ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by Guest Wed 25 Jan - 11:35

spike su ti nepovezane i mjenjaju se kao ovo vrijeme,znak poremecene licnosti,lijeci to na vrijeme jer dok je bolest u ranoj fazi moze se tretirati.ko ce ici na rusiju?ti? nemoj me zasmijavati  cat

Guest
Guest


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 11:38

Ground Biscuits wrote:spike su ti nepovezane i mjenjaju se kao ovo vrijeme,znak poremecene licnosti,lijeci to na vrijeme jer dok je bolest u ranoj fazi moze se tretirati.ko ce ici na rusiju?ti? nemoj me zasmijavati  cat
Ok ....znam buducnost ....nece biti atomskog rata .....zato mogu zahebavat Putina i nebojim se atomske.

U Litvi ti nema Rusa ....ima poviše ....citaj malo.....vec ih izbacuju ....nema ruskog jezika niti im daju latvijsko državljanstvo ....nešto ko ono u Sloveniji s Jugoslavenima pa ni dan danas nemaju slovensko državljnanstvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 11:44

Tri su balticke države ...u ovoj najužnijoj Litvi ti uopce nema Rusa al ima Kaliningrad gdje Putin postavlja iskander rakete i ima koridor koji je kratak .....samo jacaju obranu.

Ti si se sam nadovezao s nekom pricom o napadu pa sam ti ja replicirao i sad tebe cudi moja oštrina.

Takneš napadam.

Jednostavno.

Ne ostajem nikome dužan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 11:50

Ground Biscuits wrote:spike su ti nepovezane i mjenjaju se kao ovo vrijeme,znak poremecene licnosti,lijeci to na vrijeme jer dok je bolest u ranoj fazi moze se tretirati.ko ce ici na rusiju?ti? nemoj me zasmijavati  cat
Kad budeš normalno pricao onda mi spike nece biti nepovezane a u biti su povezane i samo radim tehniku ogledala.

Cuj tko ce ici na Rusiju ?

Pa ja necu al razlog nije šta Rusija ima atomske i jaku vojsku nego zato jer je gore zima ....nesmrzava mi se i to je sve.

Nisam ljubitelj ratova po snijegu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by Guest Wed 25 Jan - 11:51

samo se ti svadjaj sam sa sobom i prestani tuci svoju mater,nije lijepo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 11:59

Ground Biscuits wrote:samo se ti svadjaj sam sa sobom i prestani tuci svoju mater,nije lijepo
Izbacio sam je prije pet godina , ima svoj stan par kilometara od mene ( tri kilometra zracne linije ) , nit je diram , nit je zovem ....nit išta ...tako da glupa izjava : prestani tuci svoju mater s obzirom da sam je pustio na miru : živi i pusti druge da žive.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 12:07

Ground Biscuits wrote:samo se ti svadjaj sam sa sobom
Odluci se o kojoj temi oceš pricat jer ja jedino šta sam povukao na početku : kakav je reakcija zapada na gomilanje ruske vojske u Evropi i na njenim granicama.

Ista formula ce ti vrijedit i za Balkan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by RayMabus Wed 25 Jan - 12:13

I onda kad se vratimo na pocetak price ...Putin na Balkanu znaci gomilanje vojske clanica na granicama prema tome gdje se on usidrio.

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 20151212_wom913_0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

 Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju" - Page 3 Empty Re: Belgijski i njemački vojnici stigli u Litvu, Moskva kaže da žele "opkoliti Rusiju"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum