ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by BB-8 18/1/2017, 13:28

ako mogu franjevci drukati može i neno... :W

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by kaya 18/1/2017, 13:30

neno i mirando...za streljat i ne trepnut..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by marcellus 18/1/2017, 13:31

kaja wrote:neno i mirando...za streljat i ne trepnut..

cheers

_________________
Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by vuksadinare 18/1/2017, 13:33

ahahahahhahahahahahahahahahahaha..'tuzit cu vas papi jer ne zelite azilirat migrante'....je pa da...ne smije pisat vise ni merkelici...a da ne govorim o trumpu taj bi mu odmah f-16 poslao da ga rokne...pa nasao ovog redikuloznog papu....ja sam mislio da samo drago andrade mujaga jovo eusebio isaac hombre camacho pilsel ima samo pravo tuzakat sve oko sebe papanu franji..pravi tercet imbexa... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by Regoč 18/1/2017, 14:32

Zašto nas ne bi drukao Stazić, kad nas drukaju i isilovci. Ovaj, isusovci.

_________________
Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by darth_vader 18/1/2017, 14:50

kaja wrote:neno i mirando...za streljat i ne trepnut..

Ovom prvom vodu umjesto votke podvaliti... Čisto dosta...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by Guest 18/1/2017, 15:12

jastreb wrote:
lobo1 wrote:
jastreb wrote:Lobo,dosadan si sa tim glupostima.

Da su barem smiješne.
jebate   led, ča  se   sad  stidiš  svog jugoslowenstva?
Ne jugoslavenstva,nego jugonostalgije.

Ja uvijek ističem da sam jugonostalgičar. Znači žalim za nekim lijepim stvarima iz toga doba,ali Jugoslaviju sada ni u kom slučaju ne bih obnavljao.

Ako jedan Veselin Vujović,najbolji rukometaš svih vremena na HRT može reći da je jugonostalgičar,ili proslavljeni boksački as Marijan Beneš,ili pok.Kemo(kojem je baš ovih dana obljetnica smrti) onda to bez ikakvog srama mogu reći i ja.

I ne samo ja. Barem 70% ljudi starijih od 35 godina u HR su jugonoslalgičari,a u drugiom federalnim jedinicama SFRJ taj je broj i veći.

Znači sasvim sam normalan građanin HR i bivše SFRJ.
ajde ne lupetaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by Regoč 18/1/2017, 18:30

tre911 wrote:
jastreb wrote:
lobo1 wrote:
jastreb wrote:Lobo,dosadan si sa tim glupostima.

Da su barem smiješne.
jebate   led, ča  se   sad  stidiš  svog jugoslowenstva?
Ne jugoslavenstva,nego jugonostalgije.

Ja uvijek ističem da sam jugonostalgičar. Znači žalim za nekim lijepim stvarima iz toga doba,ali Jugoslaviju sada ni u kom slučaju ne bih obnavljao.

Ako jedan Veselin Vujović,najbolji rukometaš svih vremena na HRT može reći da je jugonostalgičar,ili proslavljeni boksački as Marijan Beneš,ili pok.Kemo(kojem je baš ovih dana obljetnica smrti) onda to bez ikakvog srama mogu reći i ja.

I ne samo ja. Barem 70% ljudi starijih od 35 godina u HR su jugonoslalgičari,a u drugiom federalnim jedinicama SFRJ taj je broj i veći.

Znači sasvim sam normalan građanin HR i bivše SFRJ.
ajde ne lupetaj
Jastreb i njegove procjene. Da mi je vidjeti tu anketu, tko ju je, kada i gdje proveo.

_________________
Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku - Page 2 Empty Re: Stazić će pisati papi franji da Hrvatska vodi protumigrantsku politiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum