ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by kic 14/1/2017, 21:02


nabit ću te :D

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by RayMabus 14/1/2017, 21:02

kic wrote:
nabit ću te :D
Samo provaj. Prijavit cu te USKOKu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by mutava baštarda 14/1/2017, 21:03

RayMabus wrote:
kic wrote:
a ne znam šta bi mene prijavljivao, ne podržavam vrijeđanje i banao sam asilu, oni nek se međusobne gone ako hoće I dont care..
Nisi shvatio. To je moja šala, USKOK.

Neka vrst crnog humora ....ovaj ovome hebe mlater onda ovaj se tuži nekome bi ga prijavio pa eto ono palo mi da može USKOKu.

Nešto kao ja i ti se posvadio i onda ti ja prijetim da cu te prijavit USKOKu a niđe veze s vezom .....dakle sprdam te.
kako galaktička federacija gleda na slučajeve tromosti pravosudnog sustava. vjerojatno nećemo nikada zatvoriti poglavlje pravosuđe i uvijek ćemo ostati treći kamenčić od sunca.....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by mutava baštarda 14/1/2017, 21:03

RayMabus wrote:
kic wrote:
skužio sam bolan..
A jesi sad kad sam ti pet puta objasnija.
lol!
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by L'âme 14/1/2017, 21:05

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
a ne znam šta bi mene prijavljivao, ne podržavam vrijeđanje i banao sam asilu, oni nek se međusobne gone ako hoće I dont care..
Nisi shvatio. To je moja šala, USKOK.

Neka vrst crnog humora ....ovaj ovome hebe mlater onda ovaj se tuži nekome bi ga prijavio pa eto ono palo mi da može USKOKu.

Nešto kao ja i ti se posvadio i onda ti ja prijetim da cu te prijavit USKOKu a niđe veze s vezom .....dakle sprdam te.
kako galaktička federacija gleda na slučajeve tromosti pravosudnog sustava. vjerojatno nećemo nikada zatvoriti poglavlje pravosuđe i uvijek ćemo ostati treći kamenčić od sunca.....
vjerojatno, da..:-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by kic 14/1/2017, 21:06

RayMabus wrote:
kic wrote:
nabit ću te :D
Samo provaj. Prijavit cu te USKOKu.


:vaultboy1
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by RayMabus 14/1/2017, 21:07

RayMabus wrote:
kic wrote:
nabit ću te :D
Samo provaj. Prijavit cu te USKOKu.
. Halo

- Halo

- Dobra vecer jel to USKOK ?

- Da dobili ste
Ured za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta . izvolite ?

- Kic me tuče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by gargamel0101 14/1/2017, 21:08

x


Last edited by gargamel0101 on 14/1/2017, 21:10; edited 1 time in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by kic 14/1/2017, 21:10

gargamel0101 wrote:
kic wrote:
a tko je pisao? ako nisam ja mislio si na koga?
A što misliš tko? Tko prenosi vijesti?

roda? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by gargamel0101 14/1/2017, 21:11

kic wrote:
gargamel0101 wrote:
kic wrote:
a tko je pisao? ako nisam ja mislio si na koga?
A što misliš tko? Tko prenosi vijesti?

roda? :^^
:freddie
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by marcellus 15/1/2017, 10:11

abraham wrote:Ljudima je jako tesko shvatiti neke stvari. Krim nikada nije bio USA i NATO cilj. Sirija takodjer.

griješiš maestralno, ukrajina je i te kako bila usa i nato cilj i zato i revolucija, putin je shvatio kamo stvari vode i poslao tenkove na krim da mu ne bi nato kontrolirao crno more

siriju su ameri napali jer katarska nafta ide do sredozemlja preko sirije, a siriju su kontrolirali rusi preko asada

ti još ne kužiš neke stvari o tzv. "slobodnom svijetu" koji je davno postao notorno nacistički

_________________
Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by epikur37 15/1/2017, 10:20

Marc u sridu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by Guest 15/1/2017, 10:26

Pinochet wrote:
kic wrote:
a tko je pisao? ako nisam ja mislio si na koga?
nije nitko pisao osim njegov zemo Ero možda.  

u ostalom Rusija i nije pod nekim "mega sankcijama", sankcije se odnose na poslovanje firmi u rusiji koje su povezane sa proizvodnjom oružja. 

inače , ironično zuvči , rusija osim proizvodnje nafte, plina  - gotovo da i nema ekonomiju,dakle to je zemlja koja nema vlastitu industriju, ruska industrijska proizvodnja(da nije plin, ili oružje) je višestruko slabija od hrvatske per capita. 

tako da sankcije ionako ne štete rusima, jer rusi nisu izvozna ekonomija, a sa druge strane, ruska nafta koja je 70% ruskog izvoza se uredno prodaje.

zato sam od početka bio protiv sankcija,  em su kontra slobodnog tržišta, em neće nikome koristiti , niti će rusima nanjeti štetu.

ruse je najviše sjebalo ovih par godina, pad cijene nafte

A Irud te sprasio tutlekastog.Jel ti treba nabrajati sve sto je bilo pod sankcijama? Prehrambena industrija je kurac,jer je po tom pitanju Rusija samo dostatna jos i izvozi u svoje prodajne lance,malih i srednjih marketa,ai onih mjesovitih internacionalnih,gdje ima turske,grcke,ruske,balkanske i ine robe.
Dalje...Sankcije su pucale da se zaustavi izvoz prije svega robe,koja je sluzila za izgradnju ruskih industrijskih potencijala,dakle,firme poput Honeywell-a koje izvoze CJELOKUPNA industrijska rjesenja,primjer:Od projekta proizvodnje jedne tvornice alkohola,pa sve do zadnjeg vijka.Naručiš u Honeywella tu tvornicu,dobijes je u kompletu,samo platis,drugo te ne boli glava.Opet dalje..Sankcije su narocito isle u smjeru rezervnih dijelova postoječih industrija,sa ciljem da te postojece industrije  pocnu propadati.Primjer:Secerana bazirana na nizozemskim i svapskim tehnologijama.Sto je tu najlakse shebat?Pa prije svega,svake godine se rade remonti postrojenja,najvise elektromortori,i uz to drugi sustavi sa potrosnim dijelovima-konkretno kuglicni i valjkasti lezajevi.E tu je drakonski shebana EUĆROPSKA firma SKF,kojoj nije bilo dozvoljeno da izvozi sve vrste kuglicnih lezajeva za Rusiju.Nes ti stete rusima,narucili kod juznokoreanaca i kineza.SKF debelo pribiljezio gubitke.
Dalje idemo..ustvari,daj progutaj i ovo,trebat ce ti 2 tjedna..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by epikur37 15/1/2017, 10:30

Na pozicijama azova su jos samo yoda, ero i gagi
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by epikur37 15/1/2017, 10:31

Doduse nigagi vise nije, lijepo je rekao tko ih jebe sto su se dali navuci...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by Guest 15/1/2017, 10:38

Rusiji su u stvari sankcije koristile,iako su nes financijski izgubili.Sankcije su natjerale Ruse da sami sebe svezu petom u guzicu i krenu proizvoditi vlastita rjesenja.Posto rulaju u svemirskoj tehnologiji,dovoljno je da za nju vezu sve ostale industrije.Ameri pak ako treba st lansirati u svemir,kupuju raketne motore od Rusa i slicno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji! - Page 7 Empty Re: Trump najavio ukidanje sankcija Rusiji!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum