ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU odbila američke sankcije Dodi

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by epikur37 20/1/2017, 00:38

govinda wrote:
epikur37 wrote:
;) sve pet
a ovo je za vas tuzlanske partizane i drugove komuniste :)))





Tu i tamo upratim ovo njegovo novo  čegrtanje....

Iskreno ne znam što da kažem....

Baš tako.

Volio sam johnnija i dan danas mi uho skrene na njega i razlije se ....


a ovaj ti je broj odličan.



čekaj sad imaš već pivu na moj račun sad i ćevape :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by govinda 20/1/2017, 00:45

epikur37 wrote:



čekaj sad imaš već pivu na moj račun sad i ćevape :)
a ova mala je Tuzlanaka, FMJAM skola, edo maajka, frenkie, defence...ne volim bas rep ali mala ima nekog potencijala...


_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:01

U BOLjEVAČKOJ fabrici „Agromehanika“, koja je najveći srpski proizvođač poljoprivredne mehanizacije, juče je u rad puštena linija za montažu traktora. Reč je o kooperaciji sa indijskom kompanijom „Sonalika“, jednim od najvećih proizvođača traktora na svetu. Indijci od prodaje samo tokom prošle godine imali su obrt od 1,2 milijarde dolara.


Liniju za montažu traktora, vrednu oko milion evra, ali i moderan salon poljomehanizacije za istočnu Srbiju, u rad su pustili Radživ Vahi, izvršni direktor „Sonalike“, i Branislav Rajić, direktor „Agromehanike“.
- Započeli smo saradnju jula 2013. godine i prvu fazu krunisali smo puštanjem u rad linije za sklapanje naših traktora u pogonima boljevačkog preduzeća - kazao je izvršni direktor „Sonalike“. - Plan je da do 2015. ovde sklopimo do 200 traktora godišnje, koje bi, osim u Srbiji, prodavali i u zemljama u okruženju.
- Plan je da se do 2017. ovde proizvodi 1.000 traktora godišnje, koji bi se, osim zemljama u okruženju, prodavali i na tržištima Slovačke, Češke i Ukrajine. Ukupna investicija tada bi dostigla gotovo 10 miliona evra - kazao je direktor „Agromehanike“.
Pored traktora, „Agromehanika“ proizvodi i sve ostale mašine za poljoprivredu i izvozi gotovo 70 odsto svojih proizvoda u Alžir, Ukrajinu, Nemačku, BiH, Italiju i Rusiju.

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:492728-Traktori-ispod-Rtnja

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Ca677078
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by Serbinho-3 20/1/2017, 01:05

Svaka garaza sklapa traktor a ovi ulicari ugasili toliku fabriku zbog tehnologije.
Price za malu decu, nego da im uzmu zemljiste i mrs na ulicu kao na Zapadu.
Hteli ste, gledajte.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:05

Eto ti je danas to ...privatnici neka kompanija jaca ...pogon za montažu a motro od njih i ono 300 traktotra izbaciš i prodaješ okolo ....i borba za tržište.

 Uglavnom biznis ....nema više tih socijalistickih tvornica pa gubitaš dok ne propadne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:08

Serbinho-3 wrote:Svaka garaza sklapa traktor a ovi ulicari ugasili toliku fabriku zbog tehnologije.
Price za malu decu, nego da im uzmu zemljiste i mrs na ulicu kao na Zapadu.
Hteli ste, gledajte.
Zakon ponude i potražnje ....slobodno tržište.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by Guest 20/1/2017, 01:13

epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:



No slavonija je imala jeben potencijal za punk - rock...

Bare je definitivno najjači rocker u hrvatskoj od 90-ihz pa do sad.
Vinkovci su bili jaki sto se punka tice...Bili su i Kojoti ali se raspadose, jbg...a to je ta ekipa, Satan, Bare, Kojoti...


Kojoti su mi već bili limunada...

Živio sam tamo a bit će dvije godine..tre je iz Vinkovaca.

Vrlo lijepa sjećanja u ostalom kao i iz brčkog...
Ja sam iz Vukovara, sad živim u Vinkovcima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:13

Danas i onako preko interneta naruciš rezervne dijelove.

U suštini opstaje onaj tko ima tržište tj prodaje i tko je konkurentan i širi mrežu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by govinda 20/1/2017, 01:19

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:



No slavonija je imala jeben potencijal za punk - rock...

Bare je definitivno najjači rocker u hrvatskoj od 90-ihz pa do sad.
Vinkovci su bili jaki sto se punka tice...Bili su i Kojoti ali se raspadose, jbg...a to je ta ekipa, Satan, Bare, Kojoti...


Kojoti su mi već bili limunada...

Živio sam tamo a bit će dvije godine..tre je iz Vinkovaca.

Vrlo lijepa sjećanja u ostalom kao i iz brčkog...
Ja sam iz Vukovara, sad živim u Vinkovcima.
nisu bili limunada kad su tek dosli u Zagreb..ja ih znam iz tog jos perioda...onda su promijenili pjevača, umjesto Buša došao onaj mali i malo producenti ublazili i to je to...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:21

Cudi me da na ovom Balkanu tj eks ju prostorima još nitko nije krenuo u projekt skutera il manjih motora tj ova šema montira ih u garaži  motor naruci izvanka.

Sve sam sklepaš od ovih ostalih dijelova ,,,ono preko 50% a ovo ostalo motor i to šta nemoš naruciš i dogovriš se s proizvođacem i sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by govinda 20/1/2017, 01:23

RayMabus wrote:Cudi me da na ovom Balkanu tj eks ju prostorima još nitko nije krenuo u projekt skutera il manjih motora tj ova šema montira ih u garaži  motor naruci izvanka.

Sve sam sklepaš od ovih ostalih dijelova ,,,ono preko 50% a ovo ostalo motor i to šta nemoš naruciš i dogovriš se s proizvođacem i sve ok.
Pa TOMOS jos uvijek radi...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:28

govinda wrote:
RayMabus wrote:Cudi me da na ovom Balkanu tj eks ju prostorima još nitko nije krenuo u projekt skutera il manjih motora tj ova šema montira ih u garaži  motor naruci izvanka.

Sve sam sklepaš od ovih ostalih dijelova ,,,ono preko 50% a ovo ostalo motor i to šta nemoš naruciš i dogovriš se s proizvođacem i sve ok.
Pa TOMOS jos uvijek radi...
Imam jednog u kuci ....stari kupio prije par godina za u polje.

Nisam ga dva put provozao .....mislim ok mi je al nemam naviku ....to on vozika.

Ovo ima prođu samo da je zeru veci.

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Gocar_lissabon
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:29

U biti je bitna ideja pa ako pogodiš šta tržište oce a nije komplicirano ....to ce ti ic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:31

Odo spavat ...sutra moram u drva ....imam neku šumu ....na 7 tisuca kvadrata površine ....tu odma poviše kuce ....ni tamo nisam bio odavno.

Šalim se ...jesam prije koji mjesec brat masline .....sad u drva.

PALI PILU HE HE HE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 01:34

Ljudi izmišljaju svašta a neznaju izmislit najednostavniju stvar ....motor na koji se može montirat prikolica .....za drva ....to bi meni sutra trebalo da neidem autom .........SAD MORMA PALIT cITROENA 4 za otic po drva ....a jebi mater.

I da su to izmisli moga je stari sam drva izgonjat pomalo u tome ....znaci sad moram ja ....jeben ti pamet i ideje .....a cista jednostavnost od izuma ....motor na koji se može nakacit prikolica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by govinda 20/1/2017, 01:47

RayMabus wrote:Ljudi izmišljaju svašta a neznaju izmislit najednostavniju stvar ....motor na koji se može montirat prikolica .....za drva ....to bi meni sutra trebalo da neidem autom .........SAD MORMA PALIT cITROENA 4 za otic po drva ....a jebi mater.

I da su to izmisli moga je stari sam drva izgonjat pomalo u tome ....znaci sad moram ja ....jeben ti pamet i ideje .....a cista jednostavnost od izuma ....motor na koji se može nakacit prikolica.
ovako nesto?

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Slika-0-5436424c9b78e-default

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 10:23

govinda wrote:
RayMabus wrote:Ljudi izmišljaju svašta a neznaju izmislit najednostavniju stvar ....motor na koji se može montirat prikolica .....za drva ....to bi meni sutra trebalo da neidem autom .........SAD MORMA PALIT cITROENA 4 za otic po drva ....a jebi mater.

I da su to izmisli moga je stari sam drva izgonjat pomalo u tome ....znaci sad moram ja ....jeben ti pamet i ideje .....a cista jednostavnost od izuma ....motor na koji se može nakacit prikolica.
ovako nesto?

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Slika-0-5436424c9b78e-default
Blizu si al ne.

To je jedan komad ja bi napravio samo prikolicu .....onda zakaciš zada i moš nešto u tome prenijeti.

Taj model na slici moš prodavat samo tako dok ovaj moj je motor na koji se može jednostavno zakacit mala prikolica za prebacit nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 10:26

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Slika-0-5436424c9b78e-default

Ovo je proizvod koji ceš teško prodat.

Zamisli samo normalan motor s mogucnošcu da se zada zakaci manja prikolica pa tko hoce i prikolicu samo je kupi i ima motor a kad mu treba nešto prenijet samo ovo zakaci i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by Guest 20/1/2017, 10:31

RayMabus wrote:EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Slika-0-5436424c9b78e-default

Ovo je proizvod koji ceš teško prodat.

Zamisli samo normalan motor s mogucnošcu da se zada zakaci manja prikolica pa tko hoce i prikolicu samo je kupi i ima motor a kad mu treba nešto prenijet samo ovo zakaci i to je to.

pa to bar nije problem složiti, zašto ne probaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 10:34

Noor wrote:
RayMabus wrote:EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Slika-0-5436424c9b78e-default

Ovo je proizvod koji ceš teško prodat.

Zamisli samo normalan motor s mogucnošcu da se zada zakaci manja prikolica pa tko hoce i prikolicu samo je kupi i ima motor a kad mu treba nešto prenijet samo ovo zakaci i to je to.

pa to bar nije problem složiti, zašto ne probaš?
Pa nebavim se tom industrijom ....samo se cudim ljudima pa onda kažu ajme tko ce konkurirat Korejcima sa skuterima.

Jbte skuter ono ....ponudi ovako šta na tržištu , malo ga ušminkaj da nije ono ružan i mogucnost prikolice i svatko tko ima manje dvorište i da ima to gdje parkirat dobio je motor i dobio je motro s gepekom tj košarom zada.

Imaš motor a kad treba nešto prenijeti onda samo ovo prikaciš.

Ono malu djecu strpaš tu pa ih vodiš u vrtic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by RayMabus 20/1/2017, 10:39

MIslim stvar je jednostavna .....motor ko i svaki drugi samo ima zada mogucnost kacenja male prikolice ....ono digneš sic pa ispod zakaciš to pa kad spustiš sic onda svojom težinom to poklopiš i preko toga vuceš malu prikolicu na dva kola.

Odeš kampirat negdje u tu prikolicu nabacaš šator , deke , teče za kuvanje , hranu ...šta ja znam šta ti vec treba jel.


I sad netko dođe u ducan i može kupit skuter il ovo a ovo mu je prakticno.

Šta misliš šta ce kupit ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176918
2014-04-11


Back to top Go down

EU odbila američke sankcije Dodi - Page 6 Empty Re: EU odbila američke sankcije Dodi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum