ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom - Page 5 Empty Re: Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom

Post by Regoč 23/1/2017, 16:03

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:Papa Franjo je diktator apsolutistički monarh a Vatikan je apsolutistička monarhija prema tome nek poradi malo na demokratizaciji Vatikana.
Vatikan je demokratski jer ima izbore.

yes so true a tko bira Papa Štrumfa? vjernici? not so true bira ga mala grupa kardinalnih psihopata a vjernike nitko ništa ne pita vjernici nemaju pravo glasa. toliko o katolibanskoj vatikanskoj demokraciji.
Svatko je slobodan istupiti iz te zajednice ako mu ne odgovara njezino ustrojstvo.

aha isto ka Kolinda my way or highway.

ja nisam katolik pa opet toj zločinačkoj organizaciji moram plaćat harač kao i svi nositelji hrvatskog državljanstva. po kojoj jebenoj logici moram plaćat harač zločincu Bozaniću?
Po istoj po kojoj ja homofob moram plaćati vaše pederske parade. Ili Stazić financirati kulturu.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom - Page 5 Empty Re: Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom

Post by Regoč 23/1/2017, 16:05

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:

yes so true a tko bira Papa Štrumfa? vjernici? not so true bira ga mala grupa kardinalnih psihopata a vjernike nitko ništa ne pita vjernici nemaju pravo glasa. toliko o katolibanskoj vatikanskoj demokraciji.
Svatko je slobodan istupiti iz te zajednice ako mu ne odgovara njezino ustrojstvo.

aha isto ka Kolinda my way or highway.

ja nisam katolik pa opet toj zločinačkoj organizaciji moram plaćat harač kao i svi nositelji hrvatskog državljanstva. po kojoj jebenoj logici moram plaćat harač zločincu Bozaniću?
dobro..hajde reci po cem je bozanic zlocinac...kad vec tako kvalificiras ljude?

Zločinac je svaki čovjek koji čini zlo mišlju, riječju, djelom i propustom a činiti zlo je smrtni grijeh. zlo - činac onaj koji čini zlo.

a za detalje nemogu jer me forum stalno odlogira pa moram se ponovo logirati i tako po nekoliko puta pa mi se stvarno više ne da zajebavati ali evo prolistaj po googlu imaš mnoštvo dokaza bozanićevih zločina.
Ma, izbacio je Kmeča iz ministranatah jer su se drugi dečki žalili da ih stalno pipka. Sad je Kmeču na meti jer ga je spriečio u muškoljublju.

_________________
Papa Franjo Trumpanazvao Hitlerom - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum