ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žide raspalile po Asadu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Žide raspalile po Asadu

Post by gargamel0101 1/13/2017, 17:24

Just as the Syrian proxy war showed some hopeful signs of finally dying down, the Syrian army command said on Friday that Israeli jets have bombed the Mezzeh military airport west of Damascus, accusing Tel Aviv of supporting terrorism, and warned Tel Aviv of repercussions of what it called a "flagrant" attack. Syrian state TV quoted the army as saying several rockets were fired from an area near Lake Tiberias in northern Israel just after midnight which landed in the compound of the airport, a major facility for elite Republican Guards and special forces. The airport was rocked by multiple explosions, some of which were captured by social media.


http://www.zerohedge.com/news/2017-01-12/israeli-jets-bomb-damascus-military-airport-syria-vows-it-will-respond-flagrant-atta
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-24


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 17:53

ja sam nedavno tu pisao tek u siriji slijedi pravi sukob kad se židi umijesaju...jer assad je stari neprijatelj izraela..i uvijek je bio prvi na piku izraela....izrael se nese smiriti dok ne skinu assada sa vlasti...ako dođe do sokuba to ce biti mozda sukob sa nesagledivim posljedicama jer izrael ima jako naoruzanje plus jako puno ratnog iskustva...kako ce se ponjeti velike sile u tom mogucem sukobu pitanje je..jer assada zele skinuti i izrael i turska i saudijska arabija,francuska...zajebano...da li ce u tom sukobu rusija direktno stati na stranu assada i to ej veliko pitanje osim ako ga putin za neki mir ne prisli da se povuce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 17:55

assad nea sad kapaciteta za otvoren sukob sa izraelom...iscrpljen dugogodisnjim ratom nema sanse u direktnom sukobu sa izraelo..vjerojatno bi taj sukob bio zestog ali na kratku stazu...tko tu za koga radi bog te pitaj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by epikur37 1/13/2017, 17:56

gle ove dvojice još se nadaju :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 17:57

a vjerojatno izrael mogucim napadom na siriju i assada zeli i iran uvuci rat i tako konacno ispuni san u sukobu sa iranm te vjerojatno hezbolahom..jednim udarcem da se rijesi dvije muhe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 17:58

epikur37 wrote:gle ove dvojice još se nadaju :)
nema tu nade..izraelci su napali damask i to je otvoren neprijateljski cin i svojevrsni poziv na sukob..izrael hoce sad iskoristiti u svoju krist isrpljenu siriju..te taj teren pretvoriti i u sukob sa iranom kojeg sto im ide na ruku i trump ne voli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:01

Izrael napao vojni aerodrom u damasku,sirija najavila osvetu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-izrael-napao-vojni-aerodrom-u-damasku-sirija-najavila-osvetu/943775.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:03

bice mi zanimljiv stav yehudog kao zidova na ovaj cin izraela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:10

...tamo definitivno nema mira...bojim se da otvorenim sukobom izraela i sirije citaj mozda i irana....dolazi do teskih problema....jer ovo je onda pravi regionalni sukob i tu sigurno ni trump ni putin nece gledati mirno sa strane....i vjerojatno prvi ozbiljni sukob trumpa sa putinom..jer je trump dao otvorenu i cvrstu garanciju da je uz izrael pogotovo kontra irana..a znamo pak da putin daje otvorenu podrsku siriji i assadu..racunajmo da ce ovu situaciju sigurno i iskoristiti erdogan..veliko sranje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:14

kako sam dobro prognozirao nedavno da ce nakon poraza pobunjenika u siriji...doci do eskalacije sukoba izraela i sirije..i da zidi ce vrlo brzo pokusat iskoristiti priliku da se rijese assada... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:15

slusajte vi mene..imam ja snjof kad je rat u pitanju...i nevolje :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by Kermit 1/13/2017, 18:21

epikur37 wrote:gle ove dvojice još se nadaju :)
oni i Petar Stošić, ali istina da postoji očiti dogovor kako Rusi židi, a tako i židi Nusra/ISIL
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by mutava baštarda 1/13/2017, 18:22

Viteški izveden napad. Bit će opet iz susjedne države.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:22

asilovski wrote:
epikur37 wrote:gle ove dvojice još se nadaju :)
oni i Petar Stošić, ali istina da postoji očiti dogovor kako Rusi židi, a tako i židi Nusra/ISIL
da..da..ali stoji i to da je izraelu taman ovo dobro doslo da uvuce mrskog neprijatelja iran u sukob cije se postrojbe nalaze na tlu sirije i ciji dio trupa se bas nalazi na tom aerodromu..he,he
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by mutava baštarda 1/13/2017, 18:26

vuksadinare wrote:slusajte vi mene..imam ja snjof kad je rat u pitanju...i nevolje :)
Nekada su se ovako suzdžavali od odgovora i sami današnji napadači kada ih je sadam tukao skadovima jer su znali da bi odgovor zapalio BI.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:31

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:slusajte vi mene..imam ja snjof kad je rat u pitanju...i nevolje :)
Nekada su se ovako suzdžavali od odgovora i sami današnji napadači kada ih je sadam tukao skadovima jer su znali da bi odgovor zapalio BI.
svejedno..rekao sam da se sirija nece zaustaviti samo na unutarnjem sukobu..i da ce postat poligom za regionalni a mozda cak i za svjetski sukob...u siriji ce poceti sukob izraela sa iranom..mozda i turskom...izrael definitvo ohrabren cvrstom podrskom trumpa koji naravno vidi iran kao neprijatelja iskoristit ce sve kapacitete i trenutak da se rijesi ugroze....ostaje samo veliki ? kako ce se u tome svemu putin ponjeti...rusiji definitivno ne odgovara sukob sa izraelom...nekako imam feeling da ce ovaj put putin morati uciniti veliki ustupak vjerojatno nagovorom assada da se povuce...da bi sprijecio veliki sukob koji moze nastetiti i rusiji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:35

i slazem se sa mutavim...ovo se moze protumaciti kao vrlo podmukli cin izraela...u vrijeme kada se smiruje stanje u siriji i pokrenu akcije kontra isil-a..ovo mijenja stvari..jer ipak izrael nije bilo tko..i nisu kozojebi..izrael je i nuklearna sila...i sve poprima drugaciji tijek...ako assad uzvrati izraelcima sto ovi jedva cekaju eto intervencije izraela i sranja opet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by Kermit 1/13/2017, 18:49

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:gle ove dvojice još se nadaju :)
oni i Petar Stošić, ali istina da postoji očiti dogovor kako Rusi židi, a tako i židi Nusra/ISIL
da..da..ali stoji i to da je izraelu taman ovo dobro doslo da uvuce mrskog neprijatelja iran u sukob cije se postrojbe nalaze na tlu sirije i ciji dio trupa se bas nalazi na tom aerodromu..he,he
Ne znam sto je tu smijesno da nije iranaca i hezbi zidovski saveznici vehabije bi pobile sve kršćane a ostatak doveli nama na granicu u milijunima, to je i bio plan cijele Sirije i proljeća
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-18


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:52

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:gle ove dvojice još se nadaju :)
oni i Petar Stošić, ali istina da postoji očiti dogovor kako Rusi židi, a tako i židi Nusra/ISIL
da..da..ali stoji i to da je izraelu taman ovo dobro doslo da uvuce mrskog neprijatelja iran u sukob cije se postrojbe nalaze na tlu sirije i ciji dio trupa se bas nalazi na tom aerodromu..he,he
Ne znam sto je tu smijesno da nije iranaca i hezbi zidovski saveznici vehabije bi pobile sve kršćane a ostatak doveli nama na granicu u milijunima, to je i bio plan cijele Sirije i proljeća
..ali iranci su zidima neprijatelj broj 1 uz assada..i jebe se zidima tamo za neke minorne krscane..zid je gledao uvijek i jedino svoj interes....i tko su mu neprijatelji njima svejedno da'l muhamed ili josip...ako ugrozavas interse izraela ima da te nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by vuksadinare 1/13/2017, 18:55

žid se ne vodi orbanovskom filozofijom i pricama o tradiciji...tko mu ugrozava interese ma kako se zvao ma koje vjere bio ma kakvu tradiciju imao...mrski mu je neprijatelj.žid nema samilosti prema nikome tko dira mu interese...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Žide raspalile po Asadu Empty Re: Žide raspalile po Asadu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum