ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by epikur37 24/1/2017, 02:36

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:U ostalom gnječ, tko ti je kriv što se nisi školovao, što ti se ne da mrdnut iz kvarta i što vjerojatno živiš s ćaćom i materom....

A šta ti znaš šta ja znam jarane moj? Da ti znaš šta ja znam bio bi lud ko šiba.


Pa da znaš dovoljno vjerojatno bi se bolje snašao pa onda ne bi kmečao.

I jel nas i ti napuštaš krećući tražiti posao na zapad?

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by darth_vader 24/1/2017, 02:37

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Vidim kako svi vole kovanicu izbosne...

To je moj copyright molim lijepo. ja sam prvi počeo sotim.

Ok, ok...Gori si od zampasa...

Dobro, možete koristiti moj copyright ali samo u ne komercijalne djelatnosti. ako mislite zarađivat pare na mojoj pameti onda ćete platit pivo.

Domaći otrov ili neko njemačko samostansko? Ja sam vjeran ozujskoj usprkos tome što me neki lik uvjeravao da je osobno iz bazena s jecmenim sladom vadio štakore svako jutro...A voda izvorska s Črnomerca...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by epikur37 24/1/2017, 02:39

jasambrend wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Vidim kako svi vole kovanicu izbosne...

To je moj copyright molim lijepo. ja sam prvi počeo sotim.

Ok, ok...Gori si od zampasa...

Dobro, možete koristiti moj copyright ali samo u ne komercijalne djelatnosti. ako mislite zarađivat pare na mojoj pameti onda ćete platit pivo.

Domaći otrov ili neko njemačko samostansko? Ja sam vjeran ozujskoj usprkos tome što me neki lik uvjeravao da je osobno iz bazena s jecmenim sladom vadio štakore svako jutro...A voda izvorska s Črnomerca...


karlovačko mi je zimsko pivo a ožujsko ljetno i tu staje priča o pivu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by vuksadinare 24/1/2017, 04:42

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:U ostalom gnječ, tko ti je kriv što se nisi školovao, što ti se ne da mrdnut iz kvarta i što vjerojatno živiš s ćaćom i materom....

A šta ti znaš šta ja znam jarane moj? Da ti znaš šta ja znam bio bi lud ko šiba.


Pa da znaš dovoljno vjerojatno bi se bolje snašao pa onda ne bi kmečao.

I jel nas i ti napuštaš krećući tražiti posao na zapad?
gnjec mi djeluje tako ili ga je netko gadno zajebao,obrtnik na izdisaju,nezaposlen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by Regoč 24/1/2017, 06:08

asilovski wrote:
Regoč wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:Ljudi odlaze jer se vani nadaju boljemu. Na odlazak potiču i mađaronski prežitci koji stalno donose katastrofalne viesti.
inače je situacija odlična hehehe pravosuđe, vlada, korupcija, porezna, uprava...ali no ne mogu ti zamjeriti kada ti nisi nikada radio, i to radio radio a ne ovo, znači cijeli dan od 08-18, sam plaćao režije, poreze, doprinose, strepio, borio se, debelom podijele kreone i on radi pa piše na forumu psolije toga
Svatko se smjestio prema sposobnostima. Netko je sposoban pa radi za državu, netko je nesposoban pa si sam mora tražiti posao.
Gnječ wrote:daj si trisku. za državu rade samo podobni i nesposobni. oni koji su sposobni oni si sami traže posao. naravno da ih u tom traženju nesposobni sabotiraju na svakom koraku novim nametima, porezima, trošarinama i tucet drugih parafiskalnih nameta evo ti nesposoban odmah dobio ideju za uvest porez na iseljenike. daj si tresku.
asilovski wrote:Pa za državu inače rade nesposobni, osim nekih posebnih područja vojske, tajnih službi, porezne, uprave i dr. dobro kod nas i to je prepušteno idiotima
Zašto bi se netko sposoban patio tražeći si posao? Sposoban se uhljebi, a nesposobne budale neka trčkaraju okolu i plaćaju poreze.
pa da zato Hrvata neće biti za 50 godina a tvoja djeca će živjeti u Bangladešu, pa bravo Regi that's a spirit
Neće, uhljebit će ih tata preko Partije. Makar u Bruxellesu, ako u općini bude prevelika konkurencija.

_________________
HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by Regoč 24/1/2017, 06:20

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:Ljudi odlaze jer vide priliku za bolje. I onda lažu kako im je tamo baš super i sve savršeno funkcionira, a u nas ništa ne valja. Naravno, dio njih uistinu izvrsno prođe, ali većina životari kao i ovdje.


a tako nekako bi bilo realno stanje

Regoč je uhljeb ti si izbosne. našla se dva svjetska putnika koji su prošli kuglu zemaljsku i znaju stanje a da se nisu makli iz svojih kancelarija. stvarno I'm speechless bez daha vas čitam.
Pa reci da nije tako. Iselilo se milijun ljudi, a čuješ "Đikić ovo, Đikić". Svaka čast Đikiću i njegovim postignućima, ali iselila se i moja sestrična pa radi u nekoj njemačkoj inačici Konzuma. Iselio se moj ujak pa je bio u hali cieli radni viek. Iselila se moja teta pa je bila kućanica. Imaju više novca nego isti ljudi u Hrvatskoj, ali žive ispod njemačkoga prosjeka ili do njega. Nitko nema stan i vikendicu, većina ih je u najmu. Stoga se serite kako je vani raj zemaljski. Zaradi se, istina, više nego u nas, ali za tamošnje prilike ispodprosječno. Čast Đikiću i sličnim iznimkama.

_________________
HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by Regoč 24/1/2017, 06:22

Pan. Zlatni.

_________________
HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku - Page 4 Empty Re: HDZ zadovoljan: mladi masovne bježe u Njemačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum