ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by RayMabus 14/1/2017, 20:39

Kada osobe koje konzumiraju cigarete prođu pored jumbo plakat u Stockholmu dogodi se nešto čudno: mladić sa billboarda počinje da kašlje. Riječ je o kampanji koja ima za cilj da potakne pušače da ostave cigarete.





Kada osobe koje konzumiraju cigarete prođu pored jumbo plakat u Stockholmu dogodi se nešto čudno: mladić sa billboarda počinje da kašlje. Riječ je o kampanji koja ima za cilj da potakne pušače da ostave cigarete.

Inovativnu reklamu plaća švedski liječnički lanac koji želi potaknuti pušače da ostave po strani svoju lošu naviku.

Na prvi pogled digitalni ekran izgleda sasvim uobičajeno sa muškim modelom no ukoliko neko sa cigaretom prođe pored njega on počinje da kašlje jer mu smeta dim.

Nakon toga billboarda počinje da prikazuje promotivni spot za razne proizvode koji pomažu konzumentima da prestanu pušiti, a koje nudi lanac apoteka Hjartat.

Fredrika Kullberg direktorica marketinga Hjartat kazala je kako je cilj kampanje bio da se razgovara o problemu konzumiranja cigarete te da se dokumentuju reakcije da bi se ljudi potakli da žive zdrav stil života.

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/billboard-u-stockholmu-kaslje-ukoliko-se-pored-njega-konzumiraju-cigarete/170114046
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by n_razbojnik 14/1/2017, 20:41

Inshallah! Našli su i neošveđana za lice s billboarda

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by RayMabus 14/1/2017, 20:42

Ovo prvi put vidim , ima na ovom videu kad otvaraju taj bilboard ....ovaj je neka šema za kosu ....prođe vlak ovoj se ksoa pocme vijorit .....stvarno zanimljiva tehnologija i šema.





Senzor pokrece video .....


Sviđa mi se ova šema ......ovo je .....jako dobra šema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by Trinity 14/1/2017, 21:11

I meni.
Odlična ideja i realizacija.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by Guest 14/1/2017, 21:22

...i meni je super ova pojava.

Treba napraviti billboard koji bi prdnuo umjesto nas, kad se najedemo graha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by RayMabus 14/1/2017, 21:44

Zanimljiva šema ....u biti je tehnicki jednostavna a tako inovativna i dobra da sam baš oduševljen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by mutava baštarda 14/1/2017, 21:46

kofein wrote:...i meni je super ova pojava.

Treba napraviti billboard koji bi prdnuo umjesto nas, kad se najedemo graha.
ili da kad netko prdne billboard kaže umjesto njega oprostite ja sam... korektno max

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by Guest 14/1/2017, 21:55

RayMabus wrote:Zanimljiva šema ....u biti je tehnicki jednostavna a tako inovativna i dobra da sam baš oduševljen.


...prođe emančipirana, a bilbord podvikne "JEBI MATER GLUPAČO"!!    Taj bi bio dobar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by RayMabus 14/1/2017, 21:57

kofein wrote:
RayMabus wrote:Zanimljiva šema ....u biti je tehnicki jednostavna a tako inovativna i dobra da sam baš oduševljen.


...prođe emančipirana, a bilbord podvikne "JEBI MATER GLUPAČO"!!    Taj bi bio dobar.
Pa nebi baš.

Bolje ono ova prođe a bliboard kaže : TUKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by Guest 14/1/2017, 21:58

mutava baštarda wrote:
kofein wrote:...i meni je super ova pojava.

Treba napraviti billboard koji bi prdnuo umjesto nas, kad se najedemo graha.
ili da kad netko prdne billboard kaže umjesto njega oprostite ja sam... korektno max


 Ovo je jeben upgrade ideje..  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete Empty Re: Billboard u Stockholmu kašlje ukoliko se pored njega konzumiraju cigarete

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum