ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by govinda 20/1/2017, 15:03

Hah, hrvatski sabor, srbijanska skupstina, turski parlament..ne zna se sta je smjesnije..

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Kermit 20/1/2017, 15:05

kolerik wrote:
marcellus wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:netočno...ja osobno volim mangupe koji na kulturni način odjebu drugu stranu...pernar to jednostavno nije...

točno, dečko je luzer i nema stila, papak

mangup koji ih je znao na kulturan način odhebat je bio hase

A gdje je Reineru stil? Sto je to tako strasno Pernar radio? Jeo jabuku? Dobacivao? Tipkao na mobitel?

Iritantno, da. Ali zastupnici imaju pravo ometati rad ako im je onemoguceno da govore gle cuda o koruptivnim cudima vladajuceg, dominirajuceg, nedodirljivog i nepobjedivog HDZ-a.
kako se usuđuješ blatiti uljudbene domoljube
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by vili40 20/1/2017, 15:05

do toga je moralo doći kad Reiner nekima dok govore svake dvije sekunde upada u riječ,kako reagirati na to da ti netko ne dozvoljava da govoriš ako se to njemu ne sviđa?I ovi iz živog zida su došli u sabor na isti način ko i drugi ili oni nemaju legimitet?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:09

Haso postao paraplegicar, Plenki mu slomio kicmu, ali ruku jos moze dizati u zrak dok pozdravlja nove odluke Vlade, dok mu gazda se priljezno-uguzno metilja u Davosu liberalno fasistickoj ekipi.

Piramida klecanja i cmarenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by vili40 20/1/2017, 15:10

vili40 wrote:do toga je moralo doći kad Reiner nekima dok govore svake dvije sekunde upada u riječ,kako reagirati na to da ti netko ne dozvoljava da govoriš ako se to njemu ne sviđa?I ovi iz živog zida su došli u sabor na isti način ko i drugi ili oni nemaju legimitet?
odgledao sam vrlo malo ali svaki puta kad netko iz živog zida govori,ovi ih odmah sjeckaju i prekidaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by epikur37 20/1/2017, 15:11

kolerik wrote:

Piramida klecanja i cmarenja.

keeeek, rekli bi....

takva sudba
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:15

vili40 wrote:do toga je moralo doći kad Reiner nekima dok govore svake dvije sekunde upada u riječ,kako reagirati na to da ti netko ne dozvoljava da govoriš ako se to njemu ne sviđa?I ovi iz živog zida su došli u sabor na isti način ko i drugi ili oni nemaju legimitet?

Ne bi nikada glasao za te klaune, ali neki se caste i maze po odborima, poput Pupovca koji hracka po drzavu i odgovara gazdi Vucicu.

Pernar i Sincic su izabrani od biraca da sjede u sabornici, i dok ne prekidaju sjednicu, tko je taj neki kockoglavi iz saborske "straze" (jebote!) koji ih smije odstranjivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:16

epikur37 wrote:
kolerik wrote:

Piramida klecanja i cmarenja.

keeeek, rekli bi....

takva sudba

Hasi to u genima, vezi konja gdje ti Plenk-aga veli :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Kermit 20/1/2017, 15:20

kolerik wrote:Haso postao paraplegicar, Plenki mu slomio kicmu, ali ruku jos moze dizati u zrak dok pozdravlja nove odluke Vlade, dok mu gazda se priljezno-uguzno metilja u Davosu liberalno fasistickoj ekipi.

Piramida klecanja i cmarenja.
heheh ne pa Hase je alternativa, on će suzbiti srpsku najezdu preko Dunava kada dođe vrijeme...ali mi je zanimljivo kako neki zamišljaju demokraciju i zakonodavno tijelo kao neku operetu gdje svi defiliraju u odijelima i gdje se ne smije ništa reći što bi poremetilo sjecikes idilu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:22

asilovski wrote:
kolerik wrote:Haso postao paraplegicar, Plenki mu slomio kicmu, ali ruku jos moze dizati u zrak dok pozdravlja nove odluke Vlade, dok mu gazda se priljezno-uguzno metilja u Davosu liberalno fasistickoj ekipi.

Piramida klecanja i cmarenja.
heheh ne pa Hase je alternativa, on će suzbiti srpsku najezdu preko Dunava kada dođe vrijeme...ali mi je zanimljivo kako neki zamišljaju demokraciju i zakonodavno tijelo kao neku operetu gdje svi defiliraju u odijelima i gdje se ne smije ništa reći što bi poremetilo sjecikes idilu

Kakvog Dunava asila valjda Drine :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Kermit 20/1/2017, 15:22

"Mato Pavlicevic Bode mi oči ovaj detalj tenisica s bijelim džonom u kombinaciji s bijelim čarapama, trapericama, sakoom i kravatom. Pa samo zato bi ga bacio van iz parlamenta...".eo zašto smo propali ko država samo forma bez ikavog sadržaja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by govinda 20/1/2017, 15:23

kolerik wrote:
asilovski wrote:
kolerik wrote:Haso postao paraplegicar, Plenki mu slomio kicmu, ali ruku jos moze dizati u zrak dok pozdravlja nove odluke Vlade, dok mu gazda se priljezno-uguzno metilja u Davosu liberalno fasistickoj ekipi.

Piramida klecanja i cmarenja.
heheh ne pa Hase je alternativa, on će suzbiti srpsku najezdu preko Dunava kada dođe vrijeme...ali mi je zanimljivo kako neki zamišljaju demokraciju i zakonodavno tijelo kao neku operetu gdje svi defiliraju u odijelima i gdje se ne smije ništa reći što bi poremetilo sjecikes idilu

Kakvog Dunava asila valjda Drine :)
Slavoncima je Dunav Drina...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by vili40 20/1/2017, 15:27

kolerik wrote:
vili40 wrote:do toga je moralo doći kad Reiner nekima dok govore svake dvije sekunde upada u riječ,kako reagirati na to da ti netko ne dozvoljava da govoriš ako se to njemu ne sviđa?I ovi iz živog zida su došli u sabor na isti način ko i drugi ili oni nemaju legimitet?

Ne bi nikada glasao za te klaune, ali neki se caste i maze po odborima, poput Pupovca koji hracka po drzavu i odgovara gazdi Vucicu.

Pernar i Sincic su izabrani od biraca da sjede u sabornici, i dok ne prekidaju sjednicu, tko je taj neki kockoglavi iz saborske "straze" (jebote!) koji ih smije odstranjivati.
već sam prije bio napisao da ja u saboru ne vidim druge opozicije osim živoga zida.Obzirom na situaciju u kojoj je država,u saboru bi trebalo sijevati i grmjeti a ne da tamo spavaju i zajedno napadaju one koji im remete san.I onda se čudom čude da kako neki živi zid dobija toliko glasova jer su populisti.A oni časni,pošteni,vrijedni i nezamjenljivi.Pa kako se već ne gade sami sebi?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by vili40 20/1/2017, 15:30

asilovski wrote:"Mato Pavlicevic Bode mi oči ovaj detalj tenisica s bijelim džonom u kombinaciji s bijelim čarapama, trapericama, sakoom i kravatom. Pa samo zato bi ga bacio van iz parlamenta...".eo zašto smo propali ko država samo forma bez ikavog sadržaja
:D to je neki novi modni mačak?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:32

HDZ-ov Stevo Culej fizički napao Pernara: "Jesam ja krvave gaće na Velebitu nosio zbog tebe, balavac"

"Balavac jedan jesam ja krvave gaće noso po Velebitu za tebe, da bi ti to radio ovdje. Sram te bilo. I onaj tko te doveo ovdje, jebemti...", urlao je Culej da bi se potom udaljio.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzov-stevo-culej-fizicki-napao-pernara-jesam-ja-krvave-gace-na-velebitu-nosio-zbog-tebe-balavac/945338.aspx


Last edited by Gnječ on 20/1/2017, 15:34; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by vili40 20/1/2017, 15:34

Gnječ wrote:HDZ-ov Stevo Culej fizički napao Pernara: "Jesam ja krvave gaće na Velebitu nosio zbog tebe, balavac"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzov-stevo-culej-fizicki-napao-pernara-jesam-ja-krvave-gace-na-velebitu-nosio-zbog-tebe-balavac/945338.aspx
sad svi moramo znati da Stevu muče hemeroidi?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Guest 20/1/2017, 15:36

vili40 wrote:
Gnječ wrote:HDZ-ov Stevo Culej fizički napao Pernara: "Jesam ja krvave gaće na Velebitu nosio zbog tebe, balavac"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzov-stevo-culej-fizicki-napao-pernara-jesam-ja-krvave-gace-na-velebitu-nosio-zbog-tebe-balavac/945338.aspx
sad svi moramo znati da Stevu muče hemeroidi?

hahaha ovi iz hdz su gori od ferengija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by catabbath 20/1/2017, 15:39

Bilo bi bolje da je Stevo ostao na Velebitu, nije civilizacija za njega :)

_________________
Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12406
2015-08-22


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Sora 20/1/2017, 15:43

Culej ne pere I ne.mjenja :cry  gace

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Sora 20/1/2017, 15:45

ZIVIO ZIVI ZID

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by govinda 20/1/2017, 15:51

sve njih treba uza zid

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica - Page 4 Empty Re: Potpuni kaos u Saboru: Prekinuta sjednica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum