ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serie A 2015/2016

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 3/4/2017, 10:10

Pivke ne bi ima mista u Garaži Pujanke...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 3/4/2017, 19:46

http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/04/03/34269992/nina-mori%C4%87-brutalno-spustila-higuainu?ICID=HP_BN_11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 3/4/2017, 20:02

Ko ovoj daje prostor?
Tuga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 3/4/2017, 22:46

ne postoji veci debil od brozovica na svetu. ono je pravi braincramp...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 01:19

https://www.dailymotion.com/video/x5h7nnw_hfhg_sport

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 06:55

treba ga streljati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 08:30

Bas je redikul...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 11:40

"BROZOVIĆU GUBI SE, UNIŠTIO SI NAM SEZONU!" Interisti bijesni, Italija se smije "igraču od 50 milijuna"


serie A 2015/2016 - Page 47 Brozovic_navijaci

PORAZOM na domaćem terenu od Sampdorije (1:2) u 30. kolu Serije A, Inter je ostao bez Lige prvaka iduće godine, a navijači Nerazzurra bijesni su na krivca za oba gola gostiju, Marcela Brozovića.

On je tako upropastio ne samo vodstvo koje su domaći imali od 35. minute kada je zabio D'Ambrosio, nego i sezonu. Kod prvog gola suparnika u 50. minuti nije ispratio začetnika akcije Fernandesa, a strijelca Shicka je samo gledao, dok je ono što je napravio kod drugog, pobjedničkog gola Sampdorije, neviđena glupost. 

Potpuno nepotrebno rukama je zaustavio slobodan udarac gostiju u šesnaestercu i sudac nije imao izbora nego pokazati na penal koji je rutinski realizirao Fabio Quagliarella za pobjedu gostiju.
 
Težak je to poraz Intera koji je proteklih godina na pojačanja potrošio stotine milijuna eura, a sada zahvaljujući Brozovićevoj grešci i "pomračenju uma", ostaje bez onoga što je ove sezone označeno kao primarni cilj - dostizanje mjesta koje vodi barem u kvalifikacije za Ligu prvaka.
 
Osam kola prije kraja, Napoli drži treću poziciju i bježi im čak devet bodova, a sudeći prema reakcijama ogorčenih navijača Intera, Brozović bi mogao bježati iz kluba.

serie A 2015/2016 - Page 47 C8hDr4ZXUAQEluc

"De Boer je imao pravo što ga je držao na tribinama jer Brozović je igrač koji uopće ne razumije nogomet."

"Borimo se za Ligu prvaka i onda u dvije utakmice protiv nezainteresiranih klubova uzmemo jedan bod. Opet pogrešna formacija s pogrešnim igračem. Brozovićem kojeg odmah treba potjerati iz kluba."


"Brozovića je trebalo zimus prodati u Kinu kada je došla ponuda jer sada može ići samo u tamošnju treću ligu."

"Epic fail Brozo" ruga se navijač poznatoj Brozovićevoj slavljeničkoj pozi "Epic Brozo:"

"Mrzim odbojku, ali zahvaljujući Brozoviću, od večeras mi je to spektakularan sport."



"Kome je uopće palo napamet da postoje klubovi koji bi željeli Brozovića?"


Drugi ga pak zbog spomenute "obrane" svrstavaju uz bok Buffonu, Neueru i Courtoisu, kao "jednog od četiri najbolja golmana svijeta."

serie A 2015/2016 - Page 47 Golmaaani
Talijani ne mogu vjerovati da igrača koji pokazuje takvu bezvoljnost i greške, novinari povezuju s "ponudama od 50 milijuna eura", pri čemu nevjericu iskazuju bijesnom facom Don Vita Corleonea iz "Kuma":

serie A 2015/2016 - Page 47 Kumee


"Brozović je najveći! Nakon ovakve utakmice, Chelsea će mu dati moju plaću", ruga se jedan navijač na račun priča o basnoslovnim ponudama za Interova fatalnog kiksera:

__________________________________________________________________

I tako cijela italije ismijava marcela, dok već neko vrijeme ta istina italija ima puna usta hvale za jednog drugog našeg igrača koji igra u istoj to italiji u klubu iz istog grada, doduše kluba koji je poprilično veči i slavniji od intera. No jebeš ti to, on je, kako je dobro blaž duplančić reka, previše zatrovan narodnim Hajdukom!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 13:22

Odavno sam govorio da je gluperda nad gluperdana i kurac od igrača...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 17:31

Ima pravo Broz. Koji će kurac u tom klošarskom klubu. Treba se maknut čim prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 18:49

prerastao je inter
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by jalnirajko 4/4/2017, 19:46

Vincent Vega wrote:Ima pravo Broz. Koji će kurac u tom klošarskom klubu. Treba se maknut čim prije.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by sat2 4/4/2017, 20:06

amper1950 wrote:

"BROZOVIĆU GUBI SE, UNIŠTIO SI NAM SEZONU!" Interisti bijesni, Italija se smije "igraču od 50 milijuna"




serie A 2015/2016 - Page 47 Brozovic_navijaci

PORAZOM na domaćem terenu od Sampdorije (1:2) u 30. kolu Serije A, Inter je ostao bez Lige prvaka iduće godine, a navijači Nerazzurra bijesni su na krivca za oba gola gostiju, Marcela Brozovića.

On je tako upropastio ne samo vodstvo koje su domaći imali od 35. minute kada je zabio D'Ambrosio, nego i sezonu. Kod prvog gola suparnika u 50. minuti nije ispratio začetnika akcije Fernandesa, a strijelca Shicka je samo gledao, dok je ono što je napravio kod drugog, pobjedničkog gola Sampdorije, neviđena glupost. 

Potpuno nepotrebno rukama je zaustavio slobodan udarac gostiju u šesnaestercu i sudac nije imao izbora nego pokazati na penal koji je rutinski realizirao Fabio Quagliarella za pobjedu gostiju.
 
Težak je to poraz Intera koji je proteklih godina na pojačanja potrošio stotine milijuna eura, a sada zahvaljujući Brozovićevoj grešci i "pomračenju uma", ostaje bez onoga što je ove sezone označeno kao primarni cilj - dostizanje mjesta koje vodi barem u kvalifikacije za Ligu prvaka.
 
Osam kola prije kraja, Napoli drži treću poziciju i bježi im čak devet bodova, a sudeći prema reakcijama ogorčenih navijača Intera, Brozović bi mogao bježati iz kluba.

serie A 2015/2016 - Page 47 C8hDr4ZXUAQEluc

"De Boer je imao pravo što ga je držao na tribinama jer Brozović je igrač koji uopće ne razumije nogomet."

"Borimo se za Ligu prvaka i onda u dvije utakmice protiv nezainteresiranih klubova uzmemo jedan bod. Opet pogrešna formacija s pogrešnim igračem. Brozovićem kojeg odmah treba potjerati iz kluba."


"Brozovića je trebalo zimus prodati u Kinu kada je došla ponuda jer sada može ići samo u tamošnju treću ligu."

"Epic fail Brozo" ruga se navijač poznatoj Brozovićevoj slavljeničkoj pozi "Epic Brozo:"

"Mrzim odbojku, ali zahvaljujući Brozoviću, od večeras mi je to spektakularan sport."



"Kome je uopće palo napamet da postoje klubovi koji bi željeli Brozovića?"


Drugi ga pak zbog spomenute "obrane" svrstavaju uz bok Buffonu, Neueru i Courtoisu, kao "jednog od četiri najbolja golmana svijeta."

serie A 2015/2016 - Page 47 Golmaaani
Talijani ne mogu vjerovati da igrača koji pokazuje takvu bezvoljnost i greške, novinari povezuju s "ponudama od 50 milijuna eura", pri čemu nevjericu iskazuju bijesnom facom Don Vita Corleonea iz "Kuma":

serie A 2015/2016 - Page 47 Kumee


"Brozović je najveći! Nakon ovakve utakmice, Chelsea će mu dati moju plaću", ruga se jedan navijač na račun priča o basnoslovnim ponudama za Interova fatalnog kiksera:

__________________________________________________________________

I tako cijela italije ismijava marcela, dok već neko vrijeme ta istina italija ima puna usta hvale za jednog drugog našeg igrača koji igra u istoj to italiji u klubu iz istog grada, doduše kluba koji je poprilično veči i slavniji od intera. No jebeš ti to, on je, kako je dobro blaž duplančić reka, previše zatrovan narodnim Hajdukom!
Brozović je mlad i talentiran. Ima veliku i dobru podlogu za napredak i uvjeren sam da će se razviti u vrhunskog veznjaka“, rekao je nakon utakmice trener Intera Roberto Mancini, 


Tuttomercato piše kako je sinoć osim sjajnog pogotka, Brozović odlično surađivao sa suigračima, Calciomercato ga je opisao kao kompletnog igrača koji je zabio gol za pamćenje, mnogo trčao i zaustavljao protivničke kontranapade.



Najveće pohvale stigle su od Corrierre dello Sporta koji je Brozovićeve golčine usporedio s legendarnim Alessandrom Del Pierom.
Del Piero patentirao, Hrvat oživio“, navodeći kako je hrvatski veznjak jednako lijep pogodak kao sinoć zabio Udineseu proteklog vikenda
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 22:14

sat2 wrote:
amper1950 wrote:

"BROZOVIĆU GUBI SE, UNIŠTIO SI NAM SEZONU!" Interisti bijesni, Italija se smije "igraču od 50 milijuna"






serie A 2015/2016 - Page 47 Brozovic_navijaci

PORAZOM na domaćem terenu od Sampdorije (1:2) u 30. kolu Serije A, Inter je ostao bez Lige prvaka iduće godine, a navijači Nerazzurra bijesni su na krivca za oba gola gostiju, Marcela Brozovića.

On je tako upropastio ne samo vodstvo koje su domaći imali od 35. minute kada je zabio D'Ambrosio, nego i sezonu. Kod prvog gola suparnika u 50. minuti nije ispratio začetnika akcije Fernandesa, a strijelca Shicka je samo gledao, dok je ono što je napravio kod drugog, pobjedničkog gola Sampdorije, neviđena glupost. 

Potpuno nepotrebno rukama je zaustavio slobodan udarac gostiju u šesnaestercu i sudac nije imao izbora nego pokazati na penal koji je rutinski realizirao Fabio Quagliarella za pobjedu gostiju.
 
Težak je to poraz Intera koji je proteklih godina na pojačanja potrošio stotine milijuna eura, a sada zahvaljujući Brozovićevoj grešci i "pomračenju uma", ostaje bez onoga što je ove sezone označeno kao primarni cilj - dostizanje mjesta koje vodi barem u kvalifikacije za Ligu prvaka.
 
Osam kola prije kraja, Napoli drži treću poziciju i bježi im čak devet bodova, a sudeći prema reakcijama ogorčenih navijača Intera, Brozović bi mogao bježati iz kluba.

serie A 2015/2016 - Page 47 C8hDr4ZXUAQEluc

"De Boer je imao pravo što ga je držao na tribinama jer Brozović je igrač koji uopće ne razumije nogomet."

"Borimo se za Ligu prvaka i onda u dvije utakmice protiv nezainteresiranih klubova uzmemo jedan bod. Opet pogrešna formacija s pogrešnim igračem. Brozovićem kojeg odmah treba potjerati iz kluba."


"Brozovića je trebalo zimus prodati u Kinu kada je došla ponuda jer sada može ići samo u tamošnju treću ligu."

"Epic fail Brozo" ruga se navijač poznatoj Brozovićevoj slavljeničkoj pozi "Epic Brozo:"

"Mrzim odbojku, ali zahvaljujući Brozoviću, od večeras mi je to spektakularan sport."



"Kome je uopće palo napamet da postoje klubovi koji bi željeli Brozovića?"


Drugi ga pak zbog spomenute "obrane" svrstavaju uz bok Buffonu, Neueru i Courtoisu, kao "jednog od četiri najbolja golmana svijeta."

serie A 2015/2016 - Page 47 Golmaaani
Talijani ne mogu vjerovati da igrača koji pokazuje takvu bezvoljnost i greške, novinari povezuju s "ponudama od 50 milijuna eura", pri čemu nevjericu iskazuju bijesnom facom Don Vita Corleonea iz "Kuma":

serie A 2015/2016 - Page 47 Kumee


"Brozović je najveći! Nakon ovakve utakmice, Chelsea će mu dati moju plaću", ruga se jedan navijač na račun priča o basnoslovnim ponudama za Interova fatalnog kiksera:

__________________________________________________________________

I tako cijela italije ismijava marcela, dok već neko vrijeme ta istina italija ima puna usta hvale za jednog drugog našeg igrača koji igra u istoj to italiji u klubu iz istog grada, doduše kluba koji je poprilično veči i slavniji od intera. No jebeš ti to, on je, kako je dobro blaž duplančić reka, previše zatrovan narodnim Hajdukom!
Brozović je mlad i talentiran. Ima veliku i dobru podlogu za napredak i uvjeren sam da će se razviti u vrhunskog veznjaka“, rekao je nakon utakmice trener Intera Roberto Mancini, 


Tuttomercato piše kako je sinoć osim sjajnog pogotka, Brozović odlično surađivao sa suigračima, Calciomercato ga je opisao kao kompletnog igrača koji je zabio gol za pamćenje, mnogo trčao i zaustavljao protivničke kontranapade.



Najveće pohvale stigle su od Corrierre dello Sporta koji je Brozovićeve golčine usporedio s legendarnim Alessandrom Del Pierom.
Del Piero patentirao, Hrvat oživio“, navodeći kako je hrvatski veznjak jednako lijep pogodak kao sinoć zabio Udineseu proteklog vikenda
Te stare vijesti koje si nalipija ne demantiraju činjenicu da se jučer i danas takoreći cijela italija sprda s njim. Na staroj slavi se ne živi iako tv serviser misli drugačije ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 4/4/2017, 22:38

Beli wrote:Odavno sam govorio da je gluperda nad gluperdana i kurac od igrača...
Aha, trebao je Inter uzeti Sušića ili nekog no-name srpskog klošara. Brozović želi iz Intera i trebali su ga prodati već. Koji će kurac u tom klubiću bez perspektive.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by jalnirajko 4/4/2017, 22:39

bitno je da oni koji bacaju kapetansku traku nisu gluperde

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 5/4/2017, 15:49

ZABIJA, IGRA ODLIČNO, ALI...

ZAŠTO VELIKA NADA HR NOGOMETA NE MOŽE MEĐU VATRENE? Nisam se ni prodao preko reprezentacije, moj put je čist, pošten i pravedan, a Čačić me nije zvao!


A što se tiče reprezentacije? Pretpoziv je stigao, pa vas je svejedno zaobišlo? 

– Izbornik Ante Čačić i ja nemamo neki odnos, ne čujemo se, niti me kontaktirao. Stvari su uvijek iste. On najbolje vidi i zna što mu treba za reprezentaciju. Ima svoj odabir. Ja imam svoj put, čist, pošten i pravedan. Radim na sebi i stalno idem korak po korak i napredujem. Igram redovito već treću godinu zaredom. U trećoj sam od pet najjačih liga Europe i mislim da mogu samo još dodatno napredovati uz iskustvo koje sam skupio do sada. Realno gledajući, nisam se ni prodao preko reprezentacije, niti mi je cijena narasla zbog reprezentacije. Sve što sam dosad napravio, sam sam napravio. Tako da sam miran i strpljiv – poručio je Mario Pašalić.
________________

Jedan je Mario Pašalić!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 5/4/2017, 20:57

Konačno Juve u najljepšoj boji dresova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 5/4/2017, 21:20

SMS je doktor fudbala za gluperdu brozovića...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 5/4/2017, 22:05

bože kakva klasa higuain
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Guest 5/4/2017, 22:05

kao da igra fifu 2017
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A 2015/2016 - Page 47 Empty Re: serie A 2015/2016

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum