ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 22:25

Nekoliko stotina izbeglica, većinom iz Afrike, sukobilo se danas u Milanu sa policijom tokom protesta zbog uslova života i dugog čekanja na dokumenta.
U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  01-milano_620x0
U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Lg
Uzvikujući "Dokumenta, dokumenta", oko 300 izbeglica zaustavilo je na kratko saobraćaj na glavnoj saobraćajnici u Milanu.
Reagovala je policija za razbijanje demonstracija, koja ih je potisla do privremenog kampa gde su smešteni.
Prema podacima italijanskog Ministarstva unutrašnjih poslova, više od 100.000 izbeglica stiglo je morskim putem ove godine do Italije, prenela je agencija Rojters.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:564102-U-Milanu-sukob-izbeglica-i-policije-zbog-dokumenata
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 22:34



U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  C_4_video_2066750_upiThumbnail

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  C_4_articolo_2129688_upiFoto1F
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 22:57

Ovaj park je samo šest kilometara zracne linije od di sam ja živija u MIlanu. NIsam bija u ovom parku jer mi nije bilo na ruti al sad sam pogleda di je i koliko je udaljen od mista di sam ja živija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by Yehudi 24/8/2015, 23:03

Aj tamo opet, isti ste bojom kože, neće te nitko skužiti.

Iebe ti se, pravi se da si gluhonijem, motiraj da si iz 

mauritanije iz nekog sela, peder, nepismen itd.

   Dobićeš azyl u Švedskoj i briga te
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 23:06

Nemam nikoga u Milanu , rodice su mi u Paviji i Bergamu ....MIlano je velegrad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by Yehudi 24/8/2015, 23:15

pa pravi se da si siroče, rani izbjeglica.........predji na Kršćanstvo

Ili reci da si kao Kršan zastranije u pederluk (nakon silovanja

od strane -Jumhurie Islamye) i dobiješ odmah mirovinu u

 Danskoj. Udaš se za Danca  lol!

  PS - Uh opije sam se.....skužaj..........mislije san das #ero
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 23:22

Ne zanima me MIlano za živit. Više me zanima pošto je rijec i velegradu na sjeveru demografska struktura tj promijena iste i onda policija vs ovi ostali slojevi društva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 23:30

Neznam ja šta oni misle. Sto ljudi sto cudi. Samo znam da ce se milanska policija morat malo bolje naoružat i povecat broj pripadnika iste i organizirat jednu posebnu jedinicu samo za ove stvari da uskace.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 23:40

Napravili su to sve Talijani samo šta je toga došlo masu pa onda spava po parkovima itd itd itd ....jednostavno previše ih dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by Yehudi 24/8/2015, 23:41

Aj javi mi ma PP koliki sam ban dobije.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 24/8/2015, 23:47

Dobro istina je i da sjevernoj Italiji isto treba radna snaga tako da ono ....zato ovi i oce dokumente da mogu radit bez da se skrivaju od policije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 25/8/2015, 00:00

Pravoslavlje je druga najveca religija u Italiji a ne islam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 25/8/2015, 00:32

Rim je manje kritican od MIlana i sjevera opcenito. Ispod RIma je sve etnicki cisto i izbjeglice tu uopce nece da ostaju tj rugim rijecima nema opasnosti od islamizacije preko imigranata muslimana. RIm je centar katolickog svijeta tako da mi je njegov pad u islamske ruke nezamisliv bez reakcije cijelog katolickog svijeta koji bi se tu sjatio i muslimane izbacio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by RayMabus 25/8/2015, 00:38

86% of immigrants live in the northern and central parts of the country (the most economically developed areas), while only 14% live in the southern half of the peninsula.

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  735px-Italy%2C_foreign_residents_as_a_percentage_of_the_total_population%2C_2011.svg

https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_to_Italy
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata  Empty Re: U Milanu sukob izbjeglica i policije zbog dokumenata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum