprodat jamnicu sto za sobom povlaci i kiseljak i brand sky.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by veber 27/1/2017, 19:55

zanimjivo da nikog ne zanimanajveci pojedinacni poslodavac u hr.
jamnica ode rusima kao i jana, kiseljak i brand sky, to i jos neki koji su doprnosili 40% prometa i prihoda grupe.

nesluzeno, uzet s rezervom idu i vinarije na istoku. ilok je jako zanmljiv vjerovinicima.

u jani su otpustili se iznad šefova s otpremninama od 20 do 50 k€.
radnicima u pognu skinuli place 20%.

slijedeca meta je pik vrbovec.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 27/1/2017, 20:00

veber wrote:zanimjivo da nikog ne zanimanajveci pojedinacni poslodavac u hr.
jamnica ode rusima kao i jana, kiseljak i brand sky, to i jos neki koji su doprnosili 40% prometa i prihoda grupe.

nesluzeno, uzet s rezervom idu i vinarije na istoku. ilok je jako zanmljiv vjerovinicima.

u jani su otpustili se iznad šefova s otpremninama od 20 do 50 k€.
radnicima u pognu skinuli place 20%.

slijedeca meta je pik vrbovec.

o tome pričam prije nekoliko dana pa mi kažu da izmišljam i lažem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by veber 27/1/2017, 20:12

malo sam se raspitao. po svemu sudeci ode i belje, a i plava laguna je na meti.
navodno tedesci vreba na istru i te brandove.

izgleda da ide razmontiravnje todorica

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Guest 27/1/2017, 20:15

veber wrote:malo sam se raspitao. po svemu sudeci ode i belje, a i plava laguna je na meti.
navodno tedesci vreba na istru i te brandove.

izgleda da ide razmontiravnje todorica

ode nakon Kutla najveći ratniprofiter a da nije ni osuđen za ratnoprofiterstvo i sudjelovanje u privatizacijskoj pljački.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by veber 27/1/2017, 20:24

boli njega kiki. ujebat ce hrpu ljudi i josopteretit drzavu. todoric je jebeno zlo hrvatske. sada ce me marc napast, ali to tvrdim odavno.

s jedne str uzima kredite, obveznice i pozajmice, as druge str ne placa dobavljace po 300 dana i u biti oni mu otplacuju kamatu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Agrokor ide u kurac - Page 2 Empty Re: Agrokor ide u kurac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum